• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

alternatywny biznes

  • Reklama

alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: sarowa » 06 gru 2019, 17:00

Tak się ostatnio zastanawiałam - czy na stomatologii można się dorobić na tyle, żeby otworzyć drugi, równoległy biznes i zdywersyfikować źródło dochodów?
Bo ja mam ostatnio na tyle dobrą passę, że na poważnie zastanawiam się nad wejściem w zupełnie inną branżę. Może są jacyś dentyści, którzy już tak zrobili? Byłabym wdzięczna za wszelkie porady, jak NIE wtopić całych oszczędności w coś, na czym nie znam się AŻ tak dobrze ')
sarowa
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2019, 13:21
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: vers » 15 gru 2019, 13:38

Tak naprawdę bez względu na to, w jaką branże wejdziesz warto zastanowić się nad wdrożeniem odpowiedniego programu. Ten dobrze dobrany zarówno do branży, jak i potrzeb firmy pozytywnie wpłynie na jej funkcjonowanie. Z takich rozwiązań korzysta wiele różnych firm. Można spotkać się z nim już nawet w gabinetach lekarskich, zwłaszcza prywatnych. Program taki pozwala chociażby na prowadzenie elektronicznej historii choroby, umawianie wizyt według kalendarza czy generowanie dokumentów. Ti tylko nieliczne z zalet takiego oprogramowania.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: Rychu68 » 16 gru 2019, 13:54

wyroby ! ja juz masz szynkowar a w piwnicy stoi beczka do kiszenia
Rychu68
Aktywny
 
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2018, 15:45
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: Magister
Kierunek studiów: Marketing
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Łódź
Uczelnia: Uniwersytet Łódzki
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: sarowa » 02 sty 2020, 10:49

A może by tak rychu zamiast spożywczaka ze swojskim jedzeniem otworzyć jakąś restaurację albo pizzerię?!? Patrzyłam na https://restoquality.pl/wyposazenie-pizzeri/piec-do-pizzy i potrzebne sprzęty wcale nie są AŻ tak kosztowne, żeby cały pomysł wyrzucać do kosza...
sarowa
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2019, 13:21
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: vicia » 20 cze 2021, 09:19

Nie można zapominać o tym, że każdy biznes nieustannie potrzeba rozwijać. Przy takiej konkurencji w każdej branży jaka jest teraz nie można dać się wyprzedzić. Obecnie wiele firm korzysta z nowych technologii, które co tu dużo mówić już na dobre rozgościły się w naszym życiu. Tą, która doskonale się sprawdza będzie ghost kitchen . Ta usługa cieszy się coraz większym powodzeniem w gastronomii szczególnie teraz w czasach zamawiania jedzenia na wynos.
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 22 cze 2021, 15:50

Co robicie, aby usprawnić prace w Waszej firmie? Zainteresowanym tematem moge polecić przeczytać artytkuł ze strony http://zoneweb.pl/wynagrodzenie-pracown ... racodawcy/ , gdzie dowiecie sie w jaki sposób moga Wam pomóc specjaliści od naliczenia wynagrodzenia dla pracowników.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 15 sie 2022, 19:59

Wiesz co, jeżeli to nie chodzi, to ja zazwyczaj tego typu informacji szukam sieci. Ostatnio na stronie tego portalu https://carlvictor.pl/prowadzisz-bloga- ... -nim-ruch/ udało mi się znaleźć wiele przydatnych porad i wskazówek na temat pozycjonowania stron, więc jeżeli również jesteście tym zaciekawieni, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
kalusia
Weteran
 
Posty: 816
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: konot » 05 wrz 2023, 14:07

Ludzie przenoszą się teraz do zakupów internetowych wiec dobrym pomysłem jest sklep odzieżowy online. Jeśli szukasz sprawdzonej i profesjonalnej firmy zajmującej się sprzedażą ubrań to polecam https://www.roco-fashion.pl/pl/ Jest to renomowana hurtownia odzieży damskiej, posiadająca odzież damską polskich producentów. Działają zarówno w formie hurtu jak i dropshippingu. Roco Fashion posiada naprawdę dużą bazę produktów.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 26 lis 2023, 15:09

Choć tempo transakcji może ulegać pewnym fluktuacjom, przewiduje się, że końcówka roku to czas inwestowania, szczególnie w branżę nowych technologii. Inwestorzy VC będą dążyć do wsparcia polskich startupów, a firmy będą musiały coraz bardziej uwzględniać zasady ESG w swojej strategii biznesowej. Warto także monitorować rozwój regulacji dotyczących branży OZE, ponieważ może to mieć wpływ na inwestycje w sektorze energetycznym. Ciekawe informacje znajdziecie w artykułach https://fordata.pl/raporty-mnaindexpola ... -w-polsce/
alutka90
Weteran
 
Posty: 424
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 22 gru 2023, 17:16

Gdzie najczęściej szukacie informacji na interesujące Was tematy? Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę prime garage , na której znajdziecie portal informacyjny z najrózniejszymi artykułami związanymi z biznesem, budownictwem, domem i wiele więcej.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: konot » 28 gru 2023, 12:29

W kwestiach związanych z prowadzeniem i rozwojem własnego biznesu rewelacyjnym krokiem jest postawienie na pomoc od zewnętrzny ecommerce manager, ecommerce manager jaka otrzymacie podejmując współprace z firmą Vorma. Wszystkie ich działania są oparte o wiedzę, doświadczenie oraz analizę dzięki temu są najskuteczniejsze. Jeśli chcesz zwiększać sprzedaż i zadbać o rozwój swojego sklepu internetowego to właśnie oni zapewnią Ci maksymalne wsparcie w tym obszarze. Jestem pewna że będziecie zachwyceni osiągniętymi wynikami.
konot
Weteran
 
Posty: 2748
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 05 sty 2024, 18:44

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://lmeg.radom.pl/reklama-internetowa/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat reklamy internetowej. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2277
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: alternatywny biznes

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 02 lut 2024, 10:57

Do każdego biznesu należy podejść z odpowiednim zaangażowaniem. Sama zamierzam taki otworzyć i właśnie szukam etykiet dla siebie. Pod adresem: https://www.rynekpapierniczy.pl/artykul ... ykiet-4199 jest wpis, który podpowiada jak wybrać dobrego producenta takich etykiet. Myślę, ze te informacje mogą się przydać każdemu.
elka74
Weteran
 
Posty: 1076
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

  • Reklama