• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Psycholog

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 04 lut 2021, 23:29

Uważam że dobrze że są takie miejsca gdzie młodzież i dzieci mogą skorzystać z pomocy profesjonalnych terapeutów. Świetny ośrodek to terapia uzależnień młodzieży gdzie dbają indywidualnie o każdego pacjenta. mają sprawdzone metody leczenia. Moim zdaniem jeden z najlepszych ośrodków w Polsce.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2230
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 09 lut 2021, 11:03

Powiem wam, że nie mam dokładnych danych, jeśli chodzi o to, ile kosztuje taka psychoterapia Gdynia https://psychoterapeutagdynia.pl/ , ale wiem, że jest skuteczna. Jeśli macie z czymś problem, nie wiecie, co ze sobą począć, nie macie odwagi zerwać z nałogiem, to pan Paweł Wam pomoże. To specjalista, który doskonale wie, jak sobie radzić z problemami pacjentów.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 10 lip 2021, 17:00

Czasem potrzebny jest wyłącznie psycholog, ale jeśli do tego dochodzi uzależnienie to już wówczas potrzebne jest leczenie w odpowiedniej poradni. Oczywiście jest ich wiele i wystarczy wybrać indywidualnie dla siebie. Ze swojej strony jednak polecam prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo.
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: sowka » 14 lip 2021, 18:00

Ja swego czasu też chodziłam do psychologa i muszę przyznać, że pomogła mi taka terapia. A wcześniej wracam z pracy do domu, denerwowałam się, przeżywałam na nowo stres jaki mnie spotkał w całym dniu no i kończyły się przeważnie na czekoladzie czy butelce wina. Na szczęście kilka wizyt w Centrum Damiana https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ zupełnie odmieniło moje podejście do pewnych spraw.
sowka
Hero member
 
Posty: 69
Rejestracja: 18 lut 2019, 21:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 09 wrz 2021, 14:14

Jeśli mogę wam coś podpowiedzieć, to wiem że w Interior Opole możecie liczyć na pomoc z zakresu psychologii, ale także i psychiatrii. Jeżeli odczuwacie ogromną niemoc i poczucie braku kontroli nad swoim życiem, to najwyższy czas, żeby zgłosić się po pomoc. Psychoterapeuta to lekarza jak każdy inny, więc nie warto się wstydzić. Mnie terapia uratowała życie :)
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: woszka » 16 mar 2022, 19:22

Tutaj z ręką na sercu mogę polecić Centrum Terapii Promitis. Zostawiam wam namiar na ich stronę www https://centrum-terapii.pl/ gdzie znajdziecie zakres świadczonych usług oraz placówki. Znajdują się one na terenie takich miast jak Warszawa, Kraków i Wrocław.
woszka
Weteran
 
Posty: 656
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: karolina12 » 19 kwie 2022, 17:14

Ja od siebie mogę z czystym sumieniem polecić neuro-care jest to fajna klinika lecząca różne uzależnienia na Śląsku. psychoterapeuta Śląsk to znakomite miejsce dla dorosłych jak i dla młodzieży. Znakomicie również radzą sobie z problemami związanymi ze snem oraz lękami. Zresztą sami zobaczcie na stronie.
karolina12
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 19 gru 2018, 17:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: nie posiadam
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: wyższa uczelnia
Pracuję: Nie

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: woszka » 18 cze 2022, 14:38

Warto korzystać z pomocy psychologa nawet z najmniejszym problemem, mówię to z własnego doświadczenia. Korzystałem kilka lat temu z psychoterapii https://centrum-terapii.pl/ miałem kilka problemów, z którymi sam nie potrafiłem sobie poradzić. Sesje terapeutyczne pomogły mi wyjść na prostą drogę.
woszka
Weteran
 
Posty: 656
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 30 cze 2022, 21:24

Sama o tym sporo myślę, bo widzicie, jednak z psychologiem to jest tak, że nie ma jednego schematu działania, a taki psychoterapeuta https://psychoterapiazary.pl/ to jednak pomoc w wielu problemach. Ja jednak wam powiem, że nie jestem w stanie się w to wszystko sama zagłębić. Więc może warto o tym pomyśleć. Co wy na to?
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 05 lip 2022, 15:43

A kojarzycie może poradnię psychologiczną Kreska https://www.pracowniakreska.com/ ? Bo jest to też wyjątkowe miejsce, otwarte na ludzi... Tam spotkacie prawdziwych specjalistów, którzy chętnie będą was wspierać, którzy zastosują odpowiednie terapie w zależności od sytuacji oraz problemu.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: konot » 20 lip 2022, 11:07

Każdemu kto poszukuje pomocy sprawdzonego psychologa polecam kontakt z https://gabinet-ego.pl/. Jest to profesjonalny gabinet psychoterapii, a Pani psycholog pracuje z pacjentami dorosłymi i prowadzi psychoterapię indywidualną. Każdą terapię poprzedza konsultacją psychologiczną przeprowadzaną w przyjaznej atmosferze.
konot
Weteran
 
Posty: 2596
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: Cytruska » 21 mar 2023, 09:49

Jaki psycholog dziecięcy w Krakowie jest godny polecenia? Gdzie zapisaliście swoje dzieci? W sieci trafiłam na Sensusmed Ośrodek Psychoterapii i Neurorehabilitacji. Ktoś korzysta z ich pomocy? Polecacie ten ośrodek? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Cytruska
Weteran
 
Posty: 264
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:24
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: konot » 22 cze 2023, 20:53

Miejscem w którym znajdziecie fachowa pomoc psychologiczna jest https://kulepszemu.pl/ Kadra to prawdziwi fachowcy. Każdy z dyplomem magistra psychologii. Każdy z doświadczeniem w niesieniu pomocy. Każdy zaangażowany, empatyczny i wykazujący się dyskrecją.
konot
Weteran
 
Posty: 2596
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 16 lip 2023, 09:24

W razie problemów ze zdrowiem moim zdaniem należy od razu zgłosić się o pomoc do specjalistów. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę Mazowieckiego Stowarzyszenia Psychologicznego - terapeuta radom , które specjalizuje się w psychologii, psychiatrii oraz psychoterapii.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2230
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Psycholog

Nieprzeczytany postautor: konot » 27 lip 2023, 09:40

Jeśli poszukujesz psychologa który z zaangażowaniem podejmie się udzielenia Ci pomocy to koniecznie zajrzyj do https://kulepszemu.pl/ Ich wiedza i właściwe podejście do każdej sprawy jest niesamowite.
konot
Weteran
 
Posty: 2596
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Reklama