• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

klinika face-clinic Warszawa - opinia

Wrażenia, upodobania, czego nie lubicie. Aby zmiany szły w Waszym kierunku!
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: wallmart » 23 lip 2011, 00:07

Witam
Chiałem podzielić się z Wami moją opinią na temat kliniki http://face-clinic.pl/. Klinika mieści się w Warszawie przy ulicy Łuczek 4. Klinika jest bardzo nowoczesna, posiada nowoczesne urządzenia diagnostyczne min apatary rtg 3D i co ważne całą diagnostykę wykonuje na miejscu. Klinika posiada kilka sal operacyjnych i pooperacyjnych, jest elegancka, czysta i zapewnia wysoli standard usług. Klinike założył i prowadzi dr Konrad Walerzak znany i ceniony chirurg szczękowy. Do kliniki trafiłem za dr Walerzakiem ze Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus gdzie początkowo miałem być operowany z powodu progenii, jednak po odejściu dr Walerzaka i jeszcze kilku innych doświadczonych chirurgów postanowiłem nie ryzykować swojego zdrowia. Teraz jestem już po zabiegu i powoli dochodze do siebie, pozostała jeszcze niewielka opuchlizna. Najważniejsze, że wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie było żadnych komplikacji, przez cały czas byłem otoczony troskliwą opieką pracowników kliniki i czułem, że powierzyłem swój wygląd w najlepsze ręce.

Szczerze życzę odwagi wszystkim, którzy obawiają się zabiegu, nie taki diabeł straszny jak go malują :)

Maciej
wallmart
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2011, 23:26
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr inż
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: WAT
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: majka » 31 lip 2011, 00:21

Ja miałam być operowana przez dr walerzaka w szpitalu na lindleya ale po jego odejściu wstrzymano wszystkie zabiegi. W szpitalu nie mają już żadnego chirurga i narazie nie wiadomo kiedy się to zmieni. Szkoda że odszedł bo to naprawdę świetny chirurg. Wiem że część pacjentów z lindleya przeszło do klinki walerzaka i tam będą mieli przeprowadzone zabiegi, podobno klinika robi wrażenie. Ja mam umuwioną wizytę na przyszły tydzień, zobaczymy co powie jak zobaczy moją wadę.
majka
 

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: karolinka2421 » 09 wrz 2011, 13:10

ile kosztuje wizyta u dr Walerzaka w Warszawie przy ul. Łuczek 4? i w jakich cenach są zabiegi? proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam
karolinka2421
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2011, 13:06
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: wallmart » 29 wrz 2011, 00:05

karolinka2421 sprawdź pw
wallmart
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2011, 23:26
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr inż
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: WAT
Pracuję: Tak

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: annaxlaura » 21 paź 2011, 22:14

odświeżam, czy ja też moglabym prosić o informację na pw na temat cen itp ? :)
annaxlaura
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2011, 22:11
Płeć: Kobieta
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: brak
Rok studiów: -
Miasto uczelni: brak
Uczelnia: brak
Pracuję: Nie

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: Mietek » 09 maja 2012, 16:19

Mieszkam niedaleko, prostuję zęby u Pani Moniki Walerzak. Gdybym miał się przeprowadzić na drugi koniec miasta, to i tak jeździłbym do tej kliniki.
Mietek
 

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: monika5555 » 16 gru 2012, 21:09

Ile kosztują aparaty stałe w tej klinice?
monika5555
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2012, 21:06
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: finanse
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: sgh
Pracuję: Tak

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: Issy » 27 gru 2012, 00:29

Podnoszę pytanie o ceny, w szczególności, jeśli ktoś się orientuje, jaka jest cena aparatu lingwalnego (prostego, nie incognito). Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź:)
Issy
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2012, 00:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: Lidka » 17 kwie 2013, 14:55

Nie wiem jak dokładnie jest z cenami, musiałabym dopytać siostry, bo była tam ze swoim synem założyć aparat. Ceny dokładnej nie podam, ale na pewno tanio nie jest. Byłabym w stanie zapłacić dużo za wysoką jakość, jednak nie jestem do niego tak w pełni przekonana. Słyszałam dużo dobrych opinii na temat doktora Walerzaka z tej kliniki. Wystarczy poczytać tutaj http://ranking.abczdrowie.pl/d/2838,konrad-walerzak czy tu http://www.dobrylekarz.info/gabinet/konrad-walerzak.htm
Z drugiej strony natomiast u mojego siostrzeńca na początku coś było mocno nie w porządku z jego aparatem i dopiero później zostało to naprawione. Tak więc różnie może być...
A o cenę dopytam, jeżeli nie zapomnę :)
Lidka
Początkujący
 
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2013, 11:07
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: Gabriello77 » 12 maja 2013, 21:31

Z Warszawy to jeszcze dobra klinika jest na Stawka, Artodonto, (tu teæ wiele innych gabinetóåhttp://www.znanylekarz.pl/chirurgia) ostatnio byøem tam najpierw na praktykach a potem sam jako pacjent i szczerze powiem ze nie ma na co narzekac, tylko ceny troche spore ale cos za cos...
Gabriello77
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2013, 21:27
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: WUM
Pracuję: Nie

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: LAMODA1 » 06 mar 2014, 21:48

FACE CLINIK to w mojej opinii naciąganie klientów na zbędne koszty. Jak powiedziałam mojej zaufanej dentystce ile zapłaciłam za aparat i ile kosztuje wizyta kontrolna była w szoku! aż dzwoniła po swoich koleżankach z ortodoncji. Czuję się oszukana i nabita butelkę. Pani Monika jest miła, bo i ceny ma z kosmosu więc pozostaje się tylko uśmiechać i być miłym. Jedyne co mogę doradzić to pytajcie się o dokładnie o ceny i modele aparatów orto, żeby nikt was nie naciągnął. Na gruponie np. aparat z założeniem można dostać już za 600 zł w nowych klinikach.
Są też sieciówki ortodontyczne gdzie jest ponad 70% taniej.

a wogóle nie wiem czy wiecie że w hurtowni ortodontycznej mozna samemu zamówić zamki orto za grosze (jeden kosztuje 25 zł! moja koleżanka kupiła sama zamki itd. tylko pierscienie orto dała swoje ..

Wizyty są potwierdzane po kilka razy jakby nie mieli klientów...
LAMODA1
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2014, 21:02
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: jii
Kierunek studiów: us
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: warszawa zo
Pracuję: Tak

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: anett29 » 08 lut 2015, 13:57

Byłam w face clinic 1 i ostatni raz. Zapisana byłam na godxz. 18:30 a poproszono mnie o 19:10, chyba jakis żart tyle się płaci i jeszcze trzeba czekać. Co do jakości wykonania dr M. Walerzak to też wiele pozostawia do życzenia, plomba odpadła po miesiącu
anett29
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2015, 13:56
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: Roberto » 06 mar 2015, 11:44

Może nie w W-wie ale w tym samym województwie regularnie chodzę do ortodontki w Panoramice, wcześniej tam tez leczyłem się stomatologicznie. Profesjonalny sprzęt i profesjonalne leczenie. Jestem zadowolony z podejścia i samego wykonania. Jesli chodzi o cenę to tak jak w leczeniu zębów - trzeba placic wszędzie, a na NFZ są refundowane tylko "pestki" i nie oszukujmy sie, że np. założenie korony, licówek czy aparatu będzie za grosze.
Awatar użytkownika
Roberto
Weteran
 
Posty: 162
Rejestracja: 18 mar 2014, 14:51
Lokalizacja: Radom
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Studia ukończone
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: Zdisiek9988sa » 24 wrz 2015, 22:33

Ja miałam być operowana przez dr walerzaka w szpitalu na lindleya ale po jego odejściu wstrzymano wszystkie zabiegi. W szpitalu nie mają już żadnego chirurga i narazie nie wiadomo kiedy się to zmieni. Kraków projekty domów Szkoda że odszedł bo to naprawdę świetny chirurg. Wiem że część pacjentów z lindleya przeszło do klinki walerzaka i tam będą mieli przeprowadzone zabiegi, podobno klinika robi wrażenie. Ja mam umuwioną wizytę na przyszły tydzień, zobaczymy co powie jak zobaczy moją wadę.
________________________
Kraków projekty domów
Zdisiek9988sa
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2015, 22:31
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: asdasd
Kierunek studiów: asdasdasd
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: asdasdasd
Uczelnia: asdasdas
Pracuję: Nie

Odp.: klinika face-clinic Warszawa - opinia

Nieprzeczytany postautor: Zdisiek9988sdsdx » 07 paź 2015, 15:41

Ja miałam być operowana przez dr walerzaka w szpitalu na lindleya ale po jego odejściu wstrzymano wszystkie zabiegi. W szpitalu nie mają już żadnego chirurga i Projekty domów Radom narazie nie wiadomo kiedy się to zmieni. Szkoda że odszedł bo to naprawdę świetny chirurg. Wiem że część pacjentów z http://www.radom-projekty.pl/ lindleya przeszło do klinki walerzaka i tam będą mieli przeprowadzone zabiegi, podobno klinika robi wrażenie. Ja mam umuwioną wizytę na przyszły tydzień, zobaczymy co powie jak zobaczy moją wadę.
Zdisiek9988sdsdx
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2015, 15:39
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: brak
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: Katowice
Uczelnia: asd
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do O gabinetach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Reklama
cron