• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Strona internetowa

Narzędzia, urządzenia, unity czy całe gabinety.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: Madex » 13 lut 2014, 11:21

Witam, poszukiwałbym jakiegoś dobrego rozwiązania pod moją strone internetową, chodziłoby mi głównie o
takie funkcje jak łatwe zarządzanie trescią(CMS), rezerwacja pacjentów, zapisanie danych pacjenta itp. Możecie polecić coś sensownego i wyprubowanego?
Madex
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2014, 11:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: Wojtekus » 24 lut 2014, 16:41

Może coś takiego http://tomsky.pl/tomsky-dentist-program-dla-dentystow/ wygląda to na bardzo dobre rozwiązanie i ma wszystkie opcje jakie wymagasz i dużo więcej.
Wojtekus
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2014, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: Johner » 18 wrz 2018, 07:28

Jezeli chcesz założyć swoją strnę internetową, to potrzebujesz rpzede wszystkim dobrego hostingu. Osobiście polecam Ci Hekko, bo mają świetny stosunek jakości do ceny i mogą pochwalić się sprawnie działającym supportem.
Johner
Weteran
 
Posty: 163
Rejestracja: 04 lis 2017, 13:54
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: turyna » 30 gru 2018, 21:34

Jeśli zależy Ci aby Twoja strona internetowa działała dobrze i nie zawieszała się przy dużej ilości klientów powinieneś zainwestować w dobry hosting i serwer najlepiej VPS. Ja mam doświadczenie w tym bo kiedyś połasiłem się na usługi hostingowe taniej firmy i bardzo się przejechałem przy ataku hackerskim. Później szukałem profesjonalnej firmy i znalazłem ofertę https://www.cal.pl/, przetestowałem ich usługi przez tydzień za darmo i wszystko działało jak należy. Stronę postawiłem na nowo na Wordpressie co też polecam bo super stronki wygladaja :)
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 20 sty 2019, 21:32

Większe strony faktycznie na hostingu współdzielonym mogą się nie sprawdzić. Nawet tani serwer vps może często rozwiązać sprawę. Jedną z ciekawszych ofert jest zapewne ta https://www.sprintdatacenter.pl/serwer-wirtualny-tani-vps. Korzystamy z dwóch różnych serwerów z tej firmy i jesteśmy zadowoleni. Patrząc na cenę to jakość jest bardzo wysoka. No i cieszy mnie to, że konsultanci zawsze odpowiadają na wszelkie pytania merytorycznie.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: heenio » 05 lut 2019, 00:17

Ja nie znam się na stronach internetowych ani trochę więc jej wykonanie zostawiłem firmie https://tapir-interactive.com/ i liczę, że zajmą się tym z odpowiednią dozą profesjonalizmu. Zależy mi jak każdemu by mieć to zrobione porządnie i by działało bez usterek jak najdłuższy czas.
heenio
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2019, 00:12
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: robinsonee » 18 lut 2019, 22:10

Madex pisze:Witam, poszukiwałbym jakiegoś dobrego rozwiązania pod moją strone internetową, chodziłoby mi głównie o
takie funkcje jak łatwe zarządzanie trescią(CMS), rezerwacja pacjentów, zapisanie danych pacjenta itp. Możecie polecić coś sensownego i wyprubowanego?


Strona internetowa to podstawa w dzisiejszym świecie. Bez niej nie da rady utrzymać się na rynku. Kolejna sprawa to optymalizacja procesów biznesowych w firmie. W Twoim przypadku możliwe, że wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów lub jakiegoś dobrego intranetu będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Z tego co czytałem na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/intranet-skuteczna-komunikacja-wewnetrzna-w-organizacji,116.html odpowiednia komunikacja to podstawa, a z tego co piszesz rejestrowanie wizyt pacjentów odbywać się musi w czasie rzeczywistym. Dzięki odpowiedniemu systemowi powinno to rozwiązanie sprawdzić się w stu procentach ;)
robinsonee
Aktywny
 
Posty: 28
Rejestracja: 11 lip 2018, 10:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: proffelf » 22 lip 2019, 13:25

Można zlecić taki projekt firmie zewnętrznej, która zajmie się tym od podstaw. Szukaj w google pod hasłem obsługa informatyczna trójmiasto bądź wpisując tam jakiekolwiek inne miasto (zależy skąd pochodzisz), chociaż akurat w tej kwestii miasto nie ma znaczenia. :)
proffelf
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:36
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: kamilrzepinski » 26 wrz 2019, 13:02

jak stawiasz stronę internetową polecam poczytać na temat hostingu dedykowanego i VPsów na https://www.sprintdatacenter.pl/blog/20 ... y-czy-vps/
kamilrzepinski
Aktywny
 
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:40
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 23 kwie 2020, 06:46

Strona internetowa musi być przede wszystkim merytoryczna, jak również atrakcyjna wizualnie. Jeżeli chodzi o projektowanie stron internetowych to artlime.com.pl posiada bardzo dobrą ofertę. Można mieć pewność, iż ich grafiki będą potrafiły przyciągnąć potencjalnych użytkowników.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 26 lis 2020, 21:58

Jeżeli zaś poszukujecie kogoś, kto ma spore doświadczenie w modyfikowaniu oraz tworzeniu od nowa atrakcyjnych stron www, warto tutaj polegać na https://administracjawww.pl/oferta/mody ... wisow-www/ . Dla nich nawet wizualizacje 3d , nie stanowią problemu. Dzięki nim wasza strona może wyglądać nowocześnie, a także działać bez żadnego problemu. Oni tak naprawdę mogą wszystkim się zająć, całą obsługą waszej strony.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: woszka » 12 sie 2021, 16:27

Czy ktoś z was orientuje się, ile kosztuje profesjonalny sklep internetowy ? Szukałam informacji na ten temat w sieci, ale niestety nie udało mi się znaleźć nic konkretnego.
woszka
Weteran
 
Posty: 644
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 22 wrz 2021, 21:09

Strona internetowa jest bardzo istotna jeśli firma chce się rozwijać. Uważam że każda nowa firma powinna postawić na marketing.

_______________________________
test internetu
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: woszka » 15 gru 2021, 00:22

Stworzenie strony www to jedno, ale należy również zadbać o jej optymalizację. Do takich tematów lepiej zatrudnić zewnątrzną firmę informatyczną. I tutaj zdecydowanie mogę polecić wam baza wiedzy w firmie Ja od dawna korzystam z ich usług.
woszka
Weteran
 
Posty: 644
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Strona internetowa

Nieprzeczytany postautor: konot » 07 sty 2022, 10:42

Tworząc stronę internetową trzeba pamiętać o wyborze odpowiedniej domeny i sprawnego, szybkiego hostingu. Tutaj polecam sprawdzić ofertę https://hostido.pl/.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kupię / sprzedam / oferty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama