• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

lekkie krwawienie spod korony zęba

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

lekkie krwawienie spod korony zęba

Nieprzeczytany postautor: anita » 25 sty 2014, 19:16

nie wiem co robic..... byłam u swojego dentysty około 1,5 tygodnia temu ponieważ zauważyłam podczas jedzenia jabłka ze lekko krwawi mi dziąsło. Stomatolog zalecił smarowanie dziąsła sacholem i przepisał również maśc METRONIDAZOL. Dziąsło smaruje 3 razy dziennie mimo wszystko nie przeszło tzn dziąsło lekko krwawi ale tylko podczas nacisku na dziąsło od tyłu i to nie za każdym razem. Zauważyłam tez że nawet po umyciu kiedy przejadę palcem w tej okolicy ma niemiły zapaszek dodam ze koronka była zakładana na martwy ząb....nie wiem co robic :cry: lekarz powiedział ze dziasła mam czyste boje się ze strace ząb może ktośz Was miał podobny przypadek bardzo proszę o pomoc lub dobra radę.Pozdrawiam
anita
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2014, 20:11
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: lekkie krwawienie spod korony zęba

Nieprzeczytany postautor: intoxication » 25 sty 2014, 20:40

Przede wszystkim zrób zdjęcie i je tutaj wrzuć . Może np pod koroną jest jakaś nieszczelność / kieszonka w której zbierają się resztki jedzenia i robi się stan zapalny.
Ciężko tak coś powiedzieć
intoxication
Weteran
 
Posty: 134
Rejestracja: 11 gru 2013, 21:28
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: ogólna
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Lublin
Uczelnia: UM LUBLIN
Pracuję: Tak

Odp.: lekkie krwawienie spod korony zęba

Nieprzeczytany postautor: domi.nika » 17 gru 2021, 08:30

anita pisze:nie wiem co robic..... byłam u swojego dentysty około 1,5 tygodnia temu ponieważ zauważyłam podczas jedzenia jabłka ze lekko krwawi mi dziąsło. Stomatolog zalecił smarowanie dziąsła sacholem i przepisał również maśc METRONIDAZOL. Dziąsło smaruje 3 razy dziennie mimo wszystko nie przeszło tzn dziąsło lekko krwawi ale tylko podczas nacisku na dziąsło od tyłu i to nie za każdym razem. Zauważyłam tez że nawet po umyciu kiedy przejadę palcem w tej okolicy ma niemiły zapaszek dodam ze koronka była zakładana na martwy ząb....nie wiem co robic :cry: lekarz powiedział ze dziasła mam czyste boje się ze strace ząb może ktośz Was miał podobny przypadek bardzo proszę o pomoc lub dobra radę.Pozdrawiam


jak koronka byla zakladana na martwy zab to idz jeszcze do stomatologa, cos tu nie gra



____________________-
https://www.fao.pl/koronkowe-must-have/
domi.nika
Weteran
 
Posty: 523
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: budownictwo
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: ZUT
Pracuję: Nie

Odp.: lekkie krwawienie spod korony zęba

Nieprzeczytany postautor: Kazikdobry » 28 gru 2021, 10:22

Polecam ciekawy artykuł do przeczytania
https://www.caffarel.org.pl/implanty-ze ... ziwe-zeby/
Kazikdobry
Weteran
 
Posty: 421
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Reklama