• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

badania lekarskie dentystów

  • Reklama

badania lekarskie dentystów

Nieprzeczytany postautor: leroj » 26 maja 2020, 08:09

Elo!
O ile dobrze mi wiadomo, przed przystąpieniem do jakiejkolwiek pracy trzeba przejść badania lekarskie, sprawdzające czy nie ma żadnych przeciwwskazań do podejmowania niezbędnych w danym zawodzie czynności. I tak się zastanawiam, co sprawdza się u dentystów? Wzrok to OK, ale jak przetestować sprawność i stabilność rąk?!?

----------------------------------- Scalono post 26 maja 2020, 08:09 -----------------------------------

PostScriptum
Próbowałam się czegoś dowiedzieć na ten temat w przychodniach realizujących zadania z zakresu medycyny pracy. Ale ani na https://med-lab.com.pl/medycyna-pracy/, ani nigdzie indziej nie było nic o badaniach dla stomatologów/dentystów przed przystąpieniem do wykonywania zawodu... I nie wiem już, gdzie jeszcze można takich rzeczy poszukać ;|
leroj
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2019, 14:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz medycyny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: badania lekarskie dentystów

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 17 gru 2020, 23:28

Ja generalnie na waszym miejscu udałabym się do centrum medycznego neoMedica https://www.neomedica.pl/oferta/badania ... acownikow/ . Z tego co zauważyłam, to tam można wykonać najróżniejszego typu badania, nawet sanitarno-epidemiologiczne. Także zapoznajcie się z ich pełną ofertą.
Aimee
Weteran
 
Posty: 837
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Reklama