• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Poprawienie zdjęć

  • Reklama

Poprawienie zdjęć

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 19 gru 2019, 09:43

Witajcie, chciałbym zrobić prezent mojej dziewczynie, bo po świętach, w nowym roku zaraz, ma kolejne urodziny. Pomyślałem, że wywołam jej zdjęcia, nasze i zrobię taki fajny zestaw. Muszę je tylko wcześniej jakoś poprawić. Czy ktoś z was korzystał z presetów ze strony Instafota ? Jak się spisują, nie krzywią zdjęć?
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Poprawienie zdjęć

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 17 wrz 2020, 09:26

Niestety w kwestii poprawiania zdjęć nie mogę pomóc. Natomiast jeżeli już obrobionymi zdjęciami chcemy udekorować swój dom, na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę, dostępną w https://www.indelo.pl/ramki-na-zdjecia-cat-88 . Znajdziemy tutaj bowiem przepiękne ramki, które niewątpliwie doskonale uzupełnią aranżację każdego domu czy mieszkania.
Lenna23
Weteran
 
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Poprawienie zdjęć

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 25 lis 2020, 09:26

Dobrze mieć po prostu możliwość retuszowania zdjęć, ale wcale nie jest powiedziane, że każdy ma prawo do tego. I ja doskonale wiem, że zdjęć na przykład do dowodu osobistego nie będziecie w stanie po prostu sobie zmienić :lol: . Na nich musicie być naturalni... Aż do bólu. Za to lepsze zdjęcia możecie tak https://www.sklepzramami.pl/ramki-na-kilka-zdjec oprawić.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

  • Reklama