• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

własny biznes

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: DobryJacek » 12 wrz 2019, 19:49

A z jakich kont bankowych korzystacie w swoich biznesach? Ostatnio kilku moich znajomych wspominało coś o mbanku koncie firmowym http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/mbiznes-konto-firmowe-mbank. Jak przejrzałem tą ofertę to wydaje się być naprawdę bardzo w porządku i dostosowana do nowopowstałych firm. Co o tym sądzicie?
DobryJacek
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2019, 17:36
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: mela » 15 paź 2019, 19:05

Własny biznes z pewnością warto usprawniać. Jednym z narzędzi, które z pewnością to ułatwi będzie dopasowane do branży oprogramowanie. Ma ono za zadanie usprawnić działanie danej firmy, jak i kontrolę nad nią. Z takich rozwiązań korzystają obecnie różne branże. Można się nim spotkać nawet w gabinetach lekarskich, zwłaszcza tych prywatnych. Takie oprogramowanie medyczne dla przychodni medchart umożliwia między innymi prowadzenie dokumentacjo pacjentów w elektronicznej formie, umawianie wizyt według kalendarza czy generowanie dokumentów. To tylko kilka z zalet jakie posiada program.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: vicia » 18 paź 2019, 19:15

W każdym biznesie obecnie musisz mieć kasę fiskalną. Jej wybór nie jest wcale prostym zadaniem z uwagi na ogromny wybór na rynku. Dlatego najlepiej skorzystać z pomocy fachowców. Na stronie https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne znajdziesz firmę, która na rynku obecna jest od lat przez co ma ogromne doświadczenie w tym, co robi. Dobiorą oni najlepsze urządzenie dostosowane do potrzeb Twojej firmy, zapewnią wsparcie, jak i szkolenie z zakresu obsługi konkretnego uprzędzenia.Zapewniają również serwisowanie takiej kasy, więc tak naprawdę wszystko masz w jednym miejscu.
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: KonradSkal » 24 paź 2019, 13:13

Cześć jak wie ktoś jak trudne jest zastrzeganie nazwy? Niedługo bedę musiał to zrobić, a moja wiedza na ten temat jest dość mizerna. Znajomość przepisów i praw dotyczących takich rzeczy zawsze była dla mnie czarną magią. Czy możecie mi jakoś pomóc ? Co sądzicie o poradach z tej strony: https://www.lawyerline.pl/likwidacja-spolki.html
KonradSkal
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 08 lip 2019, 08:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: LUCIOBeR » 28 paź 2019, 11:58

A czy w trakcie weryfikacji osób, z którymi robicie biznes okazało się, że jest brak kontrahenta w białej liście? Ja ostatnio spotkałem się z takim problemem i na początku straciłem trochę zaufanie do tej osoby, bo zapewniała mnie, że tam jest. Później trafiłem na https://jpk.info.pl/biala-lista-vat/brak-kontrahenta/ i okazało się, że to jakiś zwykły błąd i na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
LUCIOBeR
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2019, 14:47
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: ceraz » 31 paź 2019, 16:43

jeżeli Twoje przedsiębiorstwo ma problemy z płynnością finansową wejdźcie na portal informacyjny [url]spiralazadluzenia.pl[/url]
ceraz
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2019, 12:53
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz medycyny
Tytuł / Specjalizacja: geriatria
Kierunek studiów: medycyna
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Warszawski Uniwersystet Medyczny
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: woszka » 25 lut 2020, 10:18

Czy ktoś z was prowadzi może własny sklep internetowy i mógłby mi podpowiedzieć coś w kwestii płatności online? Zastanawiam się nad wdrożeniem tego systemu https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i chciałabym się was zapytać czy sądzicie, że to dobre rozwiązanie?
woszka
Weteran
 
Posty: 646
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: grzegorz332 » 03 mar 2020, 12:51

Wydaje mi sie, że otworzenie własnego biznesy powinno rozpocząć projektowanie logo firmy. To właśnie z logiem kojarzyć będą was klienci i ono na pewno będzie najbardziej rozpoznawalną częścią waszej działalności. Moim zdaniem nie można tego bagatelizować i do stworzenia oryginalnego i ciekawego loga trzeba się po prostu przyłożyć a to zaprocentuje w przyszłości
grzegorz332
Hero member
 
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2019, 07:25
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: historia
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: historia
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: wilkat80 » 26 mar 2020, 13:16

W przypadku własnego biznesu wiele zależy od tego, jaki kapitał początkowy chcemy przeznaczyć na start działalności. Możemy posłużyć się różnego rodzaju dotacjami, ale zazwyczaj wystarczy to na pierwsze kilka miesięcy, później rynek zweryfikuje naszą rentowność. Stabilnym i dość szybko przynoszącym zysk na czysto biznesem są samoobsługowe myjnie samochodowe. Można traktować to jako dodatkową inwestycje do już prowadzonego interesu. Więcej informacji w tym temacie znajdziecie na stronie polskiego producenta myjni samochodowych https://mtautomatic.pl/.
Awatar użytkownika
wilkat80
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:56
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: vers » 01 kwie 2020, 15:33

Już na samym początku warto zastanowić się również nad wdrożeniem odpowiedniego oprogramowania. Ma ono na celu usprawnić działanie danego biznesu, jak również kontrolę nad nim. Obecnie już chyba w każdej branży wdraża się odpowiedni program. W przychodniach odpowiedni program do gabinetu ginekologicznego medchart daje sporo możliwości usprawnienia codziennej pracy w takim miejscu. Działa on w chmurze przez co dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera, co również jest atutem.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 03 kwie 2020, 19:57

Mega ważne jest też to by dobrze zadbać o bhp i ppoż w firmie. Można zorganizować np. szkolenie dla pracowników. Firma Seka ma bardzo dobre kursy https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-ppoz/ . Oferują je w formie e-learningu.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Piaskowa » 18 kwie 2020, 10:34

Prowadząc własny biznes, macie obowiązek prawidłowego abezpieczenia danych swoich klientów i kontrahentów. Do tego obliguje was Ustawa o Ochronie Danych Osobowych. Temat jest poważny i nie można go bagatelizować. Dobrze jest skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zajmą sie wszystkim od podstaw. U nas w firmie zajmuje się tym temtem Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - https://abi-info.pl/ . Firma wdraża systemy bezpieczeństwa, robi audyty, zajmuje się bezpieczeństwem informacji i systemów informatycznych, przeprowadza szkolenia pracowników, pomaga w kontakcie z klientami jeśli chodzi o aspekt bezpieczeństwa.
Piaskowa
Hero member
 
Posty: 83
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: vers » 24 cze 2020, 13:44

W każdym biznesie najlepiej od samego początku monitorować i analizować finanse. Wiadomo, że nad tym zawsze trzeba mieć kontrolę. Na szczęscie teraz są dostępne systemy, które zdecydowanie nam to ułatwią. Chociażby na stronie https://eanaliza.pl znajdziesz taki, dzięki któremu szybko i sprawnie sporządzisz raport finansowy. Ten niejednokrotnie trzeba przedstawić na przykład kontrahentowi czy w banku.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: turyna » 24 cze 2020, 14:59

Prowadząc swój biznes trzeba także rozejrzeć się za odpowiednią kasą fiskalną. Tutaj https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/warszawa masz firmę z wieloletnim doświadczenie w branży, dzięki czemu są oni w stanie dopasować najlepsze urządzenie do potrzeb Twojej firmy. W ofercie mają także inne produkty, które z pewnością wpłyną na usprawnienie pracy w firmie.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: własny biznes

Nieprzeczytany postautor: Ewa72 » 29 cze 2020, 10:54

Po przeczytaniu tego wątku nabieram szacunku do ludzi prowadniczych własny biznes. Masakra ile to o ilu rzeczach należy pamiętać i je mieć na uwadze. Biznes plan, kasy fiskalne, media, ulotki, reklama, biuro kredyt.... prawie nieskończona lista
Ewa72
Aktywny
 
Posty: 25
Rejestracja: 24 cze 2019, 15:56
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Reklama
cron