• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Rozwód

  • Reklama

Rozwód

Nieprzeczytany postautor: grosjer » 12 lis 2019, 14:14

mam problem. Postanowiłam rozwieść się z moim mężem. Niestety nie był mi wierny - a to najłagodniejsze określenie jakie mogę zastosować. Mamy dwuletnią córeczkę i to ze względu na nią chcę się rozstać w przyjaźni. Niestety, on tego nie chce, grozi, że mi ją zabierze. Czy jakiś dobry adwokat by mi pomógł, czy coś jeszcze trzeba zrobić?

----------------------------------- Scalono post 12 lis 2019, 14:14 -----------------------------------

Mam już namiar na adwokata: http://www.adwokat-hese.pl/kancelaria-adwokacka-prawna/ tylko pytanie, czy to wystarczy?
grosjer
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2019, 21:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz medycyny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Rozwód

Nieprzeczytany postautor: Solvay » 18 kwie 2020, 10:54

Sprawy rozwodowe to chyba najtrudniejsze sprawy, głównie ze względu na emocje jakie im towarzyszą. Faktycznie bez dobrego adwokata, nie ma co zaczynać całego procesu. Mojej siostrze podczas rozwodu pomagał mecenas Radosław Przymuszała - http://adwokatprzymuszala.pl/ , bardzo dobry, profesjonalny adwokat, zaangażowany w sprawę. Uzyskasz od niego rzetelna i kompleksową pomoc na każdym etapie postępowania. Bardzo rzeczowy człowiek, a przy tym miły i przystępny. Wszystko tłumaczy jasno, tak, że każdy może zrozumieć.
Solvay
Dociekliwy
 
Posty: 33
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:21
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Rozwód

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 16 paź 2020, 23:01

Generalnie lepiej mieć adwokata w trakcie rozwodu. A tym bardziej jak są dzieci, albo majątek do podziału. Nie zawsze polubownie da się wszystko załatwić. Ze swojej strony mogę polecić adwokat Barbarę Węgłowską, prowadziła całą sprawę od początku do końca. Miałam do Niej pełne zaufanie.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Rozwód

Nieprzeczytany postautor: Piaskowa » 02 sie 2021, 06:24

Jeśli szukasz dobrego prawnika, który pomoże ci przy rozwodzie a także przy ustaleniu opieki nad dzieckiem, to polecam kancelarię Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Mecenas jest rzetelny, konkretny, empatyczny. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, niezależnie od jej wielkości i stopnia skomplikowania. W sprawach rodzinnych ma doświadczenie i wiedzę. Na pewno się kompetentnie wszystkim zajmie.
Piaskowa
Hero member
 
Posty: 83
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: konot i 20 gości

  • Reklama