• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dywan w poczekalni

  • Reklama

Dywan w poczekalni

Nieprzeczytany postautor: bunioo » 09 mar 2020, 14:39

Ostatnio miałem dziwną sytuację. Jestem na stażu w gabinecie dla dzieci i jedna mama zdziwiła się, że w poczekalni nie ma dywanu na którym jej dziecko mogłoby się pobawić. A ja w sumie sobie tego nie wyobrażam, przecież ludzie chodzą tam w butach, czasami mokrych i zabłoconych... Co myślicie o tej sytuacji? :)

----------------------------------- Scalono post 09 mar 2020, 14:39 -----------------------------------

Oczywiście wszystko też zależy od tego, czy byłby to tradycyjny dywan taki jak ten https://www.dywany.dywilan.pl/dywany-klasyczne czy jakiś przystosowany do chodzenia po nim w butach :D
bunioo
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2019, 20:41
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: uj
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Dywan w poczekalni

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 24 wrz 2021, 11:34

Hej. Jeżeli chodzi o mnie, to powiem wam, że mnie ostatnio wpadły w oko bardzo oryginalne Dywany Niebieskie. Moim zdaniem, taki akcent kolorystyczny świetnie się sprawdzi w jakiś minimalistycznych i industrialnych wnętrzach. Ja mam zamiar je położyć w przedpokoju i w pokoju mojego dziecka. Mam nadzieję że sprawdzą się bez zarzutu.
kalusia
Weteran
 
Posty: 814
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dywan w poczekalni

Nieprzeczytany postautor: kemot » 07 paź 2021, 10:55

Jak najbardziej dywan w poczekalni to fajna sprawa. Warto tylko zadbać, żeby był to dywan na prawdę solidny. Może warto postawić na dywan wełniany https://www.kochamydywany.pl/dywany-we%C5%82niane
Awatar użytkownika
kemot
Weteran
 
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2017, 15:45
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Lublin
Uczelnia: UMCS
Pracuję: Tak

Odp.: Dywan w poczekalni

Nieprzeczytany postautor: konot » 18 sie 2022, 13:34

Idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju wnętrza będzie zastosowanie wysokiej jakości produktów. Jednym z sklepów oferujących wykładziny renomowanych Europejskich firm jest https://www.sklepwykladziny.pl/panele-w ... k_245.html. Ich asortyment jest bardzo bogaty co z pewnością pozwoli na dobór odpowiedniego produktu. Dodatkowo otrzymacie od nich darmowy pomiar i wycenę. Szczerze polecam.
konot
Weteran
 
Posty: 2721
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

  • Reklama