• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Budowa domu

  • Reklama

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: grzesiu1895k » 22 paź 2019, 19:54

Również jestem na etapie budowania domu i bardzo trudno jest decydować o niektórych rzeczach. Nie wiadomo, czy coś się u nas sprawdzi czy nie, jak np klimatyzator w domu. Z jednej strony to dobra opcja, z drugiej, czy aż tak tego potrzebujemy? Może wystarczy dobra wentylacja.
grzesiu1895k
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 11 lut 2020, 16:27

Chciałbym Wam polecić ofertę ze strony https://isomat-pu-systems.pl/product-ca ... atryskowe/ , poniewaz sam korzystam z ich produktów. Prowadze własna firme budowlaną i cenie sobie jakości produktów z których korzystam .
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 23 mar 2020, 11:54

Ja to mam problem tego rodzaju, że nie wiem, z kim rozpocząć taką budowę. Szukałam firmy budowlane lubelskie , ale nie wiem. To i tak nie z polecenia. Może jesteście w stanie mi coś doradzić? Na pewno by się przydało, zwłaszcza, że jestem początkująca. To jak?
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: RafalM » 26 mar 2020, 11:14

Teraz możemy wykorzystać grzejnik jako ozdobę w naszym salonie. W sklepie internetowym Mat-Dom możecie znaleźć
grzejniki dekoracyjne instal projekt, które możecie fajnie wkomponować
w salon czy pokój :)
RafalM
Dociekliwy
 
Posty: 41
Rejestracja: 18 mar 2019, 10:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Piaskowa » 18 kwie 2020, 10:43

Budując dom trzeba zadbać przede wszystkim o dobre jakościowo materiały budowlane. Oczywiście ważne jest też to by za nie nie przepłacać. Jeśli budujecie się w okolicach Raszyna, to warto skorzystać z oferty składu budowlanego Gut-Bud - https://www.budowlanematerialyraszyn.pl/ . Działają oni od lat, dostarczając najlepszej jakości materiały, do kompleksowej budowy domu, od fundamentu po dach. Mają na składzie materiały do izolacji, do budowy ścian, dachów, do robienia tynku. Firma ta świadczą także usługi budowlane - robią elewację, wykonują ocieplenia, a nawet można im zlecić kompleksowo budowę domu.
Piaskowa
Hero member
 
Posty: 83
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: grzegorz332 » 18 maja 2020, 07:12

Od siebie dodam tylko w tym temacie, że każdy dom trzeba koniecznie ubezpieczyć. Jeśli chcielibyście wiedzieć przed czym dokładnie takie ubezpieczenia nieruchomości chronią, polecam wam zajrzeć na stronę http://www.psychomologia.pl/ubezpieczen ... -ochronic/ i przeczytać zawarty na niej artykuł. Na prawdę moim zdaniem warto się z nim zapoznać
grzegorz332
Hero member
 
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2019, 07:25
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: historia
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: historia
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: KamilJa » 29 cze 2020, 14:31

Przy budowie domu z pewnością potrzebować będziemy odpowiedniej chemii budowlanej, mającej szerokie spektrum zastosować. W tego typu asortyment warto zaopatrywać się u sprawdzonych producentów , którzy posiadają renomę. Firma http://www.euroseal.pl/ zajmuje się dostarczaniem na rynek wysokiej jakości rozwiązań oraz produktów chemicznych dla budownictwa. W ofercie znajdziemy m.in. doskonałej klasy żywice, które wykorzystywane są w różnych celach np. do stabilizowania gruntu, tworzenia izolacji oraz iniekcji.
KamilJa
Dociekliwy
 
Posty: 44
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: kazia » 16 lip 2020, 14:16

i ja mam za sobą budowę domu. Spore wyzwanie ale też wiele radości i satysfakcji :) najmilej wspominam urządzanie wnętrz :) udało mi się kupić wymarzone drzwi drewniane, zamawiałam je u producenta Kris Drzwi. Wykonane z dobrego gatunkowo dębu, zrobione pod wymiar, w dobrej cenie. Plus za sprawny montaż i terminową dostawę.
kazia
Hero member
 
Posty: 65
Rejestracja: 17 maja 2017, 13:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: grzegorz332 » 18 lip 2020, 06:28

Zastanawiam się własnie nad wynajęciem od tej firmy https://robtomspzoo.com/dotacje_prow/ rusztowania na budowę swojego domu. Waszym zdaniem to dobre rozwiązanie? Wydaje mi się, że dzięki takiemu rusztowaniu będzie bezpieczniej prowadzić prace na wysokościach. A jakie jest wasze zdanie?
grzegorz332
Hero member
 
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2019, 07:25
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: historia
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: historia
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: turyna » 01 sie 2020, 09:38

Jeśli o budowę domu chodzi to z pewnością potrzeba będzie postarać się o jakiś sprzęt budowlany. Wiadomo, że przy pracach ziemnych, które trzeba wykonać na samym początku koparka jest wręcz obowiązkowa. Usprawni ona i co ważne przyspieszy wiele robót. Ostatnio na stronie https://koparkaslask.pl/porady/wykop-fu ... e-slaskie/ znalazłem bardzo interesujący artykuł poradnikowy dotyczący wykopu pod fundamenty.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 10 sie 2020, 18:49

Oj, ja bardzo żałuję, że nie zacząłem tego wszystkiego przed tą śmieszną pandemią... Bo co z tego, że nasz Uroczy https://www.mgprojekt.com.pl/uroczy w promocji można nawet dostać, skoro kosztorysy poszły do góry? Kiedyś marzeniem było 200 000 zł na dom, dziś co najmniej 2x tyle. To jest po prostu porażka. Nie wiem, czy nie zarzucimy naszych planów.
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: grzegorz332 » 13 wrz 2020, 09:53

Słuchajcie, ja włąśnie zastanawiam się nad tym jakiego rodzaju elewacja będzie najlepszym wyborem. Powiedzcie mi proszę czy według was tynki akrylowe to dobry wybór? Jeśli ktoś z was ma taką elewację będę wam wdzięczny za jakieś informacje na temat tego jak się ona spisuje w użytkowaniu
grzegorz332
Hero member
 
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2019, 07:25
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: historia
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: historia
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Nelka » 16 wrz 2020, 10:03

Budowa domu to wielkie wyzwanie,nie tylko finansowe.Każdy kto się na taki krok decyduje powinien odwiedzić sklep , w którym można zakupić materiały instalacyjne https://epstryk.pl/pol_m_Materialy-inst ... e-434.html wszelkiego rodzaju gniazda siłowe,łączniki,przyciski gniazda wtykowe,regulatory temperatury i wszystko to,co na pewno w nowo powstałym domu znajdzie swoje zastosowanie.
Nelka
Dociekliwy
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 maja 2018, 18:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 13 paź 2020, 12:05

Budowa domu wcale prosta nie jest, ale jeśli mamy odpowiednie informacje, to będziemy w stanie co nieco sami ogarnąć. Jeśli zadajecie sobie pytanie typu: "Jaki zbiornik hydroforowy wybrać ?" , to ja mogę Wam powiedzieć, że w sklepie Watermark znajdziecie odpowiedzi. Oni prowadzą nawet taki mini blog dla zainteresowanych. W końcu nie jest łatwo się w tym wszystkim rozeznać. Ja sama coś o tym wiem.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Budowa domu

Nieprzeczytany postautor: greece1 » 01 lis 2020, 14:19

grzegorz332 pisze:Słuchajcie, ja włąśnie zastanawiam się nad tym jakiego rodzaju elewacja będzie najlepszym wyborem. Powiedzcie mi proszę czy według was tynki akrylowe to dobry wybór? Jeśli ktoś z was ma taką elewację będę wam wdzięczny za jakieś informacje na temat tego jak się ona spisuje w użytkowaniu

Mamy u siebie tynk akrylowy. Super to wygląda, nie masz się czego obawiać. Mieszkamy już jakiś czas i jesteśmy zadowoleni. Zostały nam tylko detale jak chodzi o elewację. Szukamy jakiegoś gustownego numeru na dom. Myślałam o czymś w tym stylu: https://cucudo.pl/produkt/podswietlany-numer-domu-rpb-led-inox-40-cm-x-30-cm/. Macie może u siebie podświetlany numer domu? Jak się spisuje? Jest funkcjonalny?
greece1
Hero member
 
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2019, 13:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama
cron