• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Samochód

  • Reklama

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: mela » 21 lis 2019, 17:44

O swój samochód warto zadbać. Na szczęście teraz na rynku można dostać wiele produktów, które znacznie nam to ułatwią. Mnie ostatnio potrzebny był wosk do zabezpieczenia lakieru samochodowego. Na stronie https://autonablask.pl/kategoria-produk ... eru/woski/ znalazłam ich fajny wybór. Przejrzałam asortyment i zauważyłam, że mają wiele profesjonalnych kosmetyków oraz chemii samochodowej.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 28 sty 2020, 13:42

Szkoda, że nie produkują aut bezawaryjnych. Ostatnio zaliczyliśmy awarię w czasie wyjazdu zagranicznego. Kolega, który dobrze mówił po niemiecku i coś tam się znał na mechanice, szukał abs steuergerät reparatur. Niedaleko miejsca naszej awarii była firma, która się tym zajmowała. Zadzwoniliśmy, przedstawiliśmy problem i otrzymaliśmy pomoc. Niestety naprawa nie była możliwa od ręki, lecz dopiero następnego dnia. Na szczęście tyle byliśmy w stanie wytrzymać na miejscu.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: kamilrzepinski » 21 lut 2020, 15:52

korzystał ktoś może z dodatku do paliwa od ceramizera? O ten mi chodzi: https://www.ceramizer.pl/ceramizer-cp przymierzam się do zakupu, ale chciałbym poznać szczere opinie na temat tego produktu. Pozdrawiam
kamilrzepinski
Aktywny
 
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:40
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: mela » 01 mar 2020, 22:44

To już indywidualna decyzja, moje pierwsze auto było małe, abym oswoiła się na drodze, mogła wszędzie zaparkować. Teraz jeżdżę SUVem i jestem bardzo zadowolona. Chociaż większym wyzwaniem było dla mnie znalezienie dobrego mechanika, który rzeczywiście naprawia auto. Po długich poszukiwaniach trafiłam na aldę, z resztą tutaj macie na nich namiary: http://aldamotorsport.pl/maserati-naprawa-serwis-renowacja/. Odkąd naprawiam i serwisuje u nich auto to już tak często się nie psuje. Kiedy kupowałam pierwszy wóz, nie sądziłam, że powinnam zacząć poszukiwania, właśnie od mechanika.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: vers » 18 mar 2020, 21:08

Samochód czasem płata nam niezłe figle, albo sami je sobie płatamy przez nieuwagę. Ja jadąc nie zauważyłem dziury na drodze i w nią wjechałem. Już po chwili okazało się, że opona jest uszkodzona a dalsza jazda po prostu niemożliwa. Zacząłem szukać pomocy w sieci. Na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-sosnowiec-24-h/ znalazłem mobilną wulkanizację. Zadzwoniłem, podałem swoje położenie i panowie dość szybko pojawili się na miejscu. Powiem Wam, że taka mobilna wulkanizacja to naprawdę świetne rozwiązanie dla kierowców.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: KonradSkal » 25 mar 2020, 09:58

Witam szukam opinii różnych ludzi. Czy spotkaliście się kiedyś z firmą oferującą samochody używane http://www.papis.pl/ . Potrzebne mi porządne auto w rozsądnej cenie, więc oczywiście używane przeglądam, bo taniej. Co byście mi polecili z używanych aut w rozsądnej cenie?
KonradSkal
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 08 lip 2019, 08:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 30 sty 2021, 15:01

Samochody to mogą psuć się na wiele rodzai i sposobów, bo tak naprawdę są dla nas jedynym źródłem transportu często, a składają się z niezliczonej ilości elementów. No, ale na pewno na niektóre usługi można znać namiar. Na przykład zakuwanie węży hydraulicznych może się przydać nam oczywiście, w naprawie. Więcej o tym powie wam mechanik.
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 11 lut 2021, 13:04

Czasami jednak samochód tak się popsuje, że dużo trzeba włożyć aby go naprawić. Są jednak skupy, które kupują takie samochody jak np. http://autoskup.krakow.pl/. Szybko załatwiają formalności, podjeżdżają i biorą samochód, także to szybka opcja na sprzedaż auta.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 22 lut 2021, 18:16

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, ponieważ chciałbym Wam polecić genialną oferte. Osobiście polecam Wam usługi skup samochodów Katowice, gdzie znajdziecie ofertę skupu samochodów oraz motocykli w całym kraju. Co sądzicie o ich ofercie?
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 23 lut 2021, 14:08

Dobrze, a możecie mi powiedzieć, jak działają folie do oklejania samochodów i czy warto sobie o tym pomyśleć do autka ? Wiem że koszty spore i na tym na razie się nie skupiajmy. Chodzi mi tylko o to, czy warto w ogóle się za to zabierać. Jaki jest efekt końcowy? I czy wy naprawdę coś takiego polecacie? Jak to jest?
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 18 kwie 2021, 20:10

A ja mam pytanie do Was. Jakie samochody można spotkać tutaj https://skupautpoznan.pl/ ? Moim zdaniem można poszukać w takich miejscach samochodów i jak właśnie zastanawiam się nad tym. Czy warto na przykład tam kupić, ale i czasem sprzedać w rozliczeniu swoje autko? Będę mile zaskoczona, jeśli mi o tym powiecie?
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: dementia » 13 maja 2021, 09:27

A jak dbacie o swój samochód? Tylko myjnia czy coś więcej? Bo ja kilka dni temu trafiłam na artykuł Jak przygotować samochód na wiosnę co zrobić żeby auto nawet używane i które ma już kilka lat nadal wyglądało atrakcyjnie :)
dementia
Hero member
 
Posty: 70
Rejestracja: 03 lut 2018, 22:00
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 01 lip 2021, 10:42

Dobrze wiedzieć... Ja jeszcze na razie nie myślę tak w pełni o zakupie autka, bo muszę na razie zdać prawko. A póki co to ciężko mi idzie. Teraz muszę wykupić sobie nawet jazdy doszkalające kraków, żeby zyskać troszkę więcej pewności podczas trasy itd. Może jak jeszcze troszkę pojeżdżę lepiej mi pójdzie.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 09 lip 2021, 09:45

Co do prawa jazdy to polecam przede wszystkim dobrą szkołę jazdy taką jak Zdaj Prawko z Poznania. Z nimi na pewno zdacie egzamin za pierwszym razem
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Samochód

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 09 lip 2021, 16:13

Dużo daje też sprawdzenie numeru VIN. Warto o tym poczytać sobie tutaj http://www.kontakt-handlowy.pl/jak-sprawdzic-numer-czesci-po-numerze-vin/. Sporo tam fajnych informacji na temat tego czym ten numer jest.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

  • Reklama
cron