• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

macie u siebie domofony?

  • Reklama

macie u siebie domofony?

Nieprzeczytany postautor: YeahHornet » 12 lis 2019, 10:30

A jeśli tak, to jakie? Bardziej klasyczne, dźwiękowo-mikrofonowe, czy te nowoczesne z wbudowaną kamerką?
Zastanawiam się nad dodatkowym wyposażeniem do swojego gabinetu - i właśnie jeden kolega powiedział mi, że lepszy będzie wideodomofon. Bo na przykład jak przyjdzie do niego jakiś pacjent, którego wybitnie nie lubi, to może udawać że go nie ma albo jest wybitnie zajęty i nie ma nawet czasu na rozmowę :/
Co sądzicie o czymś takim?

----------------------------------- Scalono post 12 lis 2019, 10:30 -----------------------------------

EDIT!
Patrzyłem trochę za urządzaniami, o których mówił mi znajomy - jestem pod wrażeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt marki 5Tech. Patrząc tylko na specyfikację techniczną, to domofon IP z obrazem video live byłby świetny do prywatnego gabinetu stomatologicznego :wow:
A może jednak ktoś ma odmienne zdanie?
YeahHornet
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2019, 03:23
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: macie u siebie domofony?

Nieprzeczytany postautor: woszka » 31 maja 2022, 17:31

Owszem, mam :) I uważam że każdy kto posiada dom powinien zdecydowac się na takie rozwiązanie. Teraz dużą popularnością cieszą się wideodomofony. Ja akurat mam ten model: https://ivel.pl/p15142,zestaw-wideodomo ... ision.html i szczerze polecam. Może i kogoś z was zainteresuje.
woszka
Weteran
 
Posty: 666
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: macie u siebie domofony?

Nieprzeczytany postautor: konot » 31 paź 2023, 20:22

Jeśli szukasz produktów jak m.in napędy do bram, rolet, narzędzia skrawające, szlabany, wideodomofony i wiele więcej to zajrzyj do https://www.sylada.pl/ Ich produkty to gwarancja wysokiej jakości połączona z korzystna ceną.
konot
Weteran
 
Posty: 2698
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

  • Reklama
cron