• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

sklep z bizuteria

  • Reklama

sklep z bizuteria

Nieprzeczytany postautor: Lyudvig » 09 paź 2019, 16:24

Witam, ostatnio moj chlopak zgubil swoj ulubiony zegarek i tak pomyslalam ze moge mu zakupic nowy.Szukam w internecie czegos odpowiedniego ale narazie bez skutku. Macie swoje polecone strony na ktorych mozna cos ciekawego dostac?

----------------------------------- Scalono post 09 paź 2019, 16:24 -----------------------------------

ciekawą biżuterię maja na https://srebropol.pl/bransoletki-srebrne/ i warto tam zajrzeć
Lyudvig
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2019, 17:16
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: sklep z bizuteria

Nieprzeczytany postautor: Revfer32 » 11 paź 2019, 13:31

A jaką markę wcześniej posiadał?
_
pozycjonowanie
Revfer32
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 13:11
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: sklep z bizuteria

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 16 sty 2023, 22:44

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie hurtownię zegarmistrzowską, w której ofercie znajdziecie wiele różnych zegarków od znanych marek, a także wszelkiego rodzaju akcesoria, w tym np. oryginalny pasek do zegarka Casio . Wielokrotnie korzystałem z ofertę tej hurtowni i nigdy nie było najmniejszego problemu.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2270
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: sklep z bizuteria

Nieprzeczytany postautor: konot » 02 mar 2023, 20:24

Jeśli myślisz nad zakupem bransolety to taką która idealnie trafi w gust otrzymasz od https://markowesrebro.pl/kategoria-produktu/bransolety/. Jest to rewelacyjna firma która sama projektuje i wykonuje biżuterię. Każdy kamień wybierają indywidualnie i dopasowują do niego oprawę oraz wzór. Zamówiony od nich produkt posiada wysoką jakość wykonania i jest dopracowany w każdym najmniejszym szczególe. Wykonują także naprawy i renowacje starej biżuterii, znaczki firmowe, sygnety, spinki do krawatów i mankietów z logo firmy w złocie lub srebrze. Jestem pewna że znajdziesz tam idealną propozycję.
konot
Weteran
 
Posty: 2733
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

  • Reklama