• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Czym się kierujecie przy wyborze fachowca?

  • Reklama

Czym się kierujecie przy wyborze fachowca?

Nieprzeczytany postautor: reihol1974 » 19 sty 2017, 16:57

Nie tak dawno udało mi się zalać sąsiadom mieszkanie (w bloku) z tej przyczyny, że pękła rura doprowadzająca wodę. A zawór zamykający dopływ wody do mieszkania, najzwyczajniej w świecie, nie zadziałał. Udało się na szczęście zakręcić zawór doprowadzający wodę do kilku mieszkań. Sąsiedzi nie byli szczęśliwi z tego powodu, tym bardziej, że była to sobota wieczorem i na pogotowie techniczne nie sposób było się dodzwonić. Gdyby nie pomoc znajomego, będącego akurat w domu, hydraulika, długo by jeszcze wody nie było. Ale nie każdy chyba ma znajomego hydraulika. Mam w związku z tym pytanie, jak sobie radzicie w takich awaryjnych sytuacjach i gdzie szukacie pomocy? Oczywiście nikomu nie życzę takich nieszczęść, ale niestety trzeba wziąć pod uwagę, że coś takiego każdemu może się przytrafić. Po czym poznać idealnego fachowca? Czy prosicie go, żeby się wam przedstawił i powiedział, u kogo pracował wcześniej w obawie o gwarancję dobrze wykonanej pracy? Czy może cieszycie się, że się łaskawie zgodził coś naprawić i zabawiacie miłą rozmową, by przypadkiem nie zrezygnował? Czy macie jakiś specjalny klucz, po którym od razu poznajecie czy ktoś jest dobrym fachowcem, a kto partaczem?
reihol1974
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2017, 16:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Czym się kierujecie przy wyborze fachowca?

Nieprzeczytany postautor: WrozkaZebuszka » 21 cze 2017, 15:25

Ja zazwyczaj pytam znajomych o kogoś sprawdzonego, poleconego. Chociaż wynajmuję fachowców tylko do drobnostek, bo aktualnie zwykle wynajmowałam mieszkania. Teraz zmieniam lokalizację dzięki http://krakow.sadurscy.pl i jestem ciekawa jak to będzie z tymi sprawami właśnie w nowym mieszkaniu, chociaż mam nadzieję,że nic złego się nie przytrafi.
WrozkaZebuszka
Weteran
 
Posty: 108
Rejestracja: 16 lis 2016, 10:36
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czym się kierujecie przy wyborze fachowca?

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 19 lip 2019, 15:10

Właściwie to fachowca mam w domu :) Mąż potrafi wszystko zrobić. Nawet ostatnio, gdy zalało nam prawie pół domu, to nieźle sobie poradził. Oczywiście nie obyło się bez pomocy sąsiada i kupienia na Ceneo nowego zaworu mieszającego https://www.ceneo.pl/Zawory/Rodzaj:Zawo ... zajace.htm , ale całe szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Czym się kierujecie przy wyborze fachowca?

Nieprzeczytany postautor: ukiduchy » 29 lip 2019, 12:54

Dobrzy fachowcy muszą mieć przede wszystkim doświadczenie, najlepiej wieloletnie. Kiedy długo funkcjonują na rynku, to z pewnością też znajdziesz na ich temat mnóstwo opinii. Jeżeli większość będzie negatywnych, to wiadomo... omijamy szerokim łukiem. Tak jak pisali też inni powyżej, liczy się też zdanie bliskich nam osób, które korzystały z usług danego fachowca. Wiadomo, lepiej zdecydować się na kogoś sprawdzonego :) Jeżeli chodzi o awarie jakichś zaworów, to ja mogę od siebie polecić http://zawory-bezpieczenstwa.pl/ :)
ukiduchy
Aktywny
 
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2019, 22:07
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

Odp.: Czym się kierujecie przy wyborze fachowca?

Nieprzeczytany postautor: anantonini » 30 lip 2019, 00:42

Ja najchętniej wybieram fachowców, którzy pracowali u moich znajomych, bo są to sprawdzone osoby

____________
fotografia ślubna wrocław
anantonini
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 00:41
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Odp.: Czym się kierujecie przy wyborze fachowca?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 14 cze 2022, 14:10

Według mnie najważniejsza jest skuteczność świadczonej usługi i doświadczenie. Jakiś czas temu skorzystałem z renowacja pionów kanalizacji , jest to firma która od lat zajmuję się uszczelnianiem rur. Zapoznajcie się z ich ofertą dostępną na stronie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

  • Reklama
cron