• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dobre i polecane kosmetyki

  • Reklama

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 15 lis 2017, 10:42

Jeżeli ktoś z was szukałby dobrych i sprawdzonych kosmetyków do opalania to polecam emulsję do opalania ze strony https://lirene.pl/produkty/ochrona-przed-sloncem/ Emulsja do opalania SPF 30 zawiera system fotostabilnych filtrów UVBlock, aby zabezpieczyć skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Zawartość składników nawilżająco-odżywczych chroni przed wysuszeniem, dzięki czemu skóra staje się delikatna i aksamitna w dotyku. Formuła emulsji została wzbogacona o składniki aktywne o właściwościach przeciwrodnikowych, które zapobiegają starzeniu się skóry.
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: pajacyk1 » 27 lis 2017, 17:58

Chyba każdy z nas kupuje kosmetyki w sieci, zwłaszcza perfumy. Tutaj widziałam interesujący artykuł na temat tanich perfum w sieci https://www.amfora.pl/wiadomosc/dlaczeg ... rnet/2511/ Warto dowiedzieć się kilku szczegółowych informacji na ten temat.
pajacyk1
Dociekliwy
 
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: Jeszcze nie wybrałem
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Politechnika Wrocławska
Pracuję: Nie

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: Kamionka » 16 sty 2018, 19:50

Nie ma tak naprawdę jednej recepty i rady na to które z dostępnych na rynku kosmetyków są najlepsze,które najskuteczniejsze.Zdań będzie wiele ponieważ każdy z kosmetyków jednym pomaga pozbyć się niechcianych dolegliwości a innym szkodzi.W ostatnim czasie na wielu forach polecany jest sklep http://www.ivasklep.pl/
Oferuje spory wybór profesjonalnych kosmetyków do włosów,dzięki którym nasze włosy będą zadbane,nawilżone,zregenerowane i odżywione.Z produktów tego sklepu korzystają największe salony fryzjerskie,styliści i fryzjerzy w całym kraju.
Kamionka
Dociekliwy
 
Posty: 35
Rejestracja: 13 lut 2017, 17:45
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: Fenikx » 09 lut 2018, 19:07

Na co dzień nie robię makijażu, musi być to jakaś specjalna okazja. Jednakże nie wyobrażam sobie, by nie korzystać z perfum. One jakby pozwalają odróżnić kobietę na tle innych kobiet. Lubię zapachy o tonacji cytrusowej, musi być to świeży powiew, coś co pozwoli, że się obrócisz, przystaniesz na moment z myślą, że chciałbyś posmakować nieznanego. Myślę, że takim odróżniającym mnie od dusznych zapachów kobiet będzie odpowiednik Puma Woman http://www.edp24.pl/p319,pa-101-paris-avenue-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml-20ml-gratis.html Tak, zdecydowanie mogłabym Wam to polecić :) ale może lepiej nie, bo wtedy czymże będę się od Was różnić ;)
Fenikx
Aktywny
 
Posty: 18
Rejestracja: 08 lut 2018, 10:18
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: julkka » 12 mar 2018, 15:36

Ja polecam kosmetyki z kwasem hialuronowym albo jeszcze lepiej, oddzielnie kwas hialuronowy, dodawany do każdego kremu itd. Poza tym olej kokosowy - jeżeli ktoś ma wyjątkowo suchą skórę, jak ja, to kosmetyki z kokosem będą idealne. Ostatnio też przypasowały mi kosmetyki SheFoot, zwłaszcza skarpetki złuszczające. No i jeszcze mogę polecić szukanie peelingu enzymatycznego, dawno nic mi tak skutecznie nie oczyściło i złuszczyło skóry :)
Awatar użytkownika
julkka
Początkujący
 
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:48
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: barylka12 » 27 mar 2018, 09:38

Od zawsze używałam kremów i kosmetyków do nawilżenia i pielęgnacji skóry, ale ostatnio zdecydowałam się również na skorzystanie z pomocy profesjonalisty i zapisałam się na peeling lekarski http://www.medycynaestetyczna.rzeszow.pl/oferta/peelingi-lekarskie.html. Bardzo ciekawy i innowacyjny zabieg, który od razu pomógł mi w regeneracji skóry i posiadania pięknej i lśniącej twarzy :)
barylka12
Aktywny
 
Posty: 17
Rejestracja: 02 gru 2016, 12:00
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: dementia » 19 kwie 2018, 18:56

na pewno warto mieć w swojej kosmetyczce kosmetyki z serii Cetaphil. Idealnie rozprawią się z suchą skórą zarówno na ciele jak i na twarzy. Ja jestem fanką balsamu https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor, praktycznie zawsze mam go przy sobie i nie wyobrażam sobie żadnych wakacji bez niego w mojej kosmetyczce
dementia
Hero member
 
Posty: 70
Rejestracja: 03 lut 2018, 22:00
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: Olette32 » 26 kwie 2018, 14:17

Używałam świetny tonik i serum z tej firmy. Bardzo mi się sprawdzały.

_____

ranking kredytów hipotecznych kredyt-na-nieruchomosc.pl
Olette32
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2018, 13:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: dementia » 11 maja 2018, 10:46

Z marek, które ostatnio wpadły mi w ręce miło wspominam balsam Cetaphil https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ . Z tego, co się orientuję, to ten dermokosmetyk można dostać w aptece. Nie jest on drogi i dobrze spisuje się nawet w upalne dni, więc dla mnie to wystarczająca zachęta do jego używania.
dementia
Hero member
 
Posty: 70
Rejestracja: 03 lut 2018, 22:00
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: debis » 17 cze 2018, 18:19

ja bardzo sobie chwalę skuteczność naturalnych kosmetyków z Eldan Cosmetics. Mam skórę dojrzała, zmarszczki też nie są mi obce. Od jakiegoś czasu regularnie stosuję nawilżający krem przeciwstarzeniowy Age Control STEM Cell Cream. W składzie znajduje się m.in masło shea, pantenol czy komórki macierzyste z jabłoni. Skutecznie nawilża, regeneruje i odżywia. dzięki naturalnym składnikom te produkty nie wywołują podrażnień i alergii.
debis
Hero member
 
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:13
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: manka » 27 cze 2018, 13:19

Przetestowałam już niezliczoną ilość kosmetyków przeciwzmarszczkowych nim trafiłam na odpowiednie. Jak łatwo się domyśleć zaczęłam od tych markowych i większość z nich była albo nieskuteczna, albo rezultaty były niewarte swojej ceny. Dopiero kremy i serum z linii https://sklep.barwa.com.pl/35-pause widocznie zaczęły działać, poprawił się wygląd skóry i zmarszczki jakby się spłyciły. Kosmetyki te są dedykowane dla pań w różnym wieku więc można sobie dopasować. Ja w każdym bądź razie jestem z nich zadowolona i liczę na to, że długo będą mi pomocne.
manka
Aktywny
 
Posty: 12
Rejestracja: 27 cze 2018, 12:35
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: _
Kierunek studiów: _
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: _
Uczelnia: _
Pracuję: Tak

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 04 lip 2018, 08:17

Moim zdaniem obecnie najlepsze są kosmetyki naturalne. Ja dla siebie kosmetyki zamawiam w sklepie https://www.warsztatpiekna.pl . Przede wszystkim oferują dobre i sprawdzone kosmetyki, wykonane na bazie naturalnych składników. Jeśli nie wiecie jakie kosmetyki będą dobre dla Waszej skóry możecie zasięgnąć porady eksperta online. Warsztat Piękna oferuje kosmetyki do pielęgnacji każdego rodzaju skóry
ToYa
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: debis » 11 lip 2018, 17:44

A znacie produkty włoskiej marki Eldan Cosmetics ? Bardzo je lubię nie tylko ze względu na to, że są skuteczne ale dlatego, że są w 100% naturalne :) Tutaj możecie zobaczyć na przykład ich rozbudowaną ofertę na kremy http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/kremy.html. Ja na co dzień używam np nawilżająco ochronnego kremu Idractive Moisture Daily Protection. Super sprawdza się jako baza pod makijaż :) Skutecznie nawilża i chroni.
debis
Hero member
 
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:13
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: jurand » 23 lis 2018, 16:27

Coraz więcej z nas boryka się z problemem wypadających włosów. Przyczyną może być stres, zła dieta czy nieodpowiednia pielęgnacja. W takim wypadku warto sięgnąć po preparaty wzmacniające do wcierania w skórę głowy. Takie jak ampułki i lotiony przeciw wypadaniu włosów. W sklepie https://bmsalononline.pl/ampulki-do-wlosow wyróżniamy przede wszystkim odżywki w ampułkach do włosów przetłuszczających się oraz do wypadających. Dobra ampułka to taka, która posiada dobry skład.
jurand
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2018, 14:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dobre i polecane kosmetyki

Nieprzeczytany postautor: beethy » 06 sty 2019, 15:05

alisa pisze:Moim zdaniem w utrzymaniu kobiecego wyglądu to nie tylko wspomniana dieta i ćwiczenia pomagają, ale także przede wszystkim zdrowe kosmetyki. Ja lubię produkty naturalne takie jak Calluna Medica , bo wiem, że nie zawierają niepotrzebnej mojej skórze chemii, a same aktywne składniki. A Wy? Jakie kosmetyki stosujecie?

Nie słyszałam o tej marce. W sumie nawet w popularnych markach można znaleźć wiele fajnych produktów i serii. Wiem, że Bielenda ma serie Botanic Formula, która nie ma sztucznych parabenów i silikonów a przy tym ponad 95% składników jest pochodzenia naturalnego. Kupiłam sobie na próbę masełko z tej serii z cytrynowcem i miętą i jest ekstra :P
beethy
Aktywny
 
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2019, 14:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Łódź
Uczelnia: Uniwersytet łódzki
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Reklama
cron