• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

dietetyk warszawa - kogo można polecić?

Pytania dotyczące związku między jedzeniem a jamą ustną.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

dietetyk warszawa - kogo można polecić?

Nieprzeczytany postautor: marysiu » 29 maja 2018, 14:51

Szukam solidnego specjalistę z dziedziny dietetyk warszawa. Chodzi mi o mój problem z chorobą Hashimoto. Potrzebny jest mi specjalista który będzie miał kliniczne doświadczenie i pomoże w tej kwestii. Może znacie kogoś godnego polecenia z możliwością odbycia wizyty w mieście Warszawa?
marysiu
Aktywny

Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: dentystyczny
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: UM
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: dietetyk warszawa - kogo można polecić?

Nieprzeczytany postautor: mikocz9 » 30 maja 2018, 14:59

Jeśli chodzi o Warszawę to wiem od znajomych że warto pójść do pani Katarzyny Dul https://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk/warszawa Naprawdę jej praca przynosi oczekiwane efekty, to polecony dietetyk w środowisku.
mikocz9
Aktywny

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Nieprzeczytany postautor: pamelakojder » 26 cze 2018, 17:02

Ja polecam Dietetyka Vita z Warszawy, Pani Elżbieta jest naprawdę bardzo dobrym dietetykiem z powołania, potrafi każdy nawet najgorszy problem rozwiązać. Moja siostra chodziła do niej przez pół roku, miała naprawdę poważne kłopoty z nadwagą a na dzień dzisiejszy jest młodą atrakcyjną nastolatką udało jej się zrzucić naprawdę sporo.
pamelakojder
Aktywny

Jestem: Inna osoba
Kierunek studiów: turystyka
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: rzeszów
Uczelnia: wsiz

Nieprzeczytany postautor: sylwester33 » 26 cze 2018, 21:28

W Warszawie jest tyle dietetyków że tak naprawdę to nie wiadomo do którego pójść
sylwester33
Początkujący

Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: aaeda
Kierunek studiów: aawrwar
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: wawa
Uczelnia: sdr

Nieprzeczytany postautor: lech86868w » 15 lip 2018, 12:50

Trudno obecnie doradzić jednego dobrego dietetyka.Chodź jakbym miał już polecać to najlepiej kogoś z Krakowa.

Tytuł / Specjalizacja: aaeda
Kierunek studiów: aawrwar
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: wawa
Uczelnia: ssss

Nieprzeczytany postautor: leila » 20 lip 2018, 12:01

W Porta Medica polecam panią Izę Grabowską. Ma doświadczenie, wiedzę i zdrowe podejście do pacjenta. Tak jak lubię - cudów nie obiecuje i do cudów też nie zmusza, wiadomo że dieta dla osoby kochającej jedzenie i do tego średnio zdrowe to duże wyzwanie i tak z dnia na dzień zrezygnować z wszystkiego się nie da. Małymi krokami do sukcesu, u mnie się sprawdziło.
leila
Dociekliwy

Nieprzeczytany postautor: popcik » 21 lip 2018, 12:59

Ja z całego serca polecam Michała Wrzoska - https://michalwrzosek.pl/dieta/skuteczna-dieta/ super człowiek i świetny specjalista. Ma ogromną wiedzę i umie ułożyć dietę tak żeby nie chodzić głodnym i jeść to co się lubi :) no bo w końcu to ma być zmiana sposobu odzywiania a nie dieta "od do"
popcik
Dociekliwy

Nieprzeczytany postautor: gnocchi » 23 sie 2018, 22:08

W przychodni KEN na Ursynowie przyjmuje teraz Joanna Bojar, miałem okazję już wcześniej panią spotkać w innym miejscu i jest naprawdę świetna. Profesjonalna na maxa, cierpliwa, pewna swego zdania. Układa diety unikatowe, trafia w punkt z posiłkami, umie nakłonić w naturalny sposób pacjenta do ich przestrzegania.
gnocchi
Początkujący

Nieprzeczytany postautor: Wisienka » 24 sie 2018, 15:37

https://www.dietomedica.pl/ - ja polecam zajrzeć tutaj. Bardzo dobra firma dietetycza
Wisienka
Aktywny

Rok studiów: 2

Nieprzeczytany postautor: elabarbara » 29 paź 2018, 09:50

Świetnym pomysłem na odchudzanie jest po prostu dieta, oraz wysiłek fizyczny. Jeżeli nie możesz mimo tego zrzucić zbędnych kilogramów, to polecam wybrać sie też do dietetyka, można wybrac odpowiedniego dla siebie ze strony https://kcalmar.com/dietetycy/katowice/ . Zobaczysz jakie będą efekty. : )
elabarbara
Weteran

Jestem: Inna osoba

Nieprzeczytany postautor: varamina » 28 lis 2018, 20:15

jwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjw
jwjw

----------------------------------- Scalono post 29 paź 2018, 13:33 -----------------------------------

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ru
spicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.ru
narrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ru
objectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ru
parkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.ru
rabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.ru
telangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.ru
jogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.ru
kickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.ru
lammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.ru
gatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.ru
geriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ru
handportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ru
harmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru

----------------------------------- Scalono post 29 paź 2018, 13:34 -----------------------------------

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

----------------------------------- Scalono post 13 lis 2018, 10:42 -----------------------------------

In10BeCHRuUnXVMOBaCDHrHaSaClWiShMeJeHairQuXXAnTeMoigBoErErNi
XVRBYaToCDXXMePaXICaPaNiGrXXAlPaScThEdNiDaVIDaMiMiRoRaMoTo
PaSeXVRADoRuStFoMoUdRoJuPhSuGiStMiZeLoHaXXPIFIArArUnOtIIRo
DeUnmiAbCRJoCoRoPrskZeJGZeMaLiMMSvInZeInBrIIUmXXLoSuScTaMa
RGXImiXIKrShBoWrAfWiGemiPoPoDaThHoSaRTSoMaThCEFrSEWiStALSo
AIDaVICoDLViWiChRoLaIWLoStXVFiDeMiZAAgXXOTAlJaFyXXfuICToBe
TeDaZdVaCheNJaGaFrjhIVNaAnNaEcPaNiLPXXPlFiDoXIIIHeFiseMSTh
HaAdXImiBomcBoSwWeCaMiRoJuMGNeABXXXX

----------------------------------- Scalono post 28 lis 2018, 20:15 -----------------------------------

от23ReThHaIfmpAvододXXкнXVXVвтEvSkAlTeреарJoKaJeEdлатиослаPr
пеRBатниCDInBoDuарAlовTeViCaтиNiKTедчеедниSoGeедазкнIfMoвтри
ElRiErздXVIIMaJoанStXLTsAnDVElAtздашздптздVaраучJeKaроViLaре
здJiRuниовZeZeskZeEXZeMiZeZeZespSeXXDCDCZeZPкнZespZeтаXXBuXI
maHoTeедBlMyHaCrлеолубPCARSTSUнаипkbSnRaожйцLiLeокDaWiRMкрзд
HaягепурулWiCoBrМоXVавриасоседXIWiтоMiедXIтититиодZdтиDVтити
тиBeCDтиHeудмоасихэтBlудостаудосыдудудOlажалFrXIерBuBuBuниуд
ашLiKaполлкнучHoEnHoудVi
varamina
Weteran

Tytuł / Specjalizacja: Mes