• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Zniszczone korzenie pod mostem !!!

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Zniszczone korzenie pod mostem !!!

Nieprzeczytany postautor: halucyn » 01 wrz 2012, 18:05

Witam ,prosze o pomoc ,bo niewiem co mam robić.W listopadzie 2011 roku ,zrobilem most na gornej szczęce z przodu ,.Most składał się z 6 zębów ,brakowalo 3 zębów przednich ,a filarami były oszlifowana 4 z lewej strony,i 1 i 2 z prawej na sztyfcie z włókna szklanego .Most był wykonany z porcelany na metalu ,Od samego początku miałem z nim problemy ,bardzo bolała mnie oszlifowana 4 ,wiec po moich prośbach wkońcu lekarz go przeleczył kanałowo ,most nigdy niebył idealny ,bo sie ruszał delikatnie . Po paru miesiacach zrobił mi sie stan zapalny z bańką na dziąśle nad jedynką z sztyftem ,wiec dentysta dał mi leki i niechętnie znów sciągnał most i przeleczył kanał . na domiar złego ułamał mi sie oszlifowany ząb pod mostem ,dentystka zrobiła wkład z włokna i zamontowała znów most,był spokoj2 miesiace ,bo obok na jedynce ze sztyftem też zrobił sie stan zapalny ,tyle że bez bańki ale troche bolał ,było widać zmiany okołowierzołkowe na zdjeciu .lekarka już wogóle nie chciała mnie leczyć za bardzo mówiac że mam chyba pecha..unikała mnie jak mogła ,a przecież prywatnie chodziłem i dużo pieniedzy zostawiłem u niej ok 4 tys ,dała znowu 2 antybiotyki ,i...stwierdziła że ona już mnie nie bedzie leczyć i koniec ..a ja zostałem z zapaleniem pod mostem i nadomiar złego cały most też jest żle dopasowany. po długich kłotniach stwierdziła ze most może poprawić u technika ,ale zeba mi nie bedzie leczyć ,żebym poszedł do innego dentysty go wyleczyć . Nie majac wyjscia poszedlem do innego stamatologa ,a ten ściagnął moat w rekach ,bo słabo sie trzymał i za głowe sie złapał ,mówiać ze wszystko jest popsute pod mostem ,z wszystkich trzech korzeni wypadają sztyfty i ogólnie sa zepsute zarastają dziąsłem ,jest próchnica i są do wyrwania ...nawet rok nie minął od wykonania mostu ,co ja mam teraz zrobić .nadomiar złego dentystka jest teraz strasznie nieuprzejma ,stara sie mnie zbyć za wszelką cene nie rozwiazując problemu ,chciałem nawet wziaść dokumentacje i gdzieś to zgłosić ,ale ona nie za bardzo chce mi ją wydać ,a nawet mówiła że może zniszczyć...Pomocy
halucyn
Początkujący
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2012, 17:36
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Zniszczone korzenie pod mostem !!!

Nieprzeczytany postautor: mymy » 12 wrz 2012, 21:22

Lekarz ma obowiązek wydać dokumentację. Proszę w takim razie nagrywać rozmowy.
Most powinien być reklamowany, szkoda wydanych pieniędzy.
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Reklama