• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Czy decydować się na meble pod wymiar?

  • Reklama

Czy decydować się na meble pod wymiar?

Nieprzeczytany postautor: reihol1974 » 19 sty 2017, 17:01

Witam Was serdecznie. Trafiłam na Wasze forum przypadkiem. Być może będziecie mogły coś mi doradzić. Chciałbym wyremontować sobie moje mieszkanie, które znajduje się w Warszawie. Potrzebuję teraz kogoś, kto doradzi mi na co wymienić wszystkie stare meble. Zastanawiam się, czy skorzystać z możliwości wykonania mebli na konkretne zamówienie. Czy waszym zdaniem meble "pod wymiar" opłaca się zamówić? Mam jeszcze jedno pytanie, może znacie kogoś, kto tanio projektuje meble? Będę wdzięczna za każdą pomoc.
reihol1974
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2017, 16:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Nieprzeczytany postautor: AnnaMon » 23 sty 2017, 14:05

Pewnie, że mele na wymiar są lepsze bo możesz je tak dobrać aby wykorzystać maksymalnie funkcjonalność mieszkania a tym samym, żeby w mieszkaniu nie było wszystkiego za dużo. Jak jesteś z warszawy to mogę Ci polecić firmę w kyórej zamawialiśmy meble kuchenne, ale robią wszystko http://dormir.pl/. Popatrz sobie na ich projekty na stronie.
AnnaMon
Hero member
 
Posty: 55
Rejestracja: 16 lis 2016, 14:49
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Kraków
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy decydować się na meble pod wymiar?

Nieprzeczytany postautor: WrozkaZebuszka » 27 sty 2017, 12:03

Też mi się wydaje,że takie meble są dobrym rozwiązanie,bo można wykorzystać każdy kąt zwłaszcza jeśli mieszkanie jest małych rozmiarów. My teraz kupujemy nowe mieszkanie i chcemy je jakoś przyzwoicie urządzić jednak nie dysponujemy odpowiednią kwotą,która pozwoliłaby zrealizować nasze plany. Dlatego też zdecydowaliśmy się na pożyczkę i już kancelaria notarialna http://notariuszjesionowa.pl zajmuje się pierwszymi formalnościami by później było można robić kolejny krok w tej sprawie.
WrozkaZebuszka
Weteran
 
Posty: 108
Rejestracja: 16 lis 2016, 10:36
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Reklama