• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Serwis dla lekarzy

Opisy szczególnych, związanych ze specjalizacją przypadków, dla konsultacji i chęci podzielenia się zdobytą wiedzą z innymi.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Serwis dla lekarzy

Nieprzeczytany postautor: axn » 16 lis 2016, 16:17

Obecnym tu lekarzom proponuję zapoznać się z funkcjonalnościami serwisu znajdującego się pod adresem http://www.mobi-med.pl/. Jest to portal, który stanowi swoiste narzędzie pracy, a rejestracja w nim jest darmowa.

Żeby założyć konto należy podać imię/nazwisko/numer zawodu lekarza/e-mail i hasło.
Żeby skonfigurować konto należy podać dane adresowe gabinetu/ów, gdzie pracujemy, ustawić typy wizyt, a także grafik, żeby pacjenci mogli się zapisać.

Co jakiś czas "wpadają" nam pacjenci z kalendarza wizyt, także jest to szansa na pozyskanie nowych pacjentów i przede wszystkim - na ich możliwość skontaktowania się z nami. Serwis jest genialną alternatywą dla portalu Znany Lekarz, który jest niestety płatny. Tutaj wszystkie podstawowe opcje mamy bezpłatne, chyba, że chcemy wykupić sobie opcję PREMIUM.

Najfajniejsze funkcje, to chociażby to, że wygodnie jest generować recepty, bo są one dostępne na szablonach druków i automatycznie pobierany jest numer zawodu. Oprócz tego na przykład można podczas każdej wizyty pacjenta wypełniać szczegóły wizyty, korzystając z gotowych lub własnych szablonów wizyt, czyli formularzy, gdzie znajdują się najważniejsze pytania do pacjenta. Dzięki temu mamy potem dostęp do historii choroby pacjenta.
axn
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2014, 20:06
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Serwis dla lekarzy

Nieprzeczytany postautor: dpola » 21 lis 2016, 13:00

hej. pyatnie troche z innego tematu ale nie wiem gdzie zapytac o zamarznie tkanki tluszczowej?(http://www.imeso.pl/aktualnosci/zamraza ... zowej.html) slyszlaam ze zabieg taki jest bardoz pomocny i ze efekty na prawde fajne. czy ktos cos wiecej slyszal i sie orientuje?
dpola
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2016, 12:53
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Serwis dla lekarzy

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 31 mar 2021, 23:48

Jeśli posiadacie własny gabinet, to myślę, że zainteresuje Was program do rejestracji pacjentów . Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe rozwiązanie i w takich kwestiach warto stawiać na nowoczesność i nowoczesne metody, które na pewno zaskakują i ułatwiają pracę.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Serwis dla lekarzy

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 26 sty 2023, 21:03

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://szpitalse.pl/proktolog-warszawa/ , na której znajdziecie ofertę profesjonalnego i nowoczesnego proktologa z Warszawy. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Między nami specjalistami

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

  • Reklama
cron