• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

PO jakim czasie działa antybiotyk Dalacin C -desperacja

Pytania, obawy
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

PO jakim czasie działa antybiotyk Dalacin C -desperacja

Nieprzeczytany postautor: lordzuk » 22 lip 2016, 16:17

Pytanie biorę wyżej wymieniony antybiotyk od wczoraj (2 dawki ), zgodnie z zaleceniem lekarza stomatologa, po jakim czasie mogę odczuć poprawę(ustępujący ból,bo boli nie do wytrzymania) a problem wygląda w następujący sposób. Tydzień temu w środę szedłem na robienie zęba dolnej 6, dentystka powiedziała że na razie oczyści ząb i założy plombę i mówiła, że jak się w przyszłości odezwie to trzeba leczyć kanałowo. Otóż w minioną sobotę ząb niemiłosiernie zaczął boleć i wizyta w poniedziałek i kanałowe leczenie ( czyściła już kanały(nie truła zęba, od razu czyszczenie kanałów, zapytałem czy będzie truć i odpowiedział że nie tylko od razy czyści) wszystko na znieczuleniu ) no i zatkał ząb i założyła opatrunek i mówiła że jak będzie boleć to wyskrobać opatrunek to przejdzie i guzik w między czasie skierowanie na rtg zęba . Bolał w nocy więc wyskrobałem i w środę znowu poszedłem do niej już ze zrobionym zdjęciem bo ząb bolał jak cholera. Popatrzała na zdjęcie rtg i mówi że jak zą nie powinien już boleć i znowu założyła opatrunek i powiedziała że jak nie przejdzie ból to najprawdopodobniej usunąć. Wczoraj bolał że po ścianach szlo chodzić i wybrałem się do innej dentystki i opowiedziałem sytuacje i ona że ząb według niej trzeba go leczyć(jest zmiana okołowierzchołkowa) i wyczyściła kanały i wypłukała i zapisała Dalacin C bo mówiła że zapalenie jest (poprzednia dentystka tylko wkładała igiełki w kanały ale nie płukała). No i biore od wczoraj ten antybiotyk a boli boli i boli faszeruje się przeciwbólowymi ale pomagają na 2 godziny tylko (ketonall ) i cierpię katusze, kolejna wizyta w poniedziałek. No i pytanie czy ten antybiotyk zacznie działać, biorę od wczoraj (2 dawki )i dziś już 2/3 z dziennej dawki. Czy już przygotowywać się na poniedziałkowe rwanie zęba ??
lordzuk
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2016, 16:13
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: -
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leczenie kanałowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Reklama
cron