• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

początki

Co po studiach? Co z gabinetem? NFZ, prywatnie czy jedno i drugie? Jaki wkład? Wszystko co nurtuje studentów co będzie po ukończeniu studiów.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

początki

Nieprzeczytany postautor: kill bill » 11 cze 2010, 11:19

zwracam się z pytaniem do kolegów po fachu- jak wyglądały początki Waszej praktyki?? wiadomo że początkowo każdemu jest ciężko ale może wlejecie we mnie i w setki innych studentów odrobine nadziei??:)
jak wygląda praca z NFZ, jak założyć własny gabinet??
kill bill
 

Reklama

Odp.: początki

Nieprzeczytany postautor: dawid.bady » 08 cze 2016, 09:59

Ja sam dopiero zaczynam, ale mogę w skrócie opisać jak to było z moim wujkiem, który otworzył swój gabinet stomatologiczny https://www.dentystagdynia.pl/gabinety-i-wyposazenie/ po studiach. Łatwo nie było, musiał najpierw wyjechać za granicę, żeby na niego zarobić. Od zawsze celował, że to będzie Gdynia. Ostatecznie udało się i działa z powodzeniem do dziś.
dawid.bady
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2016, 09:52
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Gdańsk
Uczelnia: Gumed
Pracuję: Nie

Odp.: początki

Nieprzeczytany postautor: wakacyjka » 23 sie 2017, 10:35

dawid.bady pisze:Ja sam dopiero zaczynam, ale mogę w skrócie opisać jak to było z moim wujkiem, który otworzył swój gabinet stomatologiczny https://www.dentystagdynia.pl/gabinety-i-wyposazenie/ po studiach. Łatwo nie było, musiał najpierw wyjechać za granicę, żeby na niego zarobić. Od zawsze celował, że to będzie Gdynia. Ostatecznie udało się i działa z powodzeniem do dziś.


Oho! No to chyba masz ułatwiony start, pewnie wujek poratuje jakimiś praktykami albo czymś w tym stylu :)
wakacyjka
Aktywny
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 sie 2017, 10:22
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: początki

Nieprzeczytany postautor: lenaa » 22 sie 2018, 09:16

A myślicie że moge otworzyc gabinet po skończeniu https://szkoladentystyczna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=157&Itemid=255&lang=pl Będę miał technika dentystycznego i czy wiedza tam zdobyta wystarczy czy jednak trzeba sie jeszcze doszkalać??
lenaa
Dociekliwy
 
Posty: 46
Rejestracja: 17 mar 2015, 13:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: UMED Wro
Pracuję: Tak

Odp.: początki

Nieprzeczytany postautor: woszka » 18 wrz 2018, 08:07

Myślę, że to w zupełności wystarczy. Jeśli jeszcze nie czujesz się na siłach, to możesz rozpocząć pracę w innym gabinecie stomatologicznym, tak aby zdobyć odpowiednią i praktyczną wiedzę. Tylko pamiętaj o tym, że warto zadbać o odpowiedni ubiór, mam na myśli takie fartuchy medyczne https://venauniformy.pl/pl/ona/fartuchy-dlugie/ . Niestety coraz częściej spotykam się z tym, że lekarze i asystenci rezygnują z tego rodzaju fartuchów.
woszka
Weteran
 
Posty: 633
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: początki

Nieprzeczytany postautor: krystian431 » 25 paź 2018, 11:14

Początki to wszędzie są bardzo trudne według mnie. Osoba która tego nie przeżyje to nie wiem jak jest.

__________________________________________________________________________________
laweta Berlin Niemcy
krystian431
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:10
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Asystentka/Higienistka
Tytuł / Specjalizacja: aaeda
Kierunek studiów: historia
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: wawa
Pracuję: Tak

Odp.: początki

Nieprzeczytany postautor: Renata28 » 11 kwie 2019, 15:35

Po studiach to można jedynie odbyć praktyki w mcdonalds.
Renata28
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 15:31
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Pracuję: Tak

Odp.: początki

Nieprzeczytany postautor: Cytruska » 01 paź 2019, 09:13

Myślę, że od samego początku warto inwestować w dobre systemy jeśli chodzi o rejestrację. Dużym ułatwieniem jest aplikacja Medidesk. Gabinet dzięki niej będzie prosperował lepiej. Warto też pomyśleć o audycie - https://medidesk.pl/bezplatny-audyt-rej ... i-medidesk Jest od darmowy a zwrócą Wam uwage jak postępować, co zrobić itd by mieć jeszcze większa liczbę pacjentów.
Cytruska
Weteran
 
Posty: 263
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:24
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


Wróć do Pytania od studentów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

  • Reklama
cron