• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

ARTODONTO - opinie

Wrażenia, upodobania, czego nie lubicie. Aby zmiany szły w Waszym kierunku!
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

ARTODONTO - opinie

Nieprzeczytany postautor: mgagru » 16 mar 2012, 14:16

Jeśli ktoś z Państwa szuka dobrej Kliniki Stomatologicznej to serdecznie polecam Artodonto na Stawki.
Są tam naprawde wspaniali lekarze. Moja cała rodzina się tam leczy.
Dzieciak chodzi do wspaniałego lekarza dziecięcego Damiana Niemczyka. Ten Pan doktor tak umie przemówić do dziecka, ze samo chetnie chodzi na wizyty, siada na fotel i otwiera buzię.
Pani Krystyna Mancewicz zrobiła mi piękne licówki na jedynkach i dwójkach na górze. W końcu moj uśmiech jakoś wygląda.
A mąż miał usuwane ósemki u dr Magdaleny Przybysz. Tak szybkie i sprawne pozbycie się zebów, ze nie mogłam w to uwierzyc.

POLECAM ARTODONTO!!!
mgagru
 

Reklama

Odp.: ARTODONTO - opinie

Nieprzeczytany postautor: Greeny » 23 kwie 2015, 10:07

Witam. Wczoraj miałam wizytę u Pani Katarzyny Furmaniak. Rozczarowanie to bardzo delikatne słowo. Miałam mieć wymienioną plombę w górnej jedynce. Pani doktor robiła to przez 2,5 godziny więc myślałam, że będę zadowolona z końcowego efektu. Niestety gdy zobaczyłam w lusterku ten istny koszmar jedyne co byłam w stanie powiedzieć to "Jest gorzej niż było". Wyszłam z gabinetu żeby ochłonąć, po chwili wróciłam i powiedziałam, że nie wyjdę dopóki ząb ten nie zostanie doprowadzony do porządku. Co było nie tak? Otóż Pani doktor stworzyła mi między jedynkami potężną szparę (której nigdy wcześniej nie miałam), nadała zębowi owalny kształt (podczas gdy wszystkie pozostałe mam proste, bez zaokrąglonych krawędzi) i poważnie naruszyła mi dziąsło. Po kolejnej godzinie spędzonej na fotelu ząb wygląda w porządku jednak wciąż nie został dokładnie zrobiony, ponieważ jest zbyt gruby, przez co pozostałe zęby nie stykają się, a cały nacisk idzie właśnie na tę jedynkę.

W najbliższym czasie mam umówioną wizytę z szefową tego dobytku i jestem ciekawa jak zamierza mi zrekompensować ten brak profesjonalizmu i 3,5 godziny katuszy. Poza tym nie wiem jak ktoś, kto zepsuł wymianę (podkreślam wymianę!) plomby może być nazywany specjalistą w stomatologii estetycznej.

Na koniec dodam, że gabinet nie wygląda tak jak na zdjęciach na oficjalnej stronie. Fotel jest stary i bardzo niewygodny.

Wnioski proszę wyciągnąć samodzielnie.
Greeny
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2015, 10:05
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: fgbx
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: ADFFFS
Pracuję: Tak

Odp.: ARTODONTO - opinie

Nieprzeczytany postautor: emilllia » 20 wrz 2015, 22:25

Faktycznie niedobrze trafilaś. Niestety zdarzają się taki sytuacje. Ja sama często zmieniam dentystów. Jakoś nie mogę trafić na tego właściwego. Po tym jednak co napisałaś na pewno nie pójdę o owej Pani doktor :shock:
emilllia
Aktywny
 
Posty: 21
Rejestracja: 06 wrz 2015, 19:17
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do O gabinetach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama