• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Wrażenia, upodobania, czego nie lubicie. Aby zmiany szły w Waszym kierunku!
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Nieprzeczytany postautor: PatIzdeb » 11 lip 2013, 14:01

Witam
Pochodzę z Białegostoku. Jakieś pół roku temu miałem wyrwany ząb (trójeczka) i poważnie zastanawiam się nad implantem. Znajomi polecają mi klinikę Czar-Dent, ale wolałbym zyskać nieco więcej opinii na ten temat. Implant to dość kosztowne i chyba ryzykowne przedsięwzięcie, dlatego chcę się upewnić. Może to głupie pytanie, ale czy znacie jakiś specjalistów, którzy są dobrzy w tym, co robią?
PatIzdeb
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2013, 13:59
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Nieprzeczytany postautor: IloSosin » 25 lip 2013, 14:35

Halo, jest tu ktoś? Poważnie potrzebuję Waszej rady!!!! Też szukam dobrego dentysty i gabinetu. O Czar-Dent nie słyszałem. może podrzucicie opinie o tym i innych gabietach???
IloSosin
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2013, 13:45
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Nieprzeczytany postautor: MartaKostrzewska87 » 14 paź 2013, 09:19

jeszcze jestem za młoda, by wstawiać sobie implanty, ale jedno wiem na pewno...pytasz PatIzdeb o Czar-Dent. Jestem od jakiegoś czasu stałą pacjentką tej kliniki i mogę polecić Ci ją z całą stanowczością! Tak jak pisałam, nie orientowałam się i nie potrzebuję (na szczęście) implantu, ale wiem, że jeżeli ta klinika oferuje wstawienie implantu, na pewno zrobi to najlepiej! Z tego co widzę, klinikę odwiedzają znane osobistości. Ja jestem pacjentką dr Czarnowskiej. Mam nadzieję, że moja opinia okazała się pomocną.
MartaKostrzewska87
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2013, 08:56
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Pedagogika
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Białystok
Uczelnia: Uniwersytet w Białymstoku
Pracuję: Tak

Odp.: Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Nieprzeczytany postautor: Tamara_60 » 31 sty 2014, 00:08

MartaKostrzewska87, byłam na stronie, jaką mi wskazałaś i nie wiem, do którego lekarza powinnam się zapisać. Może Ty mi polecisz. Mam kłopoty z dziąsłami....strasznie mi krwawią, mają dziwny kolor. A może ktoś inny zna kogoś od dziąseł:-(. Proszę o ratunek
Tamara_60
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2014, 17:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Nieprzeczytany postautor: janusz83 » 15 lut 2014, 11:46

Witam. Tamara_60 również chodzę do czar-dent i mogę ich polecić. Nie wiem czy istnieje osoba, która bałaby się tak dentysty jak ja ale odkąd chodzę do nich to czuję się pewnie i nie panikuję. Polecam dr. Ponichtera na przegląd. Piszesz, że masz problem z dziąsłami to na pewno zastaniesz oddana w ręce pani Agnieszki (higienistka) w celu oczyszczenia z kamienia, a jeśli masz ubytki to dr. Ponichtera już dobrze się tobą zaopiekuje :)
Ogólnie podoba mi się tam to, że lekarze nie walczą tak o pacjenta. Jeśli potrzebne jest czyszczenie, to kierują cię do specjalisty od tego, jeśli potrzebna jest ekstrakcja to oddają cię w "złote ręce" chirurga dr. Skobodzińskiego a endodoncja i protetyka to dziedzina w/w dr Ponichtera.
Mam nadzieję ze trochę pomogłem
janusz83
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2014, 11:37
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Nieprzeczytany postautor: modliszka753 » 02 cze 2014, 14:26

Dobra, powiem Wam coś o Czar-Dent. Wszyscy się jaracie, jacy to dobrzy specjaliści, że ich robota to koronkowe wykończenie....ok. Z tym się zgodzę...ale to ich obowiązek. Fakt, że robią naprawdę świetnie zęby (ostatnio wszczepili mi aż 6 implantów - zabieg pod narkozą) jest ważny (naprawdę), ale nie mniej ważne jest podejście do pacjenta. Wiecie co, zanim zdecydowałam się na jakikolwiek zabieg i zanim zdecydowałam się na to rozwiązanie protetyczne, byłam u 4 specjalistów, w tym u jednego z Warszawy. Fakt, wszyscy polecali mi implanty, ale żaden nie starał się nawet mówić o zagrożeniach, wadach, czy zaletach innych rozwiązań. Dopiero, gdy trafiłam do dr Bogusławy Czarnowskiej z białostockiego centrum Czar-Dent usłyszałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Co więcej, doktor sama z siebie opowiedziała o wszelkich alternatywach, skutkach i zagrożeniach. Opracowała dla mnie i wspólnie ze mną na podstawie tego, czego w rzeczywistości potrzebuję plany leczenia wraz z kosztorysem i pozwoliła mi to wszystko zabrać do domu, zastanowić się spokojnie, przemyśleć i podjąć decyzję. Oczywiście kilka razy jeszcze rozmawiałam telefonicznie i osobiście z doktor na temat swoich wątpliwości, aż w końcu wybrałam. Wiecie, że brak takiego nacisku, brak ponaglania i ten czas do namysłu naprawdę sprawił, że czułam iż podejmowana przeze mnie decyzja ma uzasadnienie i jest w rzeczywistości moja? Komfortu, jaki odczuwałam w Czar-Dent nie da się porównać z żadnym innym. Naprawdę. Jeżeli nie do końca wiecie czego pragniecie lub nie do końca Wasz portfel pozwala Wam zagrać na instrumentach z najwyższej półki, skierujcie się do dr Czarowskiej. Ona, normalnie, tak po ludzku Was wysłucha i podpowie. Szczereze miałam wrażenie, że z jej punktu widzenia liczę się ja,hjako człowiek, a nie ja jako pieniądz
modliszka753
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:33
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Białystok
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Nieprzeczytany postautor: ulekka » 26 cze 2016, 15:41

Postaram się pomóc w odpowiedzi na pytanie (dobry artykuł) Jak wygląda leczenie - implanty zębowe? Każdy szuka dobrego stomataologa ale nie zastanawia się tak naprawdę jak wygląda leczenie kliniczne oraz z ilu etapów się składa. Nie wiem jak wy ale ja lubię wiedzieć na co się decyduję oraz przede wszystkim czy warto :)
ulekka
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2016, 15:39
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: pacjent
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implant - gdzie w Bialymstoku robią to dobrze

Nieprzeczytany postautor: Kazikdobry » 05 sty 2022, 13:19

Polecam przeczytać ciekawy i pomocny artykuł w temacie implantów https://www.polgloss.pl/implanty-zebow- ... wskazania/
Kazikdobry
Weteran
 
Posty: 421
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do O gabinetach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama