• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Jaki dentysta w Szczecinie?

Wrażenia, upodobania, czego nie lubicie. Aby zmiany szły w Waszym kierunku!
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Jaki dentysta w Szczecinie?

Nieprzeczytany postautor: Mirkaa » 08 maja 2013, 11:53

Witajcie!
Zastanawiam się z usług jakiego gabinetu skorzystać. Mieszkam w Szczecinie. Mam ogromne problemy z zębami, nie wiem czy to jakieś fatum czy coś, ale co kilka miesięcy inny problem: plomby, usuwanie kamienia, przebarwienia, leczenia kanałowe, protezy... Tułam się od gabinetu do gabinetu i nikt jeszcze nie zdobył mojego zaufania. Znajoma mówiła ostatnio, że bardzo dobra jest klinika Froe Dental Aesthetic Clinic, że mają nowoczesny sprzęt, dentyści doświadczeni i cena jest adekwatna do jakości, ale chciałam poznać więcej opinii. Co Wy myślicie o tym miejscu?
Mirkaa
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2013, 10:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Jaki dentysta w Szczecinie?

Nieprzeczytany postautor: Otello67 » 09 maja 2013, 12:43

Mirkaa,
mogę Ci to miejsce szczerze polecić :-) Trafiłem na Froe Dental Aesthetic Clinic przypadkiem, ale się nie zawiodłem. Oprócz tego, że personel to prawdziwi profesjonaliści, to jeszcze pełni życzliwości, otwarci na wszelkie pytania i w pełni nastawieni na potrzeby pacjenta. Przy takich różnorodnych problemach z zębami wydaje mi się, że to najlepsze miejsce dla Ciebie, bo wykonują wszystkie możliwe zabiegi i nie trzeba biegać po mieście żeby np. zrobić zdjęcie zęba.
Otello67
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2013, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki dentysta w Szczecinie?

Nieprzeczytany postautor: Mirkaa » 14 maja 2013, 10:48

Otello67 pisze:Trafiłem na Froe Dental Aesthetic Clinic przypadkiem, ale się nie zawiodłem...wykonują wszystkie możliwe zabiegi i nie trzeba biegać po mieście żeby np. zrobić zdjęcie zęba.

No właśnie. A możesz mi powiedzieć jak tam jest z cenami? Bo niestety to też jest dla mnie ważne, takie czasy... Ostatnio chciałam się umówić z bolącym martwym zębem do innej kliniki i mi zaśpiewali za kanałówkę 1400 zł a za samą konsultację 200! Jednym słowem czy są tam ceny dla ludzi?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Mirkaa
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2013, 10:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki dentysta w Szczecinie?

Nieprzeczytany postautor: Otello67 » 14 maja 2013, 11:32

@Mirkaa
Za kanałówkę 1400?! O matko, ja bym się zaśmiał im w twarz. Co to było za miejsce? We Froe Dental Aesthetic Clinic ceny są normalne, a jak za taką dobrą jakość to bym nawet powiedział, że niewysokie. Zresztą cennik jest na ich stronie, można wszystko sprawdzić i nie mieć takich przykrych niespodzianek jak Ty.
Otello67
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2013, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki dentysta w Szczecinie?

Nieprzeczytany postautor: Akaccia » 30 maja 2013, 12:03

Otello67, Mirkaa,
Potwierdzam, byłam, przekonałam się na własnej skórze. Przystępnie, skutecznie i fachowo, miły personel. Może w końcu uda mi się namówić siostrę na poprawę zgryzu we Froe (mają nie tylko stomatologię, ale tez ortodoncję, implanty, chirurgię szczękową i protetykę, a także ofertę stomatologii skierowaną dla najmłodszych).
Akaccia
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:34
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jaki dentysta w Szczecinie?

Nieprzeczytany postautor: KamilaK » 28 sty 2014, 22:49

Mirkaa pisze:Witajcie!
Zastanawiam się z usług jakiego gabinetu skorzystać. Mieszkam w Szczecinie. Mam ogromne problemy z zębami, nie wiem czy to jakieś fatum czy coś, ale co kilka miesięcy inny problem: plomby, usuwanie kamienia, przebarwienia, leczenia kanałowe, protezy... Tułam się od gabinetu do gabinetu i nikt jeszcze nie zdobył mojego zaufania. Znajoma mówiła ostatnio, że bardzo dobra jest klinika Froe Dental Aesthetic Clinic, że mają nowoczesny sprzęt, dentyści doświadczeni i cena jest adekwatna do jakości, ale chciałam poznać więcej opinii. Co Wy myślicie o tym miejscu?


W pewnym momencie ważniejsze "państwowy czy prywatny" staje się pytanie "dobry czy zły" i czy mogę mu zaufać. Ja mogę polecić placówkę medyczna Medicover. Ja korzystałam z pomocy periodontologa, leczyłam dziąsła i przyzębia. Najważniejsze - bezbolesny zabieg!. pozdrawiam
KamilaK
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2014, 18:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki dentysta w Szczecinie?

Nieprzeczytany postautor: Kazikdobry » 05 sty 2022, 13:22

Otello67 pisze:@Mirkaa
Za kanałówkę 1400?! O matko, ja bym się zaśmiał im w twarz. Co to było za miejsce? We Froe Dental Aesthetic Clinic ceny są normalne, a jak za taką dobrą jakość to bym nawet powiedział, że niewysokie. Zresztą cennik jest na ich stronie, można wszystko sprawdzić i nie mieć takich przykrych niespodzianek jak Ty.


Co za kosmiczna cena za leczenie zęba?!!!
Świat zwariował!
Mój dentysta zdecydowanie ma ludzkie ceny!!


______________
Polecam artykuł
https://www.hobby-education.com.pl/ile- ... nego-zeba/
Kazikdobry
Weteran
 
Posty: 421
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do O gabinetach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Reklama