• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Stomatologia DentaLove

Wrażenia, upodobania, czego nie lubicie. Aby zmiany szły w Waszym kierunku!
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Stomatologia DentaLove

Nieprzeczytany postautor: MagdaLena77 » 07 sty 2016, 14:53

Długo sama czytałam forum i w końcu postanowiłam się zarejestrować i podzielić się opinią na temat DentaLove http://dentalove.pl/protetyka/. Generalnie jest to nowa placówka na warszawskim Targówku. Niemniej jednak lekarze mają doświadczenie. Sama placówka nie jest duża i można ją zaliczyć do tych raczej "mniejszych klinik" :) Posiada szereg udogodnień dla pacjentów typu WiFi, napoje czy jednorazowe szczoteczki. Generalnie normalne rzeczy. Ważne, że na miejscu można zrobić zdjęcie RTG czy pantomogram.
Ja osobiście korzystałam z usług protetycznych u Pani Magdaleny Gryki-Deszczyńskiej. Musiałam uzupełnić brak w uzębieniu - wyrwana górna szóstka. Pani Magda ma fantastyczne podejście do tego co robi. Na początku wszystko dokładnie mogłam z nią przedyskutować. Nie będę opisywała szczegółowo mojego przypadku, ale ostatecznie zdecydowałam się na most. Wszystko jak do tej pory jest w 100% ok. Polecam.
Byłam też tam ze swoim dzieckiem i tu też mogę polecić to miejsce. Lekarze mają super podejście do dzieci. Zero stresu. Jest też gaz rozweselający jeśli sprawa jest poważniejsza :)
Pozdrawiam,
Magda
MagdaLena77
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2016, 14:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Stomatologia DentaLove

Nieprzeczytany postautor: Kwoli » 17 kwie 2018, 14:25

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Awatar użytkownika
Kwoli
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2018, 14:46
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do O gabinetach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Reklama
cron