• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

REGULAMIN FORUM

REGULAMINY
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

REGULAMIN FORUM

Nieprzeczytany postautor: mymy » 19 lip 2014, 23:04

REGULAMIN DENTOFORUM.PL
Witamy serdecznie w Serwisie! Jego tematyką jest wszystko to co związane ze stomatologią. Bardzo prosimy o przeczytanie i dostosowanie się do poniższego regulaminu. Życzymy przyjemnego i owocnego korzystanie z Serwisu!


I. SERWIS:

1. Rejestrując się w Serwisie Dentoforum.pl (dalej również Forum) użytkownik akceptuje w pełni regulamin.
2. Korzystanie z Forum jest całkowicie bezpłatne.
3. Posty może publikować osoba zarejestrowana:
a) nazwa użytkownika (login widoczny na forum) nie może zawierać adresów stron internetowych,
b) zbyt długie, nieestetyczne i ze słowami ogólnie uznanymi za obraźliwe oraz adresami stron internetowych nazwy użytkowników będą skracane (tyczy się to nazw powyżej 25 znaków) lub zmieniane,
4. Rejestrując się użytkownik zgadza się z tym, iż będzie co jakiś czas otrzymywał maile z informacjami o zmianach w Serwisie, oraz innymi ważnymi informacjami.
5. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą udostępniane na prośby żadnych osób trzecich, jednakże ani "Dentoforum.pl", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych. Dodatkowo właściciel forum zastrzega sobie prawo do przekazania bazy danych w razie sprzedaży serwisu. Baza danych zawiera nazwy użytkowników, adresy e-mail, posty użytkowników, określenie płci (pozostałe pola w formularzu rejestracyjnym można wypełnić myślnikiem ("-")) - brak jest danych mogących namierzyć użytkownika forum.
6. Serwis generuje pliki cookies, które zapamiętują informacje o Tobie i umożliwiają późniejsze rozpoznanie Cię przez serwer. Cookies w żaden sposób nie uszkadzają systemu na Twoim komputerze, a każda przeglądarka internetowa ma możliwość ich wyłączenia.
7. Właściciel Serwisu nie ma wpływu na umieszczane informacje oraz opinie, dlatego też serwis nie ponosi za nie odpowiedzialności. Odpowiedzialność za każdą wiadomość umieszczaną na stronie ponosi jej autor. Treści prezentują tylko i wyłącznie opinie osób odwiedzających Serwis. Przedstawione w Serwisie opinie i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów i tylko tak powinny być interpretowane.
Jeśli przewinienie użytkownika będzie znaczące, wszystkie treści, których jest autorem oraz szkody, do których się przyczynił będą przedstawione władzom i zostaną rozpatrzone wg polskiego prawa.
Forum nie jest miejscem bezpośredniej konfrontacji użytkowników, ale wymiany informacji, które mogą być interesujące dla wszystkich użytkowników forum. Sprawy prywatne załatwiane są przez wiadomości prywatne lub przez inne posiadane przez Użytkowników programy do tego celu stworzone, np.: gadu -gadu, icq, msn messanger, WP , jabber i inne.
8. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do czasowego zablokowania lub stałego zamknięcia Serwisu.


II. PISANIE POSTÓW:

1. Zanim napiszesz post, skorzystaj z wyszukiwarki.
2. Zakaz umieszczania zdjęć i słów powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia, wulgaryzmy, itp), również rasistowskich i antysemickich.
3. Zakaz umieszczania tego samego postu na kilku forach. Zakaz spamowania. Tematy/posty bezsensowne, zdublowane (o tym samym tytule i zawartości), posty odbiegające od tematu będą kasowane.
4. Tematy niezgodne z tematyką danego Forum będą przenoszone do odpowiadających tematyce, zamykane, lub usuwane.
5. Treść tematu powinna świadczyć o jego zawartości. Reklamy również.
6. Awatar może mieć maks. wymiary 100 na 100 pikseli a maksymalna waga pliku nie może przekraczać 30kB. Treść awatara - patrz punkt 2. tego rozdziału. Nie można używać awatarów, których funkcją jest oznaczenie rangi.
7. Prosimy starać się pisać posty czytelnie (bez pisania z caps lockiem, używania tzw. "fal", np.: To JeSt FoRuM) z używaniem polskich znaków.


III. MODERATORZY:

1. Moderator może pozbawić czasowo lub trwale użytkownika prawa do korzystania z usług serwisu, jeśli zachowanie użytkownika narusza niniejszy regulamin, przepisy prawa powszechnie obowiązującego, a także normy obyczajowe lub moralne, a ponadto moderator:
a) kontroluje przestrzeganie punktów zawartych w rozdziale "II. Pisanie postów".
b) w razie niedostosowania się do jego zaleceń, nakłada na Użytkownika ostrzeżenie, które wygasa po 60 dniach. 3 ostrzeżenia skutkują banem numeru IP.
c) Użytkownik, który nie zgadza się z decyzją moderatora, może swoje racje przedstawić w mailu wysłanym na adres moderatora lub administratora - admin@dentoforum.pl (zastrzega się, iż brak jest obowiązku odpowiadania na każdego e-maila).
2. Moderator nie jest bezkarny. Ponadto, tak jak zwykłego użytkownika i jego dotyczą wszystkie rozdziały niniejszego regulaminu.


IV. ADMINISTRATOR:

1. Ustanawia i ma prawo zmienić regulamin.
2. Administrator nadzoruje działanie Forum i przyjmuje wszelkie uwagi na ten temat w dziale "Uwagi na temat forum".
3. Administrator kontroluje Moderatorów.
4. Administrator zastrzega sobie możliwość zawieszenia/zablokowania/usunięcia konta użytkownika (także bez podania przyczyny), który nie przestrzega następujących zasad:
- permanentnie nie przestrzega zasad opisanych w rozdziale II. Pisanie postów,
- łamie prawo,
- zakłada wiele kont,
- do forum napływają masowe skargi dotyczące użytkownika,
- gdy upomnienia i ostrzeżenia Moderatorów nie przynoszą efektu.
Po usunięciu konta, tematy, posty i załączniki Użytkownika nie są usuwane - tworzą archiwum Forum.
5. Administrator też przestrzega regulaminu ;-)


V. UŻYTKOWNIK:

1. Ma prawo do korzystania z Dentoforum.pl zgodnie z regulaminem.
2. Ma prawo do wyrażania opinii, pytań, próśb i sugestii na forum, i tylko na forum zgodnie z rozdziałem "II. Pisanie postów".
3. Ma prawo do wyrejestrowania się, po wysłaniu prośby do administratora.
4. Ma prawo do zamieszczania reklam, jednak TYLKO w tematach w kategorii Reklamy na stronie głównej Forum, za określoną opłatę i wg zasad zawartych tutaj. W przeciwnym razie reklama zostaje usunięta a użytkownik dostaje ostrzeżenie; w razie ponownego zamieszczenia reklamy niezgodnie z regulaminem Użytkownik zostaje zbanowany.
5. Ma obowiązek zapoznać się z regulaminem, również po wprowadzenia zmian, które obowiązują od dnia ich wprowadzenia. Każdy użytkownik, który nie zgadza się z nową treścią regulaminu, proszony jest o zgłoszenie tego faktu administratorowi i zaprzestanie korzystania z portalu. Jednocześnie domniemywa się zgodę na obowiązywanie regulaminu w przypadku jego milczącego przyjęcia przez użytkownika.


VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
1. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego ogłoszenia.
2. Data ogłoszenia regulaminu: 27.04.2010.
3. Załączniki:
a) Potrzebne linki:
- [url]Pomoc forum[/url] - jeszcze nieaktywne.
- Obsługa tagów BBcode- opis obsługi BBcode - czyli tzw. TAGÓW.
- FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania.

b) Kontakt z administratorem:
admin@dentoforum.pl

---------------------------------
Słowniczek:
Serwis, Forum - oznacza serwis mieszczący się pod adresem internetowym http://www.dentoforum.pl
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, 23:04 przez mymy, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: skrócenie treści :)
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak

Reklama

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

  • Reklama