• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Akcesoria ochronne i bhp

Jeśli uważasz że można coś unowocześnić, poprawić, napisz, na pewno to rozpatrzymy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Akcesoria ochronne i bhp

Nieprzeczytany postautor: KonradSkal » 27 sty 2020, 11:11

Witam znacie może jakiś sklep gdzie dostanę pojemniki ESD. Najlepiej jakaś hurtownia, bo zamówienie będzie duże. Ważne, żeby sklep wystawił mi fakturę na to. Jeśli znacie jakiś dobry sklep spełniający moje wymagania to podeślijcie.
KonradSkal
Weteran

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 23 kwie 2020, 14:24

Niezależnie od tego w jakich warunkach pracujemy, czy też nie. Każdemu z nas aktualnie przydadzą się chociażby maseczki ochronne jednorazowe, rękawiczki, środki dezynfekcji. Wiadomo jaką mamy sytuację i praktycznie bez takich artykułów jesteśmy bardzo narażeni na to, że możemy się od kogoś zarazić tym wirusem Covid-19. Nie ma co ryzykować sobie, tym bardziej że takie artykuły nie kosztują majątku.
Aimee
Weteran

Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 27 kwie 2020, 22:54

Tak naprawdę myślę sobie, że dzisiaj maseczka i rękawiczki jednorazowe to podstawa. Mnie zdecydowanie najlepiej chodzi się w bawełnianych z https://www.shop-dent.pl/pl/menu/srodki ... z-433.html . Są to produkty wielokrotnego użytku, przy czym w Shop Dent na szczęście ich ceny nie są jakieś zawrotne. Poza tym można je oczywiście prać i na pewno posłużą mi na długo:).
Lenna23
Hero member

Pracuję: Tak

Nieprzeczytany postautor: woszka » 28 maja 2020, 19:50

Przyłbica ochronna na twarz lub inaczej maska ochronna z osłoną twarzy znacznie podnosi Twoje bezpieczeństwo. Tworzy niejako szczelną barierę, która chroni drogi oddechowe przed zakażeniem drobnoustrojami. Postawcie przede wszystkim na jakość, wybierając takie produkty jak ten https://www.permanent24.pl/pl/p/Przylbi ... twarzy/345
woszka
Hero member

Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Pracuję: Nie