• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Wyposażenie luksusowego hotelu

Polecane, krytykowane urządzenia używane w laboratorium.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Wyposażenie luksusowego hotelu

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 11 maja 2021, 14:14

Cześć, sporo pointeresowałam się tak naprawdę wyposażeniem hoteli, bo zakładam taki mały, na kilka osób, ze spa. Dlatego wydaje mi się, że muszę kupić odpowiednie szlafroki. Co powiecie w sumie na płaszcze tego https://4horeca.com.pl/p/21/182/plaszcz ... o-spa.html rodzaju? Są one odpowiednie do spa, prawda? Warto kupić?
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Wyposażenie luksusowego hotelu

Nieprzeczytany postautor: Nelka » 16 cze 2021, 11:27

Kiedy już znajdzie się w nim wszystko co niezbędne,warto pomyśleć o dekoracji poszczególnych pokoi i sal,klienci zazwyczaj jako wzrokowcy zwracają spora uwagę na to co ich otacza w recepcji,co znajduje się na ścianach w pokojach.
Można postawić na niewielkie grafiki,rysunki,ale można też podjąć współpracę z młodymi twórcami i umieszczać ich prace oprawione w eleganckie,niedrogie ramy.By dobrać ramy do dzieła,warto się na tym znać,jeśli nie bardzo mamy na ten temat pojęcie,powierzmy to profesjonalistom.Galeria Ram chętnie się tym zajmie,znana jest ich usługa oprawa obrazów łódź wykonywana sprawnie i precyzyjnie.
Nelka
Dociekliwy
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 maja 2018, 18:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprzęt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

  • Reklama