• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dbanie o oczy

Lekarzu! Jeśli w Twoim mieście lub w jego pobliżu organizowane jest, lub sam organizujesz, spotkanie na tematy stomatologiczne, podziel się tym z innymi!
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 14 cze 2020, 10:30

Jak na co dzień troszczycie się o swój wzrok? Jak z uwagi na wielogodzinną pracę przed ekranem komputera, regularnie stosuję krople nawilżające, a do tego staram się dbać o odpowiednią ilość karotenu w diecie. Sporo czytam też na temat wzroku i chorób oczy np. na https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/budowa-oka , aby móc szybciej zauważyć symptomy ewentualnych problemów zdrowotnych.
Lenna23
Weteran
 
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 01 lut 2021, 17:33

Najpierw to trzeba udać się do dobrego okulisty by potem wiedzieć jaką mamy wadę. Później możemy kupic okulary lub soczewki. Może być też to i to. Jakbyście szukali soczewek to podobno bardzo fajne są w sklepie swiatsoczewek.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: dentix » 07 mar 2021, 23:45

Dbam o swoje oczy stosując soczewki kontaktowe Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe 30 szt . Zamawiam je przez internet tutaj https://iokulary.pl/product-pol-18115-S ... 0-szt.html . Soczewki te zostały zaprojektowane tak, by stale utrzymywać oczy w stanie odpowiedniego nawilżenia i świeżości.
dentix
Hero member
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2019, 20:58
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 21 cze 2021, 09:34

No ja niestety ale muszę nosić okulary lub soczewki i zastanawiam się czy można zmienić kolor oczu soczewkami ? Wiecie chciałabym soczewki takie koreksyjne które zmieniają kolor oczu ale nie wiem czy takie są , czy tylko to są soczewki co kolor zmieniają.
kalusia
Weteran
 
Posty: 826
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: grak » 16 gru 2021, 14:39

A czy warto kupować soczewki na tak długi okres - swiatsoczewek.com/soczewki-kwartalne ?
Jakie są Wasze doświadczenia? Jak do tego podejść, żeby wszystko było w porządku?
Wiadomo - ma być racjonalnie i skutecznie. Ktoś z Was nosi soczewki?
grak
Weteran
 
Posty: 109
Rejestracja: 13 lut 2012, 08:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 19 gru 2021, 02:54

Tutaj https://optykkrawczyk.pl/okulary-korekcyjne-poznan/ możecie bez problemu zbadać wzrok i wyrobić sobie okulary korekcyjne w Poznaniu. Mają w salonie wiele oprawek, więc bez problemu można dobrać takie pasujące do nas i podobają się nam :) Badanie jest długie, ale dokładne więc określam to bardzo na plus.
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 270
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 02 sty 2022, 17:28

Generalnie to trzeba też wiedzieć jak dobrze leczyć wady wzroku i gdzie się udać. Jeżeli interesuje nas operacja jaskry Wrocław to polecam zajrzeć na https://wco.com.pl/baza-wiedzy/jaskra/. Tam znajdziecie metody leczenia i specjalistów od tego właśnie schorzenia.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: Werka22 » 12 kwie 2022, 15:33

Jeżeli chodzi o dbanie o oczy to trzeba to robić regularnie bo to jeden z ważniejszych narządów. Jeśli okaże się że oczy potrzebują korekcji to postaw na soczewki jeśli jesteś aktywną osobą bo będzie ci wygodniej. Na stronie BEZOKULARÓW.PL masz potrzebne soczewki w atrakcyjnej cenie jak i masę akcesoriów a nawet okulary przeciwsłoneczne.
Werka22
Weteran
 
Posty: 259
Rejestracja: 12 lis 2018, 11:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Dbanie o oczy

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » dzisiaj, 10:06

W dbaniu o oczy czasem niezbędna jest ich korekcja, na przykład poprzez redukcję powiek górnych u chirurga plastycznego. To zabieg, który może poprawić zarówno wygląd estetyczny, jak i komfort życia pacjenta. Usuwanie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z powiek górnych pozwala na poprawę widoczności oraz zmniejszenie uczucia zmęczenia oczu. Jest to szczególnie pomocne dla osób, które cierpią na opadanie powiek, co może powodować ograniczenie pola widzenia oraz tworzenie się worków pod oczami. Tutaj https://medicapark.pl/chirurgia-plastyczna,124,pl można zapoznać się z tematem.
alutka90
Weteran
 
Posty: 463
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Pogadanki, spotkania, szkolenia organizowane przez lekarzy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Reklama