• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Dobry gabinet stomatologiczny

Plotki na temat lekarzy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Dobry gabinet stomatologiczny

Nieprzeczytany postautor: Dominisia » 19 kwie 2018, 17:35

Ja nie lubię chodzić do dentysty ale czasem jest to konieczność. Warto chodzić regularnie na przeglądy, aby potem nie mieć większych problemów. Bardzo dobrą opcją, którą warto wziąć pod uwagę jest gabinet stomatologiczny Kraków. Myślę, że będziecie z niego zadowoleni.
Dominisia
Aktywny

Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Dobry gabinet stomatologiczny

Nieprzeczytany postautor: fizi28 » 24 maja 2018, 11:36

Myślę, że z dentystami jest tak, że każdy musi trafić na swojego. Osobiście chodzę do pani Agaty Gałęziowskiej Kalukin Zazwyczaj zapisuję się on-line https://ranking.abczdrowie.pl/d/agata-g ... akow-74380 żeby nie czekać w kolejce tylko od razu wchodzę do gabinetu. Bez poleconego dentysty może być ciężko. Ostatnio miałam robiony ubytek w 8.
fizi28
Początkujący

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak

Nieprzeczytany postautor: truskawka » 22 cze 2018, 10:12

Jeśli chodzi o Kraków to najlepszym wyborem będzie pani doktor Beata Świątkowska, która przyjmuje w swojej własnej klinice na Podgórzu. Zajmuje się wieloma różnymi dziedzinami stomatologii. Ja po wypadku robiłam u niej implanty zębów: https://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia-stomatologiczna/. Muszę przyznać, że mimo upływu czasu nadal wyglądają jak nowe.
truskawka
Weteran

Jestem: Student
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Katowice

Nieprzeczytany postautor: daniel22a » 25 cze 2018, 08:25

Teraz jest tyle gabinetów stomatologicznych że można wybrać który się chce

Jestem: Lekarz dentysta, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: wew
Kierunek studiów: aawrwar
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: wawa
Uczelnia: weres
Pracuję: Nie

Nieprzeczytany postautor: mczay » 27 cze 2018, 22:17

Szukając dobrego gabinetu stomatologicznego na terenie Katowic, warto jest udać się do kliniki implantologii i stomatologii estetycznej https://www.borczyk.pl/ - klinika znajduje się przy ulicy Czajek 5 i szczyci się fenomenalną opinią wśród mieszkańców!
mczay
Hero member

Tytuł / Specjalizacja: :)
Kierunek studiów: :)
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: :)

Nieprzeczytany postautor: mamakaroliny » 23 lip 2018, 15:19

Natomiast jeżeli chodzi o implanty, to mogę polecic http://www.astra-dent.pl/implanty-katowice.php Sprawdzone miejsce wśród moijej urodziny. Każdy zadowolony i bardzo przystępne ceny. W klinice Astra Dent nad bezpieczeństwem czuwa specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, lekarz implantolog Tomasz Bigas. Na miejscu wykonają pełną diagnostykę radiologiczną, a cały zabieg będzie zaplanowany przed implantacją.
mamakaroliny
Hero member

Nieprzeczytany postautor: Zalogowana » 02 sie 2018, 09:18

Ja jestem bardzo zadowolona z doktora Macieja Cichanowicza, błyskawicznie i bezboleśnie usunął mi dolna 8, a panikowałam jak mało kto bo oczywiście o zabiegu nasłuchałam się cudów :D Pacjent siadając na fotelu po kilku minutach zapomina o całym strachu. Można się do niego umowic w Scandinavian Clinic na placu Szczepanskim
Zalogowana
Aktywny

Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Kraków
Uczelnia: UJ

Nieprzeczytany postautor: orelka_1 » 06 sie 2018, 11:27

Przychodnia specjalistyczna Pro Family Med świadczy kompleksowane usługi stomatologiczne. Wykonamy u nich między innymi diagnostykę zdrowia jamy ustnej, laserowe leczenie zębów, leczenie endodontyczne, cyfrowe RTG zębów. i wiele więcej. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami pod adresem http://profamilymed.pl/
orelka_1
Początkujący

Nieprzeczytany postautor: albana » 09 sie 2018, 17:55

Po czym poznać dobrego stomatologa? Według mnie dobry stomatolog powinien być taką osobą, która przeprowadzi zabieg w sposób bezpieczny oraz wygodny dla pacjenta. Zdarzało się, że dentysta był dobry ale bardzo wykonywał zabieg w sposób bardzo bolesny! Odkąd przeczytałam poradnik, jak wybrać odpowiedniego stomatologa http://prowital.pl/po-czym-poznac-dobrego-stomatologa/ już wiem jaki stomatolog będzie dla mnie najlepszy!
albana
Dociekliwy

Nieprzeczytany postautor: asiaczek12 » 15 sie 2018, 23:35

Jeżeli chodzi o gabinet stomatologiczny to mnie interesuje skaling i piaskowanie zebów http://odent.pl/oferta/zabiegi-higieniczne/ ten gabinet wiem że ma w ofercie skaling i piaskowanie. Zabieg jakim jest skaling i piaskowanie zebów pomogłoby mi w posiadaniu śnieżnobiałych zebów, wiem że będzie to idealne rozwiazanie do pozbycia się kamienia nazebnego, wiec na pewno warto spróbowac.
asiaczek12
Hero member

Nieprzeczytany postautor: Marysia_89 » 19 sie 2018, 18:48

Jeżeli ktoś szuka wroclaw-dentysta to śmiało mogę polecić Miserante Dental we Wrocławiu. Ceny są przystępne, a stomatolodzy bardzo mili i kompetentni.
Marysia_89
Początkujący

Nieprzeczytany postautor: antoni21 » 27 sie 2018, 20:36

Na szczęście w Polsce jakość usług stomatologicznych jest na naprawdę wysokim poziomie. W porównaniu do innych krajów nie mamy się czego wstydzić. W takich gabinetach jak Dentica można się śmiało leczyć. W http://stomatologia-dentica.pl/uslugi-d ... rtodoncja/ znajdziecie do nich kontakt, więc korzystajcie śmiało.
antoni21
Weteran

Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Bydgoszcz
Uczelnia: a

Nieprzeczytany postautor: kociczka » 17 wrz 2018, 16:27

Mało kto lubi wizyty u dentysty, ale teraz już są tak nowoczesne i bezbolesne metody leczenia, że nie warto się obawiać. Profesjonalne usługi stomatologiczne prowadzi centrum Dental Team https://dental-team.pl/ . Miałam duży problem z zębami i myślałam już, że kilka stracę. Jednak udało się zastosować terapię, która pozwoliła mi zachować piękny uśmiech. Super jest ten zespół lekarzy!
kociczka
Hero member

Nieprzeczytany postautor: varamina » 13 lis 2018, 12:03

jwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjw
jwjw

----------------------------------- Scalono post 29 paź 2018, 16:54 -----------------------------------

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ru
spicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.ru
narrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ru
objectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ru
parkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.ru
rabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.ru
telangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.ru
jogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.ru
kickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.ru
lammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.ru
gatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.ru
geriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ru
handportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ru
harmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru

----------------------------------- Scalono post 29 paź 2018, 16:56 -----------------------------------

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

----------------------------------- Scalono post 13 lis 2018, 12:03 -----------------------------------

Ei14PECHDoViJeCDErCiAnAzGDCDTeRoMoBeEvTeCoXXRoBiVaBrElTeLaVo
VIInKaSiNeCDYeMaNiSaEmBrDaCaCDFaSePhMoYoIIKeCoIIIVFrJuMaJo
AdDCAlRAKeRoPlAnPaJuWiInXVJoCiGuRehoInDiWispWiEHRAJeAlIXMi
XXMiFLVlFuArClZeNoInspEiFAYoThRoMaAdskToJemAPrJJIVNeHEExFr
XXMiFLAWAmElBADVMiPrBoFLLICDMeMOCaThARPrCaFrFoRTRuINUSZoWa
NoWiDaWIBOOrClChRoDoCeWiJeAlMiToWhIWOlVIFrXVAdXXIlIXYoMcTh
BrJeHoSiThBBPaKaMaWiCoReVVPRXXCDAHXIMyRoPuClJSWiIrMiRyXXAn
CaDaScFLCDDVIVCDMaKrChDaBiStSkKeArCl
varamina
Weteran

Tytuł / Specjalizacja: Mes