• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

SZUKAM PROTETYKA

Plotki na temat lekarzy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: Mareczek » 12 sie 2010, 19:33

Hey Jestem z Poznania i Szukam Dobrego Protetyka gdzie mogę znaleść taką klinikę stomatologiczną gdzie zrobię koronkę lub mostek. Proszę o Pomoc
Mareczek
 

Reklama

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: stanislaw » 13 sie 2010, 05:35

Witaj.
W Poznaniu masz wieeeele klinik,ale raczej zacznij od znalezienia dobrej Pracowni Protetycznej,a takowa już poleci dobrego
protetyka ,aby wykonać daną konkretną pracę.
Miłego Poranka Staszek.
stanislaw
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2010, 04:24
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: Technik Dentystyczny
Kierunek studiów: MSZ nr.5 Kraków
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Kraków
Uczelnia: MSZ nr.5 Kraków dyr.Andrzej Ciaputa
Pracuję: Nie

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: Bartek » 20 sie 2010, 21:02

Witam
Jeśli chodzi o Poznańskich protetyków to szczerze polecam Prof. dr hab. n. med. WIESŁAW HĘDZELEK
Link do jego referencji: http://www.candeo.pl/pl/wieslaw-hedzelek/
Bardzo dobry protetyk , a i też nie za drogi :)
Pozdrawiam
Bartek
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2010, 21:00
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: Pacjent
Kierunek studiów: Pacjent
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Pacjent
Uczelnia: Pacjent
Pracuję: Nie

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: Mytek » 03 lip 2011, 19:54

A ja mogę Ci polecić firmę która robi protezy zębowe wysyłkowo.
Zrobiłem u nich protezę w zeszłym roku i śmiało mogę polecić jako solidną i niedrogą firmę.
Informacje znajdziesz tutaj http://www.protezy.cba.pl/
Mytek
 

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: mymy » 03 lip 2011, 22:38

No to są jakieś żarty! To jak kupowanie okularów na targu! Ganię takie pomysły! Kto będzie odpowiadał za szkody i krzywdę wyrządzoną pacjentowi :!: :?: Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem by protezy nie trzeba było chociaż odrobinkę doszlifować po kilku dniach noszenia. Proteza osiada, między kolejnymi protezami podłoże jest inne (kość zanika) i myślenie pacjentów że jak stara pasowała to nowa też będzie jest błędne, trzeba je dostosowywać odnośnie podbrzeży i zgryzu.
Pacjencie strzeż się tego typu usług :!: W gabinecie cena będzie taka sama albo podobna a protezę dopasuje lekarz :!: I można przyjść na następny dzień i powiedzieć: "Doktor, przypiłuj mi tu bo mnie gniecie/boli".
Kolejna sprawa, pacjenci, kupując tak przez internet jesteście zdani na siebie, coś się popsuje, wypadnie ząb, coś się złamie, za naprawę będziecie musieli zapłacić Wy! A tak na NFZ macie co 5 lat nową akrylową protezę i raz na 2 lata darmowe naprawy. U lekarza!
Pozdrawiam serdecznie
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: Kolasinsky » 03 wrz 2011, 14:48

No to raczej nie żarty, bo ja też mam zrobioną protezę wysyłkowo i wszystko leży jak ulał.
Dostałem roczną gwarancję. A z protezami na NFZ to kolega jako fachowiec powinien wiedzieć, że refundacja z NFZ dotyczy tylko niektórych protez w bardzo wąskim zakresie bo tylko tych z 5-8 zębów. Mi dentysta zawołał 550 zł a w firmie wysyłkowo robiącej protezy zapłaciłem 300zł więc znów nie jest tak jak kolega był uprzejmy napisać. Nigdy w życiu żaden dentysta nie zrobił mi darmowej naprawy protezy, za darmo to można sobie usunąć kamień z zębów. Nie wiem jak z cenami w tej firmie wysyłkowej podanej powyżej ale w tej w której ja robiłem jest sporo taniej niż w gabinecie. Podaję namiar to kolega sobie sam sprawdzi http://www.proteza.co.cc Ogólnie to uważam, że dentyści powinni spuścić ceny bo zdzierają, że włos się na głowie jeży, kto to widział żeby za kawałek plastiku płacić tysiąc i więcej złotych.
Zatem uważam, że to bardzo dobrze, że istnieją takie firmy gdzie można zrobić protezę za jakieś ludzkie pieniądze.
Kolasinsky
 

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: mymy » 04 wrz 2011, 15:50

na tej stronie proteza z jednym zębem kosztuje 300 zl...
Refundacja NFZ'tu dotyczy protez akrylowych, tych które są tam sprzedawane, i ma Pan rację, że to wiem. Niemożliwe żeby dentysta, u którego była robiona proteza akrylowa na fundusz, za darmo jej nie naprawił, to po pierwsze, a po drugie co to za argument że dentysta za darmo nie naprawił Panu protezy skoro naprawa w tym sklepie i tak kosztuje? 40 zł? + koszty przesyłki?
A może pojawią się sklepy sprzedające kleszcze do usuwania zębów i strzykawki ze znieczuleniem? Można będzie samemu w domu, za darmo...
Praktyka mówi co innego. Sklep wysyłkowy nie poprawi protezy która na drugi dzień po założeniu będzie ugniatać. Nie będą tych techników obchodzić odleżyny, zmiany przerostowe, zapalenia i grzybice. Nikt nie odpowie za przyspieszony zanik kości wyrostka zębodołowego.
Proteza przestanie pasować? Technik przyszlifuje! Tylko nie zastanowi się nad przyczyną owego niespasowania. A to może być torbiel, może być rak... I tak dalej sobie będzie rosło bez kontroli lekarskiej. A wtedy pacjent wraca do lekarza, bo zaczyna się po prostu bać.
Powodzenia!
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: Gość » 13 cze 2012, 10:37

Drodzy pracodawcy!
Bardzo chciałabym uchronić nasze społeczeństwo przed oszustwami stomatologicznymi.
Joanna Rutkowska zamieszkała w Warszawie studiująca na WUM jest oszustką!! jeszcze cały czas bez prawa do wykonywania zawodu. Chrońmy nasze gabinety przed osobami bez uprawnien i umiejetnosci!
Gość
 

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: KamilaK » 29 sty 2014, 11:08

Mareczek pisze:Hey Jestem z Poznania i Szukam Dobrego Protetyka gdzie mogę znaleść taką klinikę stomatologiczną gdzie zrobię koronkę lub mostek. Proszę o Pomoc


Ja od kilku lat korzystam z opieki medyczne placówki Medicover, zlokalizowanej przy ul. Abpa. A. Baraniaka 88 ( Malta). Jest to Prywatna klinika. Zapewnia mi lepsze warunki, aparaturę, dostęp do lekarzy stomatologów różnych specjalizacji mi. in. protetyka. Podobno posiadają również szeroki zakres pakietów medycznych dla rodzin i jak ja osób indywidualnych. Polecam
KamilaK
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2014, 18:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pracuję: Tak

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: werniczka » 20 lis 2014, 13:11

Witam mam wielki problem, ponieważ w dzieciństwie usunięto mi obie górne jedynki. Zęby były zrośnięte korzeniami, skrzywione, zaczęły się psuć i noszenie maszynek nic nie pomogło. Do osiemnastego roku życia nosiłam mikroprotezę, a później oszlifowano moje 2 dwójki i założono mi mostek. Niestety dwójki pękły dość szybko. Kolejny dentysta podjął decyzje o przewierceniu dwójek oraz zaleczeniu ich kanałowo, założeniu w nich sztyftów i cały mostek do tej pory (8 lat) istnieje, założony jest na tych dwóch sztyftach. Nic się nie dzieje, nie mam żadnych problemów. Wiem jednak, ze to na jakiś czas i kiedyś może coś pęknąć. Zastanawiam się co jest najlepsze w takiej sytuacji? Chciałabym wcześniej zacząć coś robić, nie czekać aż coś się stanie. Czy lepiej zrobić wszystkie implanty, czy dwa implanty zębów i na nich założyć nowy mostek? Bardzo proszę o poradę.
werniczka
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2014, 13:13
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: lenaa » 17 mar 2015, 13:36

Witam, mam do Was prośbę - poradę. Moja rodzicielka chce skorzystać z protetyki w Szczecinie (http://www.dr-gajda.pl). Klinika rzekomo działa ponad 30 lat, ale ona ma średnie zaufanie do dentystów, gdyż po prostu się ich boi czy ktoś z Was może miał styczność z tym miejscem i może mi coś na ten temat napisać? Chodzi mi głównie o komfort i zerowy! ból :)
lenaa
Dociekliwy
 
Posty: 46
Rejestracja: 17 mar 2015, 13:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: UMED Wro
Pracuję: Tak

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: Karola Ch » 25 lis 2015, 15:17

Protetyką zajmuje się gabinet stomatologiczny w Poznaniu http://www.dentysta-royaldent.pl
Wiem, bo sama korzystałam z tej usługi i jestem bardzo zadowolona, dlatego Wam też polecam!
Karola Ch
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2015, 15:08
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: MateuszSt » 17 lut 2016, 11:48

Temat trochę stary, ale może ktoś w przyszłości będzie szukał dobrego protetyka z Poznania, więc polecam zainteresowanie się ofertą http://stomatologia9a.pl. Bardzo nowoczesny sprzęt, super warunki i konkurencyjna cena.
MateuszSt
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2016, 11:41
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: Higiena dentystyczna
Kierunek studiów: Higiena dentystyczna na PUM
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: PUM
Pracuję: Nie

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: Pocztowiec » 17 lut 2016, 15:08

A ja nie jestem "naganiaczem" podszywającym się pod klienta, więc nie będę podawał żadnych linków i namiarów. Chciałem tylko powiedzieć, że skorzystałem z usług firmy robiącej protezy wysyłkowo. Jestem zadowolony i bardzo polecam. Proteza ma już ponad rok i wszystko jest dobrze. Czytałem na forach różne głupoty na temat wysyłkowego robienia protez. A że to oszustwo, albo buble. Kochani, nic podobnego. Ja mam normalną porządną protezkę a biorąc pod uwagę jej niską cenę, jestem bardzo zadowolony i bardzo wszystkim polecam. Firm takich jest bez liku, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: "proteza wysyłkowo" i bez problemu znajdziecie całą listę takich firm działających w Polsce. Oczywiście mogę polecić tylko jedną, bo tylko z jedną miałem do czynienia. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, może do mnie napisać e-maila, to podam namiary. Pozdrawiam forumowiczów.
Postuś. e-mail: metbud.wl.@gmail.com
Pocztowiec
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2016, 11:40
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Odp.: SZUKAM PROTETYKA

Nieprzeczytany postautor: Arek45 » 19 lut 2016, 13:09

centrum stomatologiczne - http://www.sypien.pl/pl/gabinet-dentystyczny-skoczow/ zajmuje się między innymi protetyką, znakomite indywidualne podejście do pacjenta, ponadto bezbolesne i bezstresowe wizyty, polecam
Arek45
Początkujący
 
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2016, 15:36
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do O lekarzach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Reklama