• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

wybielanie zębów lampą LED

Pytania dotyczące związku między jedzeniem a jamą ustną.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

wybielanie zębów lampą LED

Nieprzeczytany postautor: darria » 12 mar 2018, 16:43

Słyszałam ostatnio o dobrych efektach, jakie przynosi wybielanie zębów lampą LED. Zresztą sama jestem zainteresowana takim zabiegiem, czy ktoś może wybielał zeby w ten sposób?
darria
Dociekliwy

Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: wybielanie zębów lampą LED

Nieprzeczytany postautor: antoni21 » 24 kwie 2018, 12:06

Słyszałem o tym, jednak musicie wziąć pod uwagę koszt takiego zabiegu. Myślę, że na początek lepszym pomysłem byłoby spróbowanie wybielenia zębów za pomocą produktów Style White. Wiele osób to chwali, więc sami zajrzyjcie na https://www.stylewhite.pl/ i zobaczcie, jakie daje to możliwości.
antoni21
Weteran

Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Bydgoszcz
Uczelnia: a

Nieprzeczytany postautor: ewa.tokarska » 26 kwie 2018, 13:25

Mnie jakoś nie chce się wierzyć w skuteczność takich produktów. Lampa droga, ale chociaż daje efekty.
ewa.tokarska
Początkujący

Rok studiów: -

Nieprzeczytany postautor: kolorek232 » 26 kwie 2018, 15:21

Kiedyś zastanawiałem się nad tym czy taka lampa LED może pomóż żebym , ale do tego momentu nie zdecydowałem się na to

Jestem: Lekarz dentysta, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: wew
Kierunek studiów: weww
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: wawa
Uczelnia: aaccaa

Nieprzeczytany postautor: mczay » 11 wrz 2018, 16:04

Zęby możesz wybielić na naprawdę przeróżne sposoby i to tak naprawdę od Ciebie zależy, co sobie dokładnie wybierzesz. Ja jednak zawsze polecam stosować się do porad ekspertów, czyli do porad dentysty, którego wybierasz. Jeśli zależy Ci na jakimś fajnym gabinecie klikaj tu Na pewno będziesz zadowolona.
mczay
Hero member

Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: :)
Kierunek studiów: :)
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: :)

Nieprzeczytany postautor: Sawanna » 18 wrz 2018, 16:50

@mczay i tak i nie. Domowe sposoby sa mało skuteczne. Można nimi trochę rozjaśnic zeby ale nie wybielisz ich tak jak u dentysty. Skuteczne wybielanie zębów w Krakowie oferuje gabinet doktor Świątkowskiej. Tam możesz wybielić zęby za pomocą lampy Beyond. To skuteczny i bezpieczny sposób na biały uśmiech.
Sawanna
Hero member

Nieprzeczytany postautor: Zozolek » 25 wrz 2018, 14:46

Co jaki czas powinno się wybielać zęby?

---------------------------------------------------
firma
Zozolek
Początkujący

Tytuł / Specjalizacja: magister
Kierunek studiów: ŚUM
Miasto uczelni: Katowice
Uczelnia: ŚUM

Nieprzeczytany postautor: varamina » dzisiaj, 10:36

jwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjw
jwjw

----------------------------------- Scalono post 29 paź 2018, 13:17 -----------------------------------

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ru
spicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.ru
narrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ru
objectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ru
parkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.ru
rabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.ru
telangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.ru
jogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.ru
kickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.ru
lammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.ru
gatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.ru
geriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ru
handportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ru
harmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru

----------------------------------- Scalono post 29 paź 2018, 13:18 -----------------------------------

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

----------------------------------- Scalono post 13 lis 2018, 10:36 -----------------------------------

Lo10BeCHCDCDWeCAPeMoXVwaTeEbFFAlmeWeElWaTiXXTrTeRiWaHeCrPoOr
LoGiHuKiCDXIJuBrXXPlBrYeBlPhIIBaTaMaMeRoArXXThArHiPaJaMoLa
PaTsNiGeIIthClStECTrMiANPaVaGeEkCDZeElacCoNaNHArInBoInDEMi
StTyAuTeRIEvSpZeNaskZeXXZeSuWiMiVeWIZeNePRFrXIXXXXYoWiZeAl
XXXXAuXICaFoInLRMoDaDiAuBoFiCrebPaSaARHeXXMeFaBeTaWiJoMaPe
ThWiXXWiGiBoMiClRoLaDoINSoXVMiXXInPlIIRoXVAmXIXXAnHeXVMaLi
ArMaDoGiXIXXXXElWiBMWiBrXXPaacAuexLaXXWIRoChVIViGrPaRNPoIa
XXVIIIAuBoShLiRuEmTeFeRoBoCoRoXVMiJA
varamina
Weteran

Tytuł / Specjalizacja: Mes