• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Wybielanie metoda nakladki + gel

Jaka szczotka, jaka pasta, jaka technika szczotkowania, jaki płyn do płukania, jaka nić. Pytajcie a będziecie wiedzieć : )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Wybielanie metoda nakladki + gel

Nieprzeczytany postautor: benyn » 05 gru 2013, 17:50

Witam. Po tym wszystkim, co czytalem i informowalem sie, mam kilka ostatecznych pytan. Oczywiscie zeby mam zdrowe, co najwyzej moge jeszcze raz odkamienic.

Chcialbym wybielic zeby metoda nakladki na zeby + zelu wybielajacego. Ze wzgledu na roznice zdan oto pytania:

1.Czy znacie z wlasnego doswiadczenia godny produkt polecenia, czyli zel wybielajacy? Bo sama nakladke na zeby, to mozna u protetyka lub dentysty zamowic. Pytam, gdyz ze wzgledu na duzo nizsza cene, sprobowalbym wybielic w ten sposob w domu. Moja mama byla u dentysty ten sprzedal jej jakis zel i zrobil odlew zebow i wybielala sobie. Jednak nie pamieta juz nazwy produktu. Jedni polecaja whitesmile, inni jeszcze cos innego. Jednak chcialbym na tym profesjonalnym forum uslyszec Wasze produkty, ktore polecacie do uzytku domowego.

2.Jesli okazaloby sie, ze nie ma nic godnego polecenia do wybielenia w domu to: Ile zaplaciliscie(jesli korzystaliscie) za wybielenie w ten sposob u dentysty? Bo sam odlew i ta nakladka to pewnie okolo 100-200zl. Ale sam nadzor procesu wybielania i pomoc, porady u dentysty kosztuje iles razy tyle. A wiec?

Prosze o pomoc :)
Pozdrawiam

----------------------------------- Scalono post 05 gru 2013, 17:50 -----------------------------------

Myslalem, ze na tym forum ktos zyje xD
benyn
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2013, 21:23
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Wybielanie metoda nakladki + gel

Nieprzeczytany postautor: grak » 07 sty 2014, 08:39

Nie usłyszysz tego, czego oczekujesz. Moje wybielanie zębów polegało na istotnych zmianach w stylu życia, nowej paście do zębów i trzymaniu się systematyczności. Nigdy wcześniej z absolutnie żadnych zabiegów nie korzystałam i nie mam planów korzystania - z wyglądu moich zębów jestem naprawdę zadowolona.
grak
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 13 lut 2012, 08:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Wybielanie metoda nakladki + gel

Nieprzeczytany postautor: mymy » 12 sty 2014, 20:19

najlepiej iść do dentysty, produktów z aukcji nie polecam, chyba że lubisz ryzyko :)
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Pytania odnośnie higieny, wybielanie, piaskowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Reklama