• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Zabawa wiertarką dentystyczną

Jaka szczotka, jaka pasta, jaka technika szczotkowania, jaki płyn do płukania, jaka nić. Pytajcie a będziecie wiedzieć : )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Zabawa wiertarką dentystyczną

Nieprzeczytany postautor: Janek1990 » 01 lut 2019, 20:29

Witam, ciężko mi było znaleźć odpowiedni dział dla mojego nietypowego pytania. Od razu zazanczam, że jezyk będzie bardzo amatorski :)

Usłyszałem dziś historie związaną z zabawą wiertarka dentystyczną. Opowiedział mi to znajomy. Nasuwa się pytanie czy jest to możlwie ?

Pewnego dnia poszedłem do stomatologa w celu wyrwania ósemki. Dostałem znieczulenie i szybko udalo się zęba wyrwać, był on dość mocno pognity. W międzyczasie gdy z opatrunkiem w buzi czekałem na to, aż krew przestanie lecieć zapytałem czy mogę powiercić w tym zębie żeby zobaczyć jak to jest (niegdy nie miałem nic wspólnego ze stomatologia). Dentysta się na to zgodził, dał mi najpierw takie dlutko, żeby pokazać jak sie skrobie i widzi, że ząb jest zgniły. Później nałożyła jakąś końcówke i regulując mi prędkość pozwolił wiercić. Troche sie pobawiłem i pokazał mi jak wyglądają kanały z nerwami i co sie z nimi robi. KONIEC


Czy jest to możliwe? Czy dentysta może pozwolić na użycie tego urzadzenia?


Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :)
Janek1990
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2019, 20:13
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: Inzynier
Kierunek studiów: Transport Morski - Nawigacja
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: Akademia Morska
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Pytania odnośnie higieny, wybielanie, piaskowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Reklama
cron