• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

wybielanie zębów nieznanym preparatem

Jaka szczotka, jaka pasta, jaka technika szczotkowania, jaki płyn do płukania, jaka nić. Pytajcie a będziecie wiedzieć : )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

wybielanie zębów nieznanym preparatem

Nieprzeczytany postautor: betlinka » 02 sie 2018, 08:44

Witam! Zwracam się z prośbą o pomoc/radę. Otóż zwróciłam się do stomatologa o wybielenie zębów metodą nakładkową. Lekarz wziął wycisk zebów, protetyk zrobił nakładki silikonowe i przy ich odbiorze dostałam 4 strzykawki. Zaczęłam wybielanie i po zużyciu 3 strzykawek nie ma żadnego efektu (mam pasek z kolorami zębów i przykładając go do swoich nadal mam zęby na poziomie 5). Koleżanka zapytała mnie czym wybielam, ja spojrzałam w domu na te strzykawki i okazało się, że nie ma na nich żadnej nazwy, nic, są zupełnie przezroczyste. Nie były też jakoś trwale zamknięte, tylko miały białą nakrętkę, którą odkręcam i przykręcam końcówkę - jakby igłę. Zadzwoniłam do dentysty z pytaniem co to za preparat, odpowiedział że POLA. Ale ja tej pewności nie mam i ponadto ktoś mi powiedział, że tak nie powinno być, że to jest niezgodne z jakimiś przepisami, żeby sprzedawać preparat bez oznakowania. Co ja mogę w tej sytuacji zrobić? Czy mogę złożyć jakąś reklamację? Błagam o poradę gdyż wydalam niemało jak dla mnie pieniędzy, a raz że nie wiem, co kupiłam, a dwa - efekt wybielania zerowy!!! Beata
betlinka
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2018, 08:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: wybielanie zębów nieznanym preparatem

Nieprzeczytany postautor: Demi » 15 lis 2019, 07:34

Zdecydowanie lepiej i bezpieczniej jest wybielać zęby w gabinetach stomatologicznych. Ja wybrałam gabinet Lux Med w Warszawie i jestem zadowolona z efektów.
Demi
Aktywny
 
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:36
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Pytania odnośnie higieny, wybielanie, piaskowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Reklama
cron