• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Jaka szczotka, jaka pasta, jaka technika szczotkowania, jaki płyn do płukania, jaka nić. Pytajcie a będziecie wiedzieć : )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: vers » 22 lut 2020, 17:12

Dokładnie, ja osobiście odradzał bym eksperymentowanie wybielania zębów domowymi sposobami. Można nieźle uszkodzić i dziąsła i szkliwo a to jest bardzo bolesne. Jak chcemy mieć bielsze zęby to udajmy się do sprawdzonego fachowca, który zrobi to profesjonalnie i odpowiednią dla nas metodą. Ja na stronie https://www.pinesska.pl/zdrowie/wybiela ... -wiedziec/ znalazłem świetny artykuł dotyczący wybielania zębów lampą. Warto zapoznać się z jego treścią.
vers
Weteran
 
Posty: 205
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: Jesion » 23 lut 2020, 11:48

Najlepszym sposobem na wybielanie zębów jest wizyta u dentysty bo samemu to można sobie tylko zaszkodzić. Słyszałam, że w Gdyni Pogórze w gabinecie Dental Pro są specjaliści którzy zajmują się wybielanie zębów i takie problemy to ich chleb powszedni. Sama namawiam męża żeby wreszcie wybrał się do dentysty bo ma okropne przebarwienia
Jesion
Aktywny
 
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:39
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: ToYa » 30 mar 2020, 15:34

Nie wiem czy jest sens wybielać zęby w domu. Tak naprawdę nie ma skutecznego preparatu, którym można wybielać zęby w domu. Jeśli chcecie uzyskać dobry efekt to warto skorzystać z takiego wybielania jak oferuje centrum stomatologiczne https://stomatologiaswiatkowska.pl/wybielanie-zebow/ . Tu zęby wybiela się specjalną lampą, co daje efekty już po pierwszym zabiegu. Wybielanie jest bezbolesne i bezpieczne dla zębów.
ToYa
Weteran
 
Posty: 203
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: Ewa72 » 08 lip 2020, 11:33

Macie racje internet roi się od cudownych środków na wybielanie. Reklamy w internecie aż kują bielą. W naj lepszym wypadku te środki całkiem neutralne i nic nie dają. Gorzej jak jakiś geniusz używa octu lub innych cudownych wybielaczy. to się raczej kończy poważnym uszkodzeniem szkliwa
Ewa72
Aktywny
 
Posty: 25
Rejestracja: 24 cze 2019, 15:56
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: jaksa » 27 lip 2021, 14:24

a jakie są polecane?
jaksa
Hero member
 
Posty: 66
Rejestracja: 25 lip 2017, 10:10
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: ekonomia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: wrocław
Uczelnia: uw
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: irene » 27 lip 2021, 14:25

​Jak chcesz naprawdę znacząco wybielić zęby w kilka tygodni to mogę Ci polecić tą pastę https://splat.expert/produkt/splat-spec ... asta-75ml/ . Ja jestem z niej mega zadowolona, udało mi się wybielić zęby przed ślubem tak, że na fotkach wyszły jak na reklamach z pastami, super efekt! ​
irene
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: dynamical » 17 sie 2021, 10:15

Można używać wybielających past do zębów, ale wiadomo, że one dają takie sobie efekty. Jeśli chcesz naprawdę wybielić zęby to chyba najlepiej jest udać się na profesjonalny zabieg do stomatologa. Jest drogo, ale warto moim zdaniem.
dynamical
Dociekliwy
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 maja 2016, 13:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 24 lis 2021, 13:10

Obecnie metody wybielania są bardzo różne, dzięki czemu można dobrać odpowiedni sposób rozjaśniania zębów dla konkretnego pacjenta i jego oczekiwań. Wiem, że wiele osób próbuje samodzielnie wybielić zęby, ale nie jest to aż tak skuteczne jak wybielanie w gabinecie. Nowoczesne metody wybielania zębów stosowane są w https://stomatologia-palyga.pl/wybielanie-zebow . Tu szybko i bezboleśnie rozjaśnicie zęby i zyskacie piękny uśmiech.
elka74
Weteran
 
Posty: 1062
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: Aleksan » 15 mar 2022, 17:18

Próbowałam różnych środków na wybielanie zebów ale żaden się nie sprawdził. Gdy ostatnio zobaczyłam uśmiech koleżanki to nie mogłam wyjść z podziwu. Powiedziała, że używa produktów z tego sklepu kosmetycznego https://cocoglam.pl/ . Poleciła mi między innymi proszek z węglem aktywnym.
Aleksan
Weteran
 
Posty: 193
Rejestracja: 22 kwie 2018, 15:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jaki jest najlepszy produkt na wybielanie zębów?

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 19 mar 2023, 10:49

Istnieje wiele sposobów na wybielanie zębów, jednak najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnego gabinetu stomatologicznego. W gabinecie stomatologicznym wybielanie zębów wykonywane jest za pomocą specjalistycznych preparatów, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta i zapewniają skuteczne wybielenie zębów. Lekarz stomatolog dostosowuje zabieg do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta, co zapewnia najlepsze efekty. Po więcej informacji odsyłam na stronę: https://balticorthoclinic.pl/wybielanie-zebow/
alutka90
Weteran
 
Posty: 355
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Poprzednia

Wróć do Pytania odnośnie higieny, wybielanie, piaskowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

  • Reklama
cron