• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Pomocy!!! czy to zapalenie okostnej??

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Pomocy!!! czy to zapalenie okostnej??

Nieprzeczytany postautor: xViRuZx » 23 wrz 2015, 16:49

Witam.
Od razu powiem ze mieszkam zagranicą w Holandii i mam problem komunikatywny z specjalistami stad kieruje pytanie tutaj.
Czy mam zapalenie okostnej? i jak pozbyć się stanu zapalnego?

Przez dłuższy czas miałem dziurę w zębie którą regularnie odkładałem na bok ze względu na nadmiar pracy i brak czasu oraz paniczne leki przed dentystami, po czym do końca ułamał mi się ząb (Górna lewa 3). Na początku po ułamaniu zęba było ok, szukałem w Polsce gabinetu iż to nie jedyny przypadek zaniedbań zębów, szukałem usuwania pod narkozom ale nie dotrwałem do wizyty i zaczęło się... obudziłem się po kilku dniach od ułamania zęba z opuchlizna na policzku z godziny na godzinę i na 2 dzień opuchlizna zaczęła podchodzić pod oko jak i zaczęła się robić naróść tak jakby na szczęce od korzeniowej cześć zęba ( naróść lub ropa) Jak wyżej wymieniłem boje się stomatologów i zacząłem działać na własną rękę stosując podstawowe leki przeciwbólowe i przeciwzapalne dostępne w sklepach. ale nic się nie zmieniało po czym zastosowałem ketonal forte jak i antybiotyk Dalacin C 75mg. Czy podane leki pomogą mi pozbyć się obecnego stanu zapalnego oraz przeczekania jeszcze kilku tygodni lub dni? Wiem że zęba trzeba usunąć stąd potrzebny mi czas zęby odłożyć gotówkę na narkozę i wyrwana paru innych ukruszonych zębów jak i leczenie pozostałych.

Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
xViRuZx
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:59
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Pomocy!!! czy to zapalenie okostnej??

Nieprzeczytany postautor: mymy » 26 paź 2015, 00:28

co to jest naróść?
leki te powinny pomóc, ale tylko złagodzą sprawę. Czas jest w tym momencie bardzo istotny
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

  • Reklama
cron