• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Czarna plama między korzeniami zdrowego zęba

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Czarna plama między korzeniami zdrowego zęba

Nieprzeczytany postautor: aghaa » 22 paź 2013, 16:29

Witam,
od pewnego czasu miałam problemy z dolną szóstką która parę lat temu była leczona kanałowo, zacząło się od spuchniętego węzla chłonnego na żuchwie pod tym zębem więc skonczyło się na wizycie u dentysty w między czasie zaczeła mi z niego lecieć ropa ząb został wyrwany okazało się że po mimo ropy miałam jeszcze torbiel pod tym zębem co by wyjaśniało moje złe samopoczucie, zapalenie gardła i stan podgorączkowy, myślałam ze po wyrwaniu tego zęba wszystko wróci do ormy ale nadal cały czas źle się czuje , mam stany podgorączkowy gardło nie boli i powiększony węzeł chłonny ale już nie pod tą szóstką dolną której nie mam, po raz kolejny znów poszłam zrobić prześwietlenie rtg i moją uwagę zwróciła czarna plama między korzeniami dolnej siódemki która nigdy nie była leczona kanałowo, nie boli mnie i ie daje zadnym objawów. co może oznaczać ta czarna plama między korzeniami, dziwię się za zaden dentysta na to wczesniej nie zwrócił uwagi.

----------------------------------- Scalono post 22 paź 2013, 16:29 -----------------------------------

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości. Zaloguj się lub zarejestruj.
aghaa
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2013, 12:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: ''-''
Kierunek studiów: ''-''
Rok studiów: -
Miasto uczelni: ''-''
Uczelnia: ''-''
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Czarna plama między korzeniami zdrowego zęba

Nieprzeczytany postautor: mymy » 12 gru 2013, 11:31

Nikt nie zwrócił na to uwagi bo nic tam nie ma. Tak kość gąbczasta wygląda na zdjęciu
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak


Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości

  • Reklama
cron