• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Tkanka za zębem boli

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Tkanka za zębem boli

Nieprzeczytany postautor: MBed » 15 wrz 2019, 09:38

Witam,
Opisując sytuację od początku: pewnego dnia obudziłem się z wrażliwym uchem, ale nie mogłem zlokalizować źródła bólu, po kilku dniach okazało się, że ucho jest mniej wrażliwe, a źródłem bólu jest tkanka za zębem, która zaznaczyłem na zdjęciu. Nie jest to ostry ból, ale czuje że ewidentnie coś się tam dzieje. Zdaje sobie sprawę ze złego stanu zęba również widocznego na zdjęciu i chciałbym uzyskać poradę czy jest to sytuacja, która wymaga interwencji, czy wystarczy jakaś maść lub płyn do płukania? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. [img]

----------------------------------- Scalono post 15 wrz 2019, 09:36 -----------------------------------

https://naforum.zapodaj.net/25eb21304aae.jpg.html

----------------------------------- Scalono post 15 wrz 2019, 09:37 -----------------------------------

Obrazek

----------------------------------- Scalono post 15 wrz 2019, 09:38 -----------------------------------

Niestety nie mogę poradzić sobie z uploadem zdjęcia, ale mam nadzieję że link jest czytelny
MBed
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2019, 09:09
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: Nie dotyczy
Kierunek studiów: Nie dotyczy
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Nie dotyczny
Uczelnia: Nie dotyczy
Pracuję: Nie

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

  • Reklama
cron