• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Wypełnienie górnej 4 i groźba kanałowego.

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Wypełnienie górnej 4 i groźba kanałowego.

Nieprzeczytany postautor: Mutti » 20 lut 2019, 20:57

Witam, prosze o poradę... Dentysta zauważył dziurę w górnej czwórce. Nigdy nie bolała. Ale skoro dentysta wie to trzeba zrobić. Zaczął wiercić. Okazało się że ubytek był bardzo głęboki. Na zdjęciu pokazano mi mała czerwona kropkę (miazgę). Dentysta powiedział, że oczyścił ząb założył podkład i plombę. Zapewnił że ząb będzie bolał kilka dni. Jeśli ból się nasili mam przyjść pilnie na leczenie kanałowe. Ból owszem był 2 dni ale minął. Po tygodniu poczułam chwilowe przeszycie jakby nerwu. Takich przeszyc około 5 w ciągu dnia. Dziś 3 takie przeszycia. Mogę jeść gryźć pić ciepłe i zimne. Nic nie boli... Myję zęby płucze jamę ustna. Nic nie boli... Tylko takich kilka chwilowych przeszyc.... Pytanie ! Czy to oznaka że mam biec na kanałowe ? Boje się że dentysta od razu to zaleci i jednocześnie zarobi..... Czy poczekać jeszcze z tym ?
Mutti
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2019, 20:37
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Wypełnienie górnej 4 i groźba kanałowego.

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 26 kwie 2021, 22:44

Niestety ciężko tutaj o odpowiednią poradę, bo jednak takie rzeczy alej warto konsultować z dentystą. Różnych informacji możesz też szukać online. Ja podpowiem Wam, że ciekawe informacje można znaleźć czytać i informacje przekazane przez specjalistów na stronie https://klinikastomatologii.eu/wypelnianie-ubytkow/
elka74
Weteran
 
Posty: 1076
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

  • Reklama