• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

podejrzane przebarwienia na zebach

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

podejrzane przebarwienia na zebach

Nieprzeczytany postautor: charlottaa » 12 paź 2016, 00:08

Witam, dziś zauważyłam dziwne przebarwienia na moich zębach, nie wiem jaka jest tego przyczyna ponieważ dieta oraz higiena cały czas jest taka sama. Miesiąc temu miałam wszczepianego implanta, może to ma jakiś związek? Do wczoraj płukałam jamę ustną czerwonym corsodylem ponieważ obok implanta zrobiła mi się recesja dziąsła i ząb był bardzo wrażliwy, może to również jakoś na to wpłynęło? Jestem przerażona, moje żeby są brązowe! Jeszcze miesiąc temu były bielutkie! Nie wiem jak mogłam tego nie zauważyć wcześniej :< Niestety do dentysty idę dopiero w grudniu ponieważ przebywam za granicą i muszę sama coś z tym zrobić... Doradźcie co to może być i jak się tego pozbyć! Wstawiam zdjecie z google.. mniej wiecej tak to wyglada tylko ze mam to od wewnatrz. https://www.google.co.uk/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=613&q=br%C4%85zowe+zeby&oq=br%C4%85zowe+zeby&gs_l=img.3...8707.11123.0.12363.12.8.0.4.3.0.78.461.8.8.0....0...1ac.1.64.img..0.10.427...0j0i8i30k1.ZL9ypbrQpjY#hl=pl&tbm=isch&q=czarny++kamien+nazebny&imgrc=5CDkOB1ZAukeqM%3A
charlottaa
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2016, 23:49
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: podejrzane przebarwienia na zebach

Nieprzeczytany postautor: luiza » 16 kwie 2018, 08:07

ja bym nie ryzykowała i zapytała dentystę :)
luiza
Aktywny
 
Posty: 13
Rejestracja: 08 lut 2018, 15:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: humanista
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: kraków
Uczelnia: agh
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

  • Reklama