• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Samoistne cykliczne krwawienie miedzy dwoma zebami

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Samoistne cykliczne krwawienie miedzy dwoma zebami

Nieprzeczytany postautor: lluukkaasss » 06 paź 2016, 21:48

Witajcie
mam taki problem
Samoistne cykliczne krwawienie miedzy dwoma zebami a konkretnie miedzy 6 leczona kanałowo jakies 8 lat temu a 7 nie leczona wcale, zdrową

Co 4-5 mcy, dość obficie mam bezbolesne krwawienie z pomiedzy tych dwóch zebów
Po czym krwawi nawet pol godziny dosc mocno i kolejny raz dopiero za kilka miesięcy

Podczas tych 4-5 mcy nie krwawi ani podczas szczotkowania ani nie boli ani nie jest spuchnięte, nic zero

wybrałem sie do mojego dentysty, zrobiłem zdjęcia rtg i jakies inne, niczego nie stwierdził... wszystko ok
poszedłem więc do specjalisty periodontologa... ten po pól godziny wizyty kilku swoich zdjęciach stwierdził iz mam nawis plomby, od 8 lat tak tak... że dziąsło rośnie sobie rośnie i co 4-5 mcy uderza w nawis i obficie krwawi...

no OK, poszedłem do mojego dentysty ten odchylił dziąsła i wyczuł faktycznie coś tam... rzekomy nawis , jednak dentysta stwierdził iz to nie nawis tylko kamień, usunął kamień, wyczyścił, ja szczęśliwy wróciłem do domu..

minęły właśnie 4 mce od lipca dzisiaj znowu to samo w tym samym miejscu wydobywa sie krew i znowu obficie krwawi, 3minuty i nie ma śladu, nie ma krwi nawet uciskając nic nie leci, zauważyłem że tak jakby jak zasysam mocno to wtedy jeszcze więcej tej krwi potrafię stamtąd wypompować...

pomóżcie doradźcie bo ja już zwariuje z tym problemem, jedyne co mi przychodzi do głowy to kazać dentyście otworzyć starą plombę przy okazji zobaczyć styk z siódemka tego zęba i zrobić to na nowo

jak mi krwawi i płuczę wodą tomoże krwawić bardzo mocno nawet parenaście minut, jak krwawi ale nie płuke wodą a jedynie splune krwią to poleci minute nawet nie i koniec, tak wtedy jest 2-3 dni z rzędu po czym znowu stop na blisko pół roku

tak to wyglada w trakcie.. aczkolwiek jak zassam i splune to jest to naprawdę obfite krwawienie

link do zdjęcia:

http://fotoo.pl/show.php?img=1135706_20 ... 1.jpg.html
lluukkaasss
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2016, 21:33
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Samoistne cykliczne krwawienie miedzy dwoma zebami

Nieprzeczytany postautor: StuDENTka » 03 lip 2018, 08:31

o rany, nie chcesz sie skonsultoac z lekarzem?
StuDENTka
Aktywny
 
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwie 2018, 08:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: socjologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Kraków
Uczelnia: AGH
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

  • Reklama