• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Ekstrakcja 8, wielki dół po usunięciu szwów.

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Ekstrakcja 8, wielki dół po usunięciu szwów.

Nieprzeczytany postautor: czokoziom » 05 sty 2016, 00:20

Witam.

Jakieś 2 tygodnie temu miałem chirugicznie usuwaną dolną lewą 8" z dłutowaniem i nacinaniem dziąsła, zostało mi założone około 4-5 szwów,

Wczoraj miałem je właśnie ściągnięte, ale po ściągnięciu rana się rozeszła i w miejscu gdzie był ząb pojawiła się bardzo głęboka dziura, nie jest to kilka mm, a wydaje mi się że dziura jest głębokoa na około
kilka cm, jest to dość dziwne miałem usuwaną po przeciwnej stronie i wydaje mi się że takich problemów nie było. Czy możecie mi powiedzieć czy takie dziwne rozejście się rany bez krawawienia jest normalne?
Martwi mnie ta przepastna dziura po zębie bo podejżewam że jak coś tam wpadnie to nie dam rady tego wyciągnąć. Chirurg sam zauważył przy ściąganiu szwów że zrobiła się taka dziura ale nic na ten temat nie powiedział ponadto że mam płukać.

Może są jakieś maście, zioła żeby szybciej się coś takiego zarosło? jestem też ciekaw z jakiego powodu zrobiło mi się coś takiego?
czokoziom
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2016, 00:17
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: pacjent
Kierunek studiów: mgr inż konstruktor mechanik
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Ekstrakcja 8, wielki dół po usunięciu szwów.

Nieprzeczytany postautor: Europlays » 05 sty 2016, 11:12

Nie ma czasu na pytania na forum tylko leć do tego dentysty i najlepiej jego zapytaj. :)

_________________
wkłady na talerze
Europlays
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2016, 11:10
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Ekstrakcja 8, wielki dół po usunięciu szwów.

Nieprzeczytany postautor: czokoziom » 08 sty 2016, 21:18

Dzięki za odpowiedź, mój chirurg widział to, ale generalnie nie wypowiadał się że jest to nie normalny stan, zbombardowałem go właśnie trochę pytaniami i powiedział że można tam wtykać maść.

No cóż jedne rany goją się lepiej inne jak widać gorzej.

Najchętniej bym się z tym nie pieścił ale jak sobie przypomne że po tym dobrze zrobionym zabiegu tylko 4 dni chodziłem nieprzytomny :D, a po tym wcześniejszym (lato) chodziłem do tyłu 7 dni :D

To wole dmuchać na zimne, ponowna wizyta na czyszczenie kości pewnie do przyjemnych nie należy:)

----------------------------------- Scalono post 08 sty 2016, 21:18 -----------------------------------

mam taką maść solcoseryl i i le mam je ładować do tego zębodołu? ktoś wie? dodam że jest on wielki i przepastny
czokoziom
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2016, 00:17
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: pacjent
Kierunek studiów: mgr inż konstruktor mechanik
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

  • Reklama
cron