• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Starte szkliwo a konsekwencje.

Czyli co robić gdy boli ząb oraz pytania na temat innych schorzeń jamy ustnej.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Starte szkliwo a konsekwencje.

Nieprzeczytany postautor: cancer » 04 sie 2012, 19:18

Witam.
Ostatnio miałem mały wypadek w skutek czego starłem trochę dolne krawędzie obu jedynek. Trochę zaniepokojony zauważyłem oglądając zęby pod światło ,że krawędź dolna obu tych jedynek jest matowa, starta. Starło się może 1 milimetr długości obu zębów, wizualnie nie widać nawet różnicy. Zęby mam w dobrym stanie, dbam o higienę jamy ustnej bardzo dokładnie, po tym starciu kupiłem pastę blend a med Clinic która jak piszę regeneruje szkliwo i wzmacnia je. Moje pytanie brzmi : czy to nieduże starcie na jedynkach może miec konsekwencje ? Nie chciałbym aby zęby zaczęły żółknąc czy szkilwo pękać. Czy stosując taką pastę coś zdziałam ? Dodam ,że pijąc zimne czy gorące napoje nie odczuwam niczego, Zero bólu, zero różnicy ale martwię się czy konsekwencje się dosięgną mnie potem. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz ! Serdecznie pozdrawiam.

Inne informacje :
mam 19 lat, nie choruję na nic, stan zdrowia jest dobry, stan uzębienia również.
cancer
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2012, 19:09
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Starte szkliwo a konsekwencje.

Nieprzeczytany postautor: mymy » 07 sie 2012, 21:08

Witam,
dziękuję za wyczerpujące informacje. Z tego co Pan podaje myślę że nie będzie potrzebne żadne uzupełnienie, tym bardziej że to nie przeszkadza w estetyce. Proszę zachować wzorową higienę, gdzie wg mojej opinii głównym narzędziem jest szczoteczka a pasta jest tylko wspomagaczem, sam stosuję pastę ze średniej półki cenowej.
Pozdrawiam
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Boli mnie! oraz inne schorzenia w jamie ustnej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Reklama