• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

stres

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: 19Bartek93 » 27 cze 2016, 11:00

Może to zabrzmi dziwnie, ale u mnie na stres pomogło... stresowanie się. Tylko mam tutaj na myśli stresowanie się wychodzeniem ze strefy komfortu. Różni ludzie do tego różnie podchodzą i mają różne 'poprzeczki'. Parę lat temu byłem szaraczkiem przejmującym się studiami, parę podróży autostopem dalej i mieszkanie pół roku po za ojczyzną pomogło z większością problemów :D.
Awatar użytkownika
19Bartek93
Początkujący
 
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2016, 10:09
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: Oitii » 19 paź 2016, 14:53

Do specjalisty się chodzi tylko wtedy kiedy naturalne sposoby nie pomagają... Ja nie chciałabym chodzić na terapię dlatego ze stresem radzę sobie jak normalny człowiek - uprawiam sporty, biegam, to jest prawdziwe remedium na stres!
Oitii
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2016, 14:39
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Ostróda
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: WrozkaZebuszka » 18 lis 2016, 13:04

A ja na stres lubię zabiegi u fryzjera i kosmetyczki. Często sobie na to pozwalam, robię sobie nagrody :)) Jak się ma stresującą sytuację to zawsze taki relaks pomaga. To jak wyglądamy na zewnątrz ma wpływ na wnętrze i to duże. Wypróbowałam nieraz. I koleżanki także :)) :)) Lubię odwiedzać sprawdzone i wiarygodne miejsca, jak nagroda to nagroda! Dlatego dla zainteresowanych podaję http://klinikaurody.info
WrozkaZebuszka
Weteran
 
Posty: 108
Rejestracja: 16 lis 2016, 10:36
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: stapka18 » 21 lis 2016, 10:32

Warto nauczyć się medytować, mi pomaga :)
stapka18
Aktywny
 
Posty: 19
Rejestracja: 07 lis 2016, 14:02
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: Gabrys » 24 lis 2016, 14:26

Niedawno bardzo zestresowały mnie remonty zwłaszcza ogrodzenie i brama Szedłem spać i myślałem już o tym czego nie zrobiliśmy, co zrobiliśmy źle, co trzeba zrobić i ile mi zostało urlopu żeby mógł wszystkiego dopilnować No wszystkiego się jednak nie da i czasem trzeba odpuścić ale ciężko kiedy się jest osobą tak pedantyczną jak ja Z tego wszystkiego wylądowłem u lekarza i stwierdziłem że będę odreagowywać wszelki stres na basenie, praktycznie w tygodoniu nie ma dnia zebym nie poszedł brardzo mnie to odpręża polecam każdemu A i przy okazji przestałem mieć problemy z kręgosłupem
Gabrys
Dociekliwy
 
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2016, 14:21
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: AnnaMon » 02 gru 2016, 11:41

mi na stres najlepiej pomaga wizyta w u kosmetyczki, mam taki ulubiony salon kosmetyczny Warszawa Mokotów i chodze tam raz w miesiącu a czasem nawet czesciej
AnnaMon
Hero member
 
Posty: 55
Rejestracja: 16 lis 2016, 14:49
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Kraków
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: milka66 » 12 gru 2016, 10:26

Na stres najlepszy jest dobry sen :) A taki możesz mieć tylko, dzięki dobrym poduszkom :D Takim jak na przykład ta http://www.sissel.com.pl/sissel-deluxe.html :D Ja właśnie zamawiam taką, bo sama mam z tym problem :)
milka66
Aktywny
 
Posty: 20
Rejestracja: 24 lut 2016, 14:14
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Dentysta
Kierunek studiów: medyczny
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: warszawska
Pracuję: Nie

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: Olimpia » 23 gru 2016, 10:05

Mi na stres najbardziej pomagają zakupy ostatnio znalazłam ekstra ubrania online więc jak mam doła, gorszy dzień, jestem zła, zestresowana wchodzę, oglądam,zamawiam humor się od razu poprawia ;)
Olimpia
Aktywny
 
Posty: 13
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:51
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: AnnaMon » 02 sty 2017, 16:04

Dzisiaj się dowiedziałam, że wraz z nowym rokiem w mojej firmie będą jakieś zmiany stanowisk no i ja teraz będę odpowidzialna za organizację wyjazdów słuzbowych i zajmowanie się gośćmi, problem w tym że raczej kiepsko u mnie z angielskim. Strasznie mnie stresuje rozmawianie po angielsku. Chyba jedynym ratunkiem będzie nauka angielskiego, boje się tylko że nie zdążę opanować wszystkich przydatnych zwrotów przed pierwszym zadaniem.
AnnaMon
Hero member
 
Posty: 55
Rejestracja: 16 lis 2016, 14:49
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Kraków
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: Wabbles » 10 mar 2017, 14:31

Zgadzam się, nie ma nic gorszego niż siedzenie zamkniętemu w czterech ścianach i rozmyślanie Bóg wie o czym. Najlepiej uprawiać sport - nie dość , że się odstresujemy, to jeszcze działamy prozdrowotnie. Długo wolałam jazdę na rowerze, wiecie, wiatr we włosach i te sprawy :). Odkąd zaczęłam biegać pół roku temu, dzień bez minimum półgodzinnej przebieżki jest dniem straconym. Dorzuciłabym do tego jakiś naturalny suplement poprawiający koncentrację - człowiek lepiej zorganizowany, skupiony w pracy mniej się stresuje Ja stosuję pierzgę, nie wiem czy orientujecie się, to taki pyłek kwiatowy przerabiany przez pszczoły na komórkach plastrów. Poprawia działanie naszej kory mózgowej, więc lepiej śpimy, czujemy się bardziej wypoczęci w ciągu dnia i ogólnie nastrój się polepsza, potwierdzam po sobie :). Najczęściej jest dostępna w formie "koreczków", ja zazwyczaj korzystam z tego e-sklepu - https://www.jedzpij.pl/pierzga-pszczela. Niedrodzy, szybko realizują zamówienie. Jakby ktoś był zainteresowany, polecam.
Wabbles
Aktywny
 
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2016, 14:57
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: Dentysta
Kierunek studiów: Studia ukończone
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: Szczecinska
Pracuję: Tak

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: pajacyk1 » 08 cze 2017, 18:50

A z kolei moja dobra przyjaciółka korzystała z ciekawego programu zdrowotnego https://spiropharm.com/sklep/programy-m ... -zdrowotne który wspomógł ją w uzyskaniu równowagi, większego spokoju i wyzbycia się wewnętrznego stresu, który na co dzień jej doskwierał. Z choleryka zrobiła się bardzo spokojna i opanowana osoba. Na dobre jej to wyszło.
pajacyk1
Dociekliwy
 
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: Jeszcze nie wybrałem
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Politechnika Wrocławska
Pracuję: Nie

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: leonz » 12 cze 2017, 03:34

Mikala pisze:Ja jestem zdania, że na początku póki stres nie przybiera jeszcze formy epidemii - na szczęście nigdy do tego nie doszło w moim przypadku - warto jest stosować proste rozwiązania...


Epidemia to jest wtedy, gdy choruje na to samo wiecej niż jedna osoba. Czyżbyś cierpiała na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości i posiadała tzw. osobowość mnogą? Nic nie szkodzi, wystarczy zgłosić się do odpowiedniego specjalisty w Klinice Zdrowego Umysłu - http://dobry-terapeuta.com/psychiatra/ i po kłopocie. Co do samego stresu tamtejsi psychoterapeuci też sobie z nim poradzą :)
leonz
Aktywny
 
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2016, 18:19
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: Biologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: Uniwersytet Wrocławski
Pracuję: Tak

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: panspi » 22 cze 2017, 21:59

Ja bym ten temat zostawił specjalistom, żeby sobie problemów nie narobić...
Awatar użytkownika
panspi
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:55
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: panZabek » 22 lis 2017, 15:40

Czynników, które wpływają na stres jest zbyt wiele. Niektóre z proponowanych rozwiązań są ciekawe, ale powiedziałbym raczej, że starczają na krótko. Dobrze jest zająć czymś myśli i trochę oszukać organizm. No ale jeśli stres przybiera formę chorobową lepiej to jednak zostawić specjaliście.
panZabek
Aktywny
 
Posty: 28
Rejestracja: 09 gru 2016, 10:22
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: lic
Kierunek studiów: dietetyka
Rok studiów: 4
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Uniwersytet
Pracuję: Nie

Odp.: stres

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 23 gru 2017, 23:45

Na wszelkie leki i nerwicę skuteczne okazują się wschodnie metody terapeutyczne, chociażby akupunktura. Poczytajcie na ten temat, zajrzyjcie na http://www.medycyna-wschodnia.pl/chorob ... rwice-leki i chociaż kilka razy umówcie się na wizytę a zobaczycie, jaka będzie poprawa ogólnego stanu zdrowia.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

  • Reklama