• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Planuj biznes

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: Temio49 » 19 mar 2020, 10:09

Obrazek
Temio49
Weteran
 
Posty: 283
Rejestracja: 24 sty 2019, 17:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: vers » 01 kwie 2020, 15:29

Każdy biznes na początku trzeba odpowiednie zaplanować i rozważyć wiele rzeczy. Jedną z tych moim zdaniem ważnych będzie dobranie odpowiedniego oprogramowania. Ma ono za zadanie usprawnić zarówno funkcjonowanie biznesu, jak i kontrolę nad nim. Obecnie już chyba w każdej branży stosuje się takie rozwiązania. W przychodniach lekarskich od jakiegoś czasu popularność zyskuje program, o którym wiele informacji znajdziesz na stronie https://medchart.pl/oprogramowanie . Umożliwia on miedzy innymi umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy wystawianie elektronicznych recept. To tylko nieliczne z zalet posiadania tego rozwiązania.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: mela » 25 lis 2020, 15:08

Oczywiście, że swój biznes warto zaplanować. Warto robić to z głową i zasięgać w między czasie porad u ekspertów bo czasami może się okazać, że coś co jest pozornie fajnie po zagłębieniu się w temat wcale takie nie jest. Prawda jest taka, że u nas w kraju ciężko się dorobić. Same podatki to sporo a gdzie cała reszta. Warto sobie więc też przemyśleć, czy nie lepiej założyć coś w innym kraju. Na przykład taka Fundacja w Holandii może okazać się lepszym rozwiązaniem. W ostatnim czasie sama na ten temat sporo czytałam.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: sowka » 28 lis 2020, 22:43

Ja postawiłam na sklep z butami małej włoskiej manufaktury. Buty niezwykle dopracowane ale i drogie, więc na pomoc w marketingu internetowym wezwałam ludzi z http://influencermarketing.com.pl . Przeprowadzili szereg działań reklamowych przez osoby troszkę bardziej znane, co pozwoliło na znalezienie całkiem sporego grona odbiorców obuwia.
sowka
Hero member
 
Posty: 69
Rejestracja: 18 lut 2019, 21:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny, wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: turyna » 12 gru 2020, 09:51

Prowadząc swój biznes bez wątpienia warto planować także jego rozwój. Bez tego ciężko utrzymać swoją pozycję na rynku. Na całe szczęscie obecnie możliwości rozwoju jest naprawdę wiele. Warto poczytać sobie o nowych technologiach, one doskonale sprawdzają się naprawdę w wielu różnych branżach. Call center software to alternatywa call canter. Taki bot głosowy może zastąpić pracę człowieka w rozmowach telefonicznych. Mnie ten temat bardzo zainteresował, uważam że może to wiele w tym konkretnym dziale zmienić.
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 10 sty 2021, 00:13

Niedawno, bo z końcem grudnia, podjęłam się właśnie jednej rzeczy. Otóż będę chciała zawalczyć o siebie. I w związku z tym chcę rozwinąć biznes. Nie jakiś tam byle jaki, ale przede wszystkim lokal o charakterze gastronomicznym. Wiem, że niejedną osobę tym zdziwię, ale wydaje mi się, że to jest dobry cel, mimo że ostatnio restauratorzy mają gorzej. Zastanawiam się tylko, czy sztućce sola donau to dobry wybór.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: woszka » 01 mar 2021, 18:44

Biznesy przechodzą obecnie wielką rewolucję, co rusz dostępne są nowe rozwiązania. Bardzo ciekawą kwestią jest wprowadzenie chat botów do call center. Czytałam właśnie dzisiaj na ten temat, na stronie https://www.cludo.pl/u-progu-wielkich-z ... ll-center/ i powiem wam, że temat mega mnie zainteresował.
woszka
Weteran
 
Posty: 670
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: Ewa72 » 25 mar 2021, 15:24

Dokładnie obecnie jest coraz więcej oprogramowania dla firm. np kwestia CMMS czy tpm
Ewa72
Aktywny
 
Posty: 25
Rejestracja: 24 cze 2019, 15:56
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 08 cze 2021, 22:16

W obecnych czasach musimy przyzwyczaic się do wielu rzeczy i nowych rozwiązań. Osobiście mogę Wam polecić integracja online dla firm , ponieważ uważam, że jest to świetny sposób na pogłębienie relacji pracowników.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2270
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: Myszkamini » 21 cze 2021, 22:02

W tych czasach każdy chce jak najwięcej zaoszczędzić bo nie wiemy co nas jeszcze czeka, ale żeby zaoszczędzić trzeba najpierw zainwestować i moim pomysłem jest założenie paneli fotowoltaicznych z firmą https://solar-distribution.baywa-re.pl/ . Warto spojrzeć co oferuję bo mają godne warunki współpracy. Także zajrzyj na stronę i skontaktuj się z pracownikami firmy.
Myszkamini
Aktywny
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2019, 11:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 05 gru 2021, 20:50

Planując własny biznes warto także myśleć o tym, w jaki sposób możemy zaoszczędzić pieniądze. Patrząc na to, jak realizowane są zakupy dla firm, można stwierdzić, iż korzystanie z dużych platform, takich jak https://merxu.com/ pozwala na wygenerowanie odpowiednich oszczędności.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 06 gru 2021, 19:40

Wiesz, jeśli mogę ci coś doradzić, to myślę, że dobrym pomysłem jest wprowadzenie dodatkowego oprogramowania do twojego biznesu. Sam w tym roku zdecydowałem się skorzystać z usługi Skillbox, ponieważ ich matryca kompetencji wydawała się najlepszym rozwiązaniem na poprawę mojej obsługi HR. Przeczytałem, że z ich pomocą będę mógł identyfikować braki kompetencyjne i przerosty co jest bardzo przydatne.
kalusia
Weteran
 
Posty: 814
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: konot » 06 gru 2021, 22:34

Aby lepiej zaplanować swój biznes warto skorzystać wcześniej z rozwiązania jakim jest analiza statystyczna w biznesie - https://nauka.metodolog.pl/analizy-statystyczne/.
konot
Weteran
 
Posty: 2734
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: dementia » 15 gru 2021, 23:13

Ja postawiłam na gabinet medycyny estetycznej, w czym pracowałam od wielu lat i gdzie mam spore doświadczenie. Klienci zadowoleni to i z czasem decydowałam się na coraz większe inwestycje jak ostatni zakup https://lightderm.pl/double-handles-dio ... -1200-pro/ . Dzięki temu mogę oferować zabiegi depilacji laserowej, które dzięki do 10 strzałów na sekundę, całość trwa znacznie krócej.
dementia
Hero member
 
Posty: 70
Rejestracja: 03 lut 2018, 22:00
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Planuj biznes

Nieprzeczytany postautor: irene » 15 sty 2022, 15:09

Nie wyobrażam sobie planowania biznesu bez inea biznes bo dzięki niemu masz w firmie nie tylko dostęp do szybkiego internetu ale możesz też korzystać z data center itp a wszystko to masz indywidualnie dopasowane do swoich potrzeb.
irene
Weteran
 
Posty: 276
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

  • Reklama