• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Fotowoltaika - najważniejsze informacje

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: ynkynk » 02 wrz 2019, 15:14

O fotowoltaice można dużo powiedzieć, a przede wszystkim to, że jest ekologiczna i generuje oszczędności, zobaczcie: https://optimalenergy.pl/aktualnosci/oze/najwazniejsze-informacje-o-fotowoltaice-cena-korzysci-oszczednosci/
ynkynk
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2019, 15:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: Werox111 » 10 wrz 2019, 14:23

Zakup takich paneli to niemały wydatek dlatego powstaje coraz więcej firm jak http://pro-sun.com.pl/dotacje/ , które pomagają w zdobyciu dotacji na zakup właśnie takch paneli fotowoltaicznych. Super sprawa, prawda?
Werox111
Dociekliwy
 
Posty: 37
Rejestracja: 23 lip 2019, 14:27
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Chirurgia szczękowa
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
Pracuję: Nie

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: smerfetka09 » 28 paź 2019, 10:52

Jasne, fotowoltaika nie należy do najtańszych inwestycji, ale uniezależnienie się od cen i dostaw energii elektrycznej jest tego warte, zobaczcie tutaj
smerfetka09
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 19 lut 2020, 16:02

Mnie to tego przekonywać nie musicie, sam wiem, jak dużo można w ten sposób zaoszczędzić, bo rodzice maja taką instalację. I ja taką będę u siebie miał. Już sprawdziłem różne opcje i całkiem dobrze wyjdzie mi zakładać fotowoltaikę z firmą https://fotowoltaika.innex.pl/ . Mam tylko nadzieję, że wszystko się uda jak trzeba.
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: grzegorz332 » 27 mar 2020, 13:56

Wydaje mi się, że jak najbardziej warto jest w dzisiejszych czasach decydować się na takie rozwiązania jak panele słoneczne Kraków. Jeśli ktoś z was chciałby założyć u siebie taką właśnie instalację, polecam wam skontaktować się z firmą Sunking z Krakowa. Mają oni spore doświadczenie w ich montażu i na pewno spełnią wasze oczekiwania
grzegorz332
Hero member
 
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2019, 07:25
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: historia
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: historia
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 18 cze 2020, 22:44

W kwestiach fotowoltaiki to powiem tyle - jest to inwestycja godna uwagi. Chodzi o to, że zwraca się w ciągu kilku lat, potem generuje znaczące oszczędności. Mojemu koledze pomagała firma http://www.inpg.pl/. Dobrali mu odpowiednie panele i całą infrastrukturę. Pokazywał rachunki i naprawdę widać różnice. W sumie w ciągu 5-7 lat powinno się to zwrócić, a zaoszczędzoną kwotę będzie można przeznaczyć na inwestycje.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: czeko60 » 07 lis 2020, 10:53

Zanim na taką inwestycję się zdecydujemy to faktycznie, najpierw najlepiej zgłębić temat żeby wiedzieć co i jak. Niektórzy się wahają, czy warto czy nie. Sama też tak miałam. Czytając https://majsterbudowlany.pl/dlaczego-wa ... taicznych/ utwierdziłam się w przekonaniu, że jednak warto na taką inwestycję postawić. Na początku trzeba zainwestować, ale są też różne dofinansowania.
czeko60
Weteran
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 lut 2018, 16:12
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 16 gru 2020, 22:19

Z tego co ja jeszcze się dowiedziałam, to sporo osób też teraz idzie w kierunku respect energy. Ponoć oni zajmują się sprzedażą zielonej energii, a więc takiej która pochodzi z odnawialnych źródeł. Nie wiem, ale wydaje mi się, że warto byłoby w tym temacie dowiedzieć się więcej.
Aimee
Weteran
 
Posty: 828
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 15 lut 2021, 20:43

Ze swojej strony chciałbym wszystkim zainteresowanym polecić instalacje fotowoltaiczne Poznań, gdzie znajdziecie ofertę firmy Solarikon. Są to specjaliści, którzy doradzą Wam w wyborze wielkości instalacji oraz wykonają projekt na Waszym dachu.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2259
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: mela » 02 cze 2021, 19:11

Sama nie byłam przekonana do paneli solarnych, ale akurat miałam idealny dowód na to, że faktycznie działają. Znajomi pokazali rachunki sprzed i po zamontowaniu i od razu szukaliśmy firmy, która się tym zajmie. Finalnie wybrałam firmę https://eeef.pl/, która nie dość, że fachowo zajęła się montażem paneli to jeszcze pomogła w uzyskaniu dotacji i koszty inwestycji były o dużo mniejsze. Teraz pozostaje tylko czekać, aż wszystko się zwróci i będzie dożywotni proces oszczędzania.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 30 cze 2021, 14:59

Fotowoltaika to inwestycja na lata. Owszem, na początku trzeba trochę pieniędzy włożyć. Jednak z czasem koszty nie tylko się zwracają, ale oszczędza się na rachunkach za prąd. Jeśli ktoś się zastanawia nad tego rodzaju inwestycją, to na https://pivienergy.pl znajdzie wiele przydatnych informacji na temat paneli fotowoltaicznych i czy warto w takie inwestować.
elka74
Weteran
 
Posty: 1074
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: domi.nika » 12 paź 2021, 14:41

elka74 pisze:Fotowoltaika to inwestycja na lata. Owszem, na początku trzeba trochę pieniędzy włożyć. Jednak z czasem koszty nie tylko się zwracają, ale oszczędza się na rachunkach za prąd. Jeśli ktoś się zastanawia nad tego rodzaju inwestycją, to na pivienergy.pl znajdzie wiele przydatnych informacji na temat paneli fotowoltaicznych i czy warto w takie inwestować.


Też uważam że fotowoltaika to inwestycja na lata, zerknij na ich realizacje http://www.fotowoltaika-swietokrzyskie.eu
domi.nika
Weteran
 
Posty: 523
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: budownictwo
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: ZUT
Pracuję: Nie

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: konot » 14 paź 2021, 14:27

Czy ktoś z was korzysta z magazynu energii? Znalazłem taka opcję na stronie https://suntrack.pl/365-magazyn-energii i wydaje się to bardzo fajnym rozwiązaniem. Można w razie potrzeby wykorzystać nadwyżkę wyprodukowanej energii dla siebie zamiast wysyłać ją do zakładu energetycznego.
konot
Weteran
 
Posty: 2689
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 27 paź 2021, 19:14

Jakiś czas temu zainteresowałem się fotowoltaiką. Udało mi się znaleźć świetne moduły fotowoltaiczne: rec dystrybutor, na stronie sklepu internetowego solar-distribution.baywa-re.pl. Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą w wolnym czasie. Moim zdaniem jest to strona warta odwiedzenia. Dlatego ich polecam.
kalusia
Weteran
 
Posty: 809
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Fotowoltaika - najważniejsze informacje

Nieprzeczytany postautor: kasiunia » 04 gru 2021, 09:36

Teraz wiele osób korzysta z odnawialnych źródeł energii, w tym z paneli słonecznych. Korzyści jest wiele: niższe rachunki za prąd i ekologiczne rozwiązanie. Dowiedziałam się ,że liderem w branży jeśli chodzi o montaż instalacji i doradztwo jest firma Kobo Energy - https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-olawa/ - firma działąjąca na Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku już od roku 2010 .Ich ceny są na każdą kieszeń, wyróżnia ich doświadczenie, a też świadczą darmowy audyt + pomagają przy wszelkich formalnościach. Usługa dla gospodarstw domowych, jak i firm. Polecam.
kasiunia
Weteran
 
Posty: 252
Rejestracja: 17 gru 2016, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Reklama
cron