• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

praca marzen

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: karmele90 » 16 maja 2019, 20:59

Jeśli chcesz wyjechać do pracy za granicą polecam skorzystam z pomocy jakiejś profesjonalnej agencji pracy. Jednym z ciekawszych kierunków jest obecnie Holandia. Jest duże zapotrzebowanie na pracowników branży technicznej między innymi spawaczy i ślusarzy. Wyjazdy do tego kraju organizuje na przykład firma In Person która załatwia formalności związane z umową, zakwaterowaniem czy dojazdem.
karmele90
Aktywny
 
Posty: 25
Rejestracja: 15 cze 2017, 23:33
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: KonradSkal » 29 paź 2019, 10:26

Praca za granicą jest nadal bardzo popularna wśrod polaków. W gruncie rzeczy nie dziwię im się. Większe pieniądze potrafią przyciągnąć.Niestety problem pojawia się kiedy przychodzi nam rozliczać podatki. Jesli też nie wiesz jak sie porozliczać i uregulowac podatki to jak najszybciej dowiedz się takich rzeczy. Wszyscy podejmujący się pracy zagranicznej musza znać chociaż podstawy. Dobrze jest też coś wiedzieć o zwrot vat z ue.
KonradSkal
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 08 lip 2019, 08:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: mela » 10 gru 2019, 16:36

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej dotyczącą pracy za granicą. Moim zdaniem praca marzeń to taka, która oprócz satysfakcji mniejszej bądź większej daje nam korzyści finansowe. Teraz wiele osób decyduje się na podjęcie pracy w charakterze opiekunki do osób starszych. Ostatnio na tej stronie https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/opieka-seniora/ czytałam ciekawy artykuł poradnikowy. Wiele informacji mogę wykorzystać nawet ja opiekując się starszą, bardzo już schorowaną babcią.
mela
Weteran
 
Posty: 212
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 11 lut 2020, 17:14

Cóż, na pewno pracą marzeń byłaby taka, w której robi się to, co się lubi najbardziej. Nie jestem jednak do końca pewna, czy opcja ta jest zawsze możliwa. Bądź co bądź ciekawą propozycję zatrudnienia znalazłam jakiś czas temu na portalu https://gratka.pl/praca/rekruter-z-jezy ... b/15184534 . Jak uważacie, warto aplikować?
Lenna23
Weteran
 
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: gnocchi » 15 lis 2020, 20:29

Praca marzeń to na pewno ta dobrze opłacana. Wiele osób decyduje się na wyjazd za granicę obecnie, tam można na pewno lepiej zarobić. w Niemczech poza wypłatami są także wysokie zasiłki rodzinne https://zwrot-podatkow.pl/kindergeld-a-500-plus . Jeśli ktoś się nie obawia wyjeżdżać to naprawdę warto spróbować.
gnocchi
Weteran
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: woszka » 30 gru 2020, 09:45

Jeśli szukacie pracy i ciężko jest wam ją znaleźć na własną rękę, to zawsze możecie zgłosić się do agencji pracy tymczasowej. To zaden powód do wstydu, wiele osób korzysta z takiego rozwiązania. Nawet ja miałam okazję korzystać kiedyś z MG Solutions i jestem im bardzo wdzięczna.
woszka
Weteran
 
Posty: 645
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 25 sty 2021, 10:23

Najważniejsze jest to, aby robić co się lubi i w czym człowiek czuje się naprawdę dobrze. Ja przykładowo znalazłam już swoją drogę. Chce zajmować się doradztwem w kwestiach kredytowych, finansowych i jednocześnie chce zająć się sprzedażą poszczególnych produktów. Z tego co zauważyłam to opłaca mi się dołączyć do ekipy https://witamywopenpartners.pl/ .
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: Bylinka » 20 lut 2021, 21:11

By znaleźć swoją wymarzoną,wyśnioną pracę,trzeba nie tylko mieć uprawnienia,wiedzę,trochę szczęścia, ale też dobrze się prezentować.Odwagi,pewności siebie doda nam dobrej jakości galanteria skórzana,zwłaszcza ta od marki ADAM BARON szyta z naturalnych skór bydlęcych https://adam-baron.pl/dla-niego/galanteria
W ich sklepie można kupić torby na laptopa,aktówki,wszystko w klasycznych kolorach,trwałe i luksusowe.
Bylinka
Dociekliwy
 
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2018, 17:35
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 15 cze 2021, 18:09

Polecam wam zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje. Możecie zdobyć uprawnienia budowlane na tej stronie jest wiele informacji pomocne materiały do nauki przed egzaminami na takie uprawnienia. Poczytajcie zapoznajcie się i korzystajcie a na pewno osiągniecie sukces.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: vers » 30 lip 2021, 21:45

Kiedyś miałam nowotwór i od czasu wyleczenia staram się pomagać ludziom i również pracuję jako opiekun seniorów by móc pomagać starszym osobom. Na stronie https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ znalazłam ofertę pracy w Niemczech i bez zastanowienia się zdecydowałam. W końcu mam pracę do której wstaję chętnie.
vers
Weteran
 
Posty: 206
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 04 sie 2021, 17:40

Z tego co wiem, to na pewno czeka na was praca w Łowiczu. Widziałam sporo ciekawych ofert na stronie lowiczanin.info, na które aż żal nie zaaplikować. Myślę, że warto próbować do skutku, gdzieś na pewno czeka na was praca marzeń. Grunt to myśleć pozytywnie i systematycznie rozwijać swoje kompetencję.
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 09 sie 2021, 09:57

Ja chcę pracować z seniorami i pomagać im najbardziej jak tylko mogę. Wiem, że trzeba mieć wiedzę i umiejętności, na przykład umieć wykorzystywać pionizatory i inne akcesoria, a także mieć wiedzę medyczną. Ale wierzę że mi się uda!
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: praca marzen

Nieprzeczytany postautor: vicia » 31 sie 2021, 17:20

Jestem aktualnie ratownikiem medycznym, ale chcę zmienić pracę bo zarobki mnie nie satysfakcjonują, a za granicą są dwukrotnie wyższe. Na portalu https://doba.pl/wroclaw/artykul/praca-jako-opiekunka-w-niemczech-na-czym-polega-jak-sie-dostac-/36343/15/noa123 informacje o tym jakie kwalifikacje musimy posiadać by dostać pracę jako opiekun seniora i je spełniam. Wiecie, która agencja przyjmuje do takiej pracy?
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Reklama