• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

medycyna estetyczna

ale też dotyczące pacjentów ; )
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 31 mar 2019, 20:05

Oj, moja znajoma bardzo sobie chwali Magiczną Klinikę, zwłaszcza dr Świercza z którym już kilka razy poprawiała co nieco u siebie, nie tylko na twarzy :)
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: sylwia4012 » 09 kwie 2019, 18:04

krysia56, ja u nich robiłam usta i muszę przyznać, że wyszło im to świetnie. Są delikatnie uwydatnione ale nie napompowane. Efekt jest naprawdę naturalny. Mają dobrych specjalistów, którzy pracują na najlepszej jakości preparatach i nowoczesnych sprzętach. Znają się na rzeczy, to trzeba im przyznać.
sylwia4012
Dociekliwy
 
Posty: 41
Rejestracja: 21 sty 2014, 13:34
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 14 kwie 2019, 19:54

A jak wyglądał zabieg modelowania ust? Podobno nie jest bolesny a efekt widać od początku? Miałaś opuchnięte usta? Jak długo utrzymywać ma się efekt? Juvederm Ultra Smile teraz kosztuje niecałe 400zł. Grzech nie skorzystać :)
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: xorenda » 15 kwie 2019, 10:41

Uważam, że dzisiejsza medycyna estetyczna proponuje wiele ciekawych rozwiązań, które nie tylko upiększają, ale również leczą bądź usuwają brzydkie blizny czy przebarwienia.
xorenda
Początkujący
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2019, 09:46
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: sylwia4012 » 15 kwie 2019, 18:16

krysia56 pisze:A jak wyglądał zabieg modelowania ust? Podobno nie jest bolesny a efekt widać od początku? Miałaś opuchnięte usta? Jak długo utrzymywać ma się efekt? Juvederm Ultra Smile teraz kosztuje niecałe 400zł. Grzech nie skorzystać :)


Zabieg nie jest bolesny, dostajesz znieczulenie miejscowe i praktycznie nic nie czujesz. Na początku jesteś trochę opuchnięta, wiadomo. Warto jednak poczekać aż zejdzie bo efekt jest naprawdę super. Podobno zabieg należy powtórzyć po około 6 miesiącach.
sylwia4012
Dociekliwy
 
Posty: 41
Rejestracja: 21 sty 2014, 13:34
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: marek64 » 17 kwie 2019, 22:11

ja nie mam czego polecić bo jeszcze nie byłem
marek64
Początkujący
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:08
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: Bocja » 22 maja 2019, 09:39

marek64 to na co czekasz :D moj mąż kiedys mi zapowiedzial ze nigdy nigdzie na zaden zabieg nie pojdzie ale jak widzial jak ja sobie chodze i jak sie swietnie potem czuje zdecydowal sie w koncu po wielu latach poprawic swoj nos. Za czasów mlodosci mial zlamany i troche sie przekrzywil ale nie zwracal na to uwagi. Z wszystkich gabinetow wybral dr Żukowską z http://plastyczna.med.pl/ bo to super specjalistka i efekt przeszedl nawet moje oczekiwania
Bocja
Weteran
 
Posty: 502
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: Sawanna » 27 maja 2019, 14:16

Teraz jest super bo jest naprawdę dużo zabiegów związanych z poprawą wyglądu. Bardzo popularne jest wybielanie zębów. W Krakowie taki zabieg można wykonać w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Nie ma co ukrywać, że wygląd zębów jest bardzo ważny więc jesli macie kompleksy z tym związane to warto skorzystać z zabiegów stomatologii estetycznej.
Sawanna
Weteran
 
Posty: 103
Rejestracja: 24 sty 2017, 21:35
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna Szczecin

Nieprzeczytany postautor: ewelinoa » 17 wrz 2019, 09:30

Talar33 pisze:Co myślicie o medycynie estetycznej ? Jesteście za, czy przeciw ? Zdanie w tym temacie jest podzielone, ponieważ połowa ludzi twierdzi, że jest to nikomu nie potrzebne , że żyje się takim jakim się urodziło.

Ja jestem za. Sama korzystam z zabiegów, kiedy uznam, że są mi potrzebne. Podobnie moje znajome. Najczęściej wybieram mezoterapię. Ale okresowo co kilka miesięcy robię też botox https://dermestetic.pl/zabiegi/usuwanie ... botulinowa i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. W zasadzie tylko te trzy zabiegi estetyczne.
ewelinoa
Aktywny
 
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2019, 09:22
Płeć: Kobieta
Jestem: Wykładowca
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: SGGW
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: vicia » 18 paź 2019, 17:36

Zabiegi medycyny estetycznej już od jakiegoś czasu coraz więcej zyskują na popularności. Dzięki nim wiele osób jest w stanie pozbyć się od lat skrywanych kompleksów. Często zabiegami laserowymi można naprawdę poprawić wygląd skóry. Wiele kobiet obecnie wykorzystuje dobrodziejstwa takiej medycyny do poprawy urody, czy pozbycia się chociażby niechcianego owłosienia na dłużej. Tutaj https://www.qclinique.pl/ mają szeroką ofertę takich zabiegów i nie tylko.
vicia
Weteran
 
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:28
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 27 paź 2019, 18:58

Taka jest prawda, że wciągu ostatnich lat medycyna estetyczna Katowice naprawdę się niesamowicie rozwinęła. Teraz, aż człowiek cały czas chodziłby na takie zabiegi- to wyszczuplające, to modelujące usta, usuwające zmarszczki. No, ale z drugiej strony- dlaczego by nie korzystać z takich możliwości jakie daje medycyna estetyczna.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: Piaskowa » 18 wrz 2020, 06:07

Jeśli chodzi o godny polecenia gabinet kosmetyczny, gdzie możecie wykonać zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej, to polecam salon JoKo w Starogardzie Gdańskim - http://kosmetyczkastarogardjoko.pl/ . Możecie tam m.in. skorzystać z zabiegu ifu, który oparty jest na działaniu fal ultradźwiękowych o wysokim natężeniu, co wpływa korzystnie na odbudowę włókien kolagenowych. Jest to zupełnie nieinwazyjne działanie, a więc w pełni bezpieczny, a efekt jest świetny, bo sama na sobie sprawdziłam:) Polecam każdemu kto chce o siebie zadbać, ale w bezpieczny sposób.
Piaskowa
Hero member
 
Posty: 83
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:59
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 07 mar 2021, 11:34

Dobry, a nawet bardzo dobry to jest salon kosmetyczny https://metamorfozabemowo.pl/ . Właśnie w Warszawie. Nie tylko różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało oferują, ale i na paznokcie.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: konot » 28 wrz 2021, 18:24

Jeżeli chodzi o sprawdzony salon kosmetyczny, w którym można bezpiecznie i profesjonalnie wykonać zabiegi medycyny estetycznej to szczerze polecam https://www.soskinstudio.com/, jestem klientką już od dłuższego czasu i po każdej wizycie jestem zadowolona z efektów.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: medycyna estetyczna

Nieprzeczytany postautor: domi.nika » 13 paź 2021, 07:07

Zastanawiam się czy słyszałaś o medycynie estetycznej tutaj https://medycynaestetycznawarszawa.com.pl/ polecane bardzo!
domi.nika
Weteran
 
Posty: 523
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:09
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: budownictwo
Rok studiów: 5
Miasto uczelni: Szczecin
Uczelnia: ZUT
Pracuję: Nie

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Z innej beczki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Reklama
cron